Футбольна країна. 12-05-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

У суботу, 10 травня, Україна святкувала День футболу
Общие новости
12.05.2008
понедельник
12:45
Футбольна країна
Рейтинг публикации
У суботу, 10 травня, Україна святкувала День футболу

У суботу, 10 травня, Україна святкувала День футболу. Офіційні урочисті події відбувалися в Києві на НТЦ ім. Віктора Баннікова, одначе було на що подивитися і в регіонах.

Футбол − у центрі уваги

У центральних регіонах країни − на Кіровоградщині, Черкащині, Дніпропетровщині та Полтавщині − напередодні та в День футболу відбувалися матчі турнірів, які проводять ФФУ та обласні федерації − юнацькі першості, змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч», ДЮФЛУ. Демонстрували свою майстерність і колективи ветеранів, аматорські, дівочі команди та школярі. Не залишилися без уваги і любителі футзалу. По всій Черкащині пройшли турніри серед команд, складених з гравців 1995 р.н. У полтавських школах відбулися змагання з міні-футболу «Тато, мама, я − спортивна сім’я», у Кременчуці − турнір серед студентів, футзальні першості КП «Водоканал» та ЦСТ «Україна».

Матчі поблизу моря

На приморських землях День футболу святкували без зайвої помпезності, однак з достатнім розмахом. Одещину, Херсонщину, Запоріжжя та Миколаївщину охопили турніри за участю дітей, жінок, студентів, ветеранів. У Криму програму змагань акцентували на дитячо-юнацькому футболі: відбулися матчі обласної юнацької першості, Кубок на призи головного тренера Кримського регіонального дитячо-юнацького центру, сімферопольський турнір з міні-футболу серед гравців 1995-96 р.н. У Севастополі пройшов чемпіонат з вуличного футболу, в якому взяли участь 131 команда юнаків та 12 команд дівчаток.

Поділля вшановує ветеранів

Численні матчі серед ветеранів футболу пройшли у обласних центрах та містечках Вінниччини, Хмельниччини та Тернопільщини. Особлива увага була прикута до матчу в Бучачі між місцевим «Колосом» та тернопільським «Ветераном», після якого відбулася зустріч з колишніми зірками обласного футболу, більшість з яких захищали честь знаменитої «Ниви». Не забули в цих регіонах і про турніри серед аматорів, жінок та працівників обласних федерацій. Віддали належне і численним дитячо-юнацьким турнірам.

Слобожанщина і Донбас: турбота про юнь

У східних регіонах України у рамках святкування Дня футболу не відступали від традицій. У своїх категоріях змагалися професіонали та аматори, юнаки та дівчата, діти та ветерани. Однак Харкову та Сумам все ж вдалось виокремитись − за рахунок чудово організованих міжнародних юнацьких турнірів з футзалу. На Донеччині ж основну увагу приділили змаганням на призи клуб «Шкіряний м’яч» серед хлопчиків та дівчаток. Тим часом донецький спортклуб «Текстильник» провів спеціальний турнір до Дня футболу. У змаганнях взяли участь гравці 1993-94 р.н.

Біля Карпат грають арбітри

На Галичині, Буковині та Закарпатті, окрім претендентів на призи клубу «Шкіряний м’яч», учасників першості ДЮФЛУ та інших дитячо-юнацьких турнірів, ветеранів футболу й аматорів, у футбольній майстерності змагалися… представники ЗМІ та судді. Так, у Львові пройшов матч між збірною спортивних журналістів та арбітрів. У Івано-Франківську служителів футбольної Феміди «екзаменувала» команда ветеранів ФК «Спартак».

Волинь та Полісся: інвалідам − честь і слава

До традиційного переліку аматорських, дитячо-юнацьких, жіночих та ветеранських турнірів з футболу та футзалу, на Волині та Поліссі велику увагу приділили змаганням серед гравців з вадами здоров’я. Так, у Луцьку пройшов турнір з міні-футболу серед виконавців з дефектами слуху. В смт. Іваничі відбулася обласна спартакіада серед спеціальних шкіл-інтернатів під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!». Рівне приймало зональні змагання першості України серед гравців з вадами слуху. На Житомирщині та Чернігівщині родзинкою свята стали жіночі змагання, а також турніри з вуличного футболу.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформ-служба ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]