Вотум довіри Татуляну


Відбулася звітно-виборча конференція Асоціації футбольних арбітрів України

Вотум довіри Татуляну


У вівторок, 20 травня, відбулася звітно-виборча конференція Асоціації футбольних арбітрів України (АФАУ), яка підвела підсумки роботи цієї організації протягом 2004-2008 рр. і обрала керівництво на наступне чотириріччя. Очолюватиме ж організацію, як і раніше, віце-президент ФФУ Сергій Татулян.

Жорсткий відбір

У своїй доповіді голова АФАУ говорив як про успіхи, так і про недоліки в роботі очолюваної ним організації, основними напрямками роботи якої є розвиток регіональних асоціацій, пошук і підготовка молодих арбітрів, співробітництво з Комітетом арбітрів України, підготовка методичних матеріалів і т.ін. Сергій Татулян зазначив, що за цей період часу вибудовано піраміду підготовки арбітрів. Вона полягає в тому, що спочатку відбираються декілька сотень молодих перспективних суддів, з яких, після декількох етапів відбору, до обслуговування поєдинків другої ліги потрапляють 10-15 найкращих.

Мета − Євро-2012

Водночас глава АФАУ зазначив, що одним з головних завдань організації має стати підготовка української бригади арбітрів для обслуговування поєдинків Євро-2012.В обговоренні доповіді взяли участь Василь Мельничук, Віктор Дердо, Анатолій Дяченко, Олександр Кран, Андрій Шандор. Здебільшого говорили про проблеми: якість арбітражу на всіх рівнях, роботу з молодими і перспективними арбітрами, нюанси обслуговування матчів серед професіоналів, популяризацію суддівської діяльності…

Позитивні зрушення

Досить відвертим був виступ першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка. Він звернув увагу присутніх на те, що тривалий час суддівство перебувало в «автономному» режимі функціонування, і лише в останні роки намітилися позитивні кроки в тому, аби діяльність структур, причетних до арбітражу, стала прозорою і зрозумілою футбольній громадськості. Говорив він і про негативні моменти, що супроводжують суддівство, а також про шляхи їх усунення.

Президент та його команда

Конференцією було прийнято Статут АФАУ. Після його реєстрації організація стане юридичною особою, що дозволить їй вести фінансову діяльність, залучати спонсорів, інвесторів, заключати комерційні угоди. Все це повинно максимально сприяти підвищенню рівня арбітрів на всіх рівнях, і, відповідно, покращити стан арбітражу змагань як серед аматорських, так і професіональних команд. Сергій Татулян був одностайно обраний делегатами президентом АФАУ на наступні чотири роки. Його першим заступником став Вадим Шевченко, а заступниками − Олександр Кран, Григорій Симонов, Ігор Хіблін та Василь Мельничук.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Степник (Киев)
"Все, кина не будет - електричество кончилось" (с) Джентельмены удачи.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
Степник (Киев)
"Все, кина не будет - електричество кончилось" (с) Джентельмены удачи.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус