До Дня футболу у Львові відбудеться ІІ міжнародний турнір "Євро-фан 2008"


9-11 травня у Львові відбудеться ІІ міжнародний турнір серед аматорських команд вболівальників різних країн

До Дня  футболу у Львові відбудеться ІІ міжнародний турнір "Євро-фан 2008"


9-11 травня у Львові відбудеться ІІ міжнародний турнір серед аматорських команд вболівальників різних країн під назвою «Євро-фан 2008», який міська рада Львова офіційно включила до переліку заходів з підготовці до ЄВРО 2012.

Серед іноземних гостей, які прийматимуть участь в турнірі – команди вболівальників футбольних клубів „Зеніт” (Санкт-Петербург, Росія), „Вісла” (Краків, Польща), збірна Асоціації вболівальників Уельсу (Велика Британія).Українську сторону представлятимуть команди вболівальників ФК «Карпати» (Львів), ФК «Динамо» (Київ) і ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ).

«Окрім самого турніру планується ще й розважальна програма із свіжим пивом від «Першої Приватної Броварні» і живою музикою. Матчі проходитимуть під живий коментар і музичний супровід ді-джея», - повідомив заступник президента ГО «Карпати» Тарас Танчак.

Оцените этот материал:
Источник:
"Прес-служба" львівської міської ради
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
C.O.fan (Odessa)
Sluva (Львів) 09.05.08 20:05 А какая разница между простой любительской командой форума состоящей из фанатов команд своего города и командой фанов певних команд??? Что то я не улавливаю??? Вот то что говорит denisska (Донецк) я понимаю, а твой ответ, просто отписка и только.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
C.O.fan (Odessa)
Sluva (Львів) 09.05.08 20:05 А какая разница между простой любительской командой форума состоящей из фанатов команд своего города и командой фанов певних команд??? Что то я не улавливаю??? Вот то что говорит denisska (Донецк) я понимаю, а твой ответ, просто отписка и только.
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
C.O.fan (Odessa) el torro (Lviv) Якщо я правильно зрозумів то це "ФАН" турнір і на ньому змагаються фани певних команд,"Затяті" є простою любительською командою і ніяк не підходить під формат цього турніру
Ответить
0
0
denisska (Донецк)
2 vikniksor (Симферополь) Львовские организаторы ведь не уполномочены раскрывать вам всех своих карт? Они ведь вполне могут и не говорить во всеуслышание, что фан-клуб "Шахтера" к их приглашению отнесся, скажем так, несколько прохладно. Это во-первых. Во-вторых, вам не кажется, что устроители турнира сами вольны приглашать те команды, с которыми у них установились добрые отношения - оттого и не удивляет наличие в списке участников фанов "Зенита" (питерцам - респект!) и "Вислы". Правда, как они вышли на Уэльс - вот вопрос ))) Вообще, лично меня удивляют подобные вопросы: парни и так делают довольно многое, включая hospitality - то, чего не было ни на "Соборке", ни на КН-е (на моей памяти, только в Харькове размещали участников). А им за это еще и пихают :))
Ответить
0
0
denisska (Донецк)
Romantino (Kyiv) 08.05.08 16:00 Да какие это профи... не думаю, что первенство Ясиноватского района, где играли некоторые из дончан, превосходит киевскую КФЛЛ, которую выиграл ФК "Скиф", ставший в итоге победителем первого "Евро-Фана".
Ответить
0
0
lviv_taras (Львів)
якби ви проживали у Ліверпулі - то так, ми б вас запросили. а так - вважаю, що збирувати команди для "кількості" - не варто.
Ответить
0
0
vikniksor (Симферополь)
lviv_taras (Львів) 08.05.08 16:07 Неуважаемый психотерапевт, я на сайте пишу то, что думаю. Я не у вас на приеме в психушке. Не брызгайте слюной на пациентов, вы же не больной на головенку?
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
lviv_taras (Львів) 08.05.08 16:20 То Ви відбирали, за ступенем болівання за Карпати? Цікаво, цікаво. На а якщо, ми б представились вболівальниками .... ну .... "Ліверпуля"? Тоді як? Вітання Петровичу передавайте!
Ответить
0
0
lviv_taras (Львів)
наша воля - грали б і "затяті" і "завзяті", і навіть "соборака" :) Але формат турніру не дозволяє... та і, наскільки мені відомо, не усі "затяті" є вболівальниками "карпат"..
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
lviv_taras (Львів) 08.05.08 16:10 А чего не запросили местную команду форума UA-футбол - "Затяті" (Львів)????
Ответить
0
0
lviv_taras (Львів)
Афіша фестивалю http://star.lviv.ua/news/read/127
Ответить
0
0
lviv_taras (Львів)
2 Ромаріо на стадіоні "ПРОГРЕС". (вул. Б. Януша, 1 - біля заводу кокаколи) - тренувальне поле "Карпат". 2 вікніксор параноїк, рулить вісь Петербург-Уельс-Краків ... турнір міжнародний, тому й запрошуються в першу чергу іноземні команди.
Ответить
0
0
Romantino (Kyiv)
vikniksor (Симферополь) 08.05.08 15:29 - не неси пургу! сепаратизм бля! в прошлом году Донецк приглашали, их под 30 человек приехало, со всей области пособирали профи:-) но и это не помогло:-)
Ответить
0
0
vikniksor (Симферополь)
Очень некрасиво. Рулит ось Динамо-Днепр-Карпаты. Конечно будет и другой турнир с Шахтер-Харьков- Черноморец, возможно в Крыму. А потом орут про сепаратизм.
Ответить
0
0
Romantino (Kyiv)
уже в предвкушении:-))) только уточнили б в новости адресс, где, на каком стадионе матчи будут проходить!
Ответить