Лимит помешал "Шахтеру" купить защитника


Горняки строят оборону с ориентиром на местных футболистов

Лимит помешал "Шахтеру" купить защитника


В конце прошлого года капитан румынского "Стяуа" Дорин Гоян только из-за ограничения зарубежных игроков в Украине не перешел в донецкий "Шахтер". Интерес к Гояну подтвердил тренер "горняков" Мирча Луческу.

"Да, это правда! Нам не хватало центрального защитника и первым кандидатом был Гоян. Но затем от этой идеи пришлось отказаться из-за ограничения количества иностранных игроков на поле", - заявил в интервью "Проспорту" тренер чемпионов Украины. "Шахтер" строит оборону с ориентиром на местных футболистов. Переговоры между "Стяуа" и "Шахтером" также подтвердил хозяин бухарестского клуба. "Я разговаривал с Луческу шесть-семь месяцев назад по поводу трансфера Гояна", - заявил Джиджи Бекали.

Как считает румынское издание, переговоры могут быть возобновлены ближе к осени после квалификации Лиги чемпионов.

Оцените этот материал:
Источник:
Террикон
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Андреа Пырло (Луганск)
DRS (Romaniea) 22.05.08 18:43 Я так понимаю, спрашивать Вас никто не собирается)))
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
Андреа Пырло (Луганск)
DRS (Romaniea) 22.05.08 18:43 Я так понимаю, спрашивать Вас никто не собирается)))
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
То dale (Донецк) 22.05.08 16:44 Та нфіга мені доводити зашореному, зацикленому на "...ах какие донецкие гады... " конкретні речі, якщо він головного не розуміє? А саме (вкотре повторюю): 1.свій вихованець, при всіх інших рівних умовах, БУДЕ ГРАТИ ЗА РІДНИЙ КЛУБ З БІЛЬШИМ БАЖАННЯМ ТА САМОПОЖЕРТВОЮ! І саме своїм, в першу чергу, потрібно давати шанс у своїй же команді! Щоб не повторювались чергові Мату, Лука, Кастільо, іже з ними. 2.Всі власники українських клубів, і перш за все лідери ЧУкри, мають бути зацікавлені в конкурентноздатності рідного чемпіонату! Для власної ж користі... Тому займатись засолкою на банці своїх же, не давати їм грати в основах своїх конкурентів... та їм же і дорожче виходить. По Європах... ЗІ:До речі щойно звернув увагу на конкретну помилочку (а, в принципі і не надто суттєву; якщо розглядати питання глобально): Федецький лише в ФКХ став атакуючим хавом... По необхідності... А так - був чистим опорником... І пофактурнішим, ніж Тимощук.... А конкретні речі, штибу де кому грати - нехай старший тренер вирішує... Він - відповідальний за це. Ми, уболівальники, можемо лише мати з цього приводу власну думку. Яка мало на шо впливає...
Ответить
0
0
DRS (Romaniea)
Etot stolb zabivaet bolise golov 4em vasi napadaiusie,nikuda on ne uxodit,mi ne otpustim.
Ответить
0
0
Joyce (Donetsk)
Уже есть в защите столб (Димка). mainzo (Донецк) Если честно, это даже не столб, а колосс на глиняных ногах:)))
Ответить
0
0
dale (Донецк)
Олексин (Новочорна) я так понял конкретных возражений по пунктам нет и пошла пурга, ах какие донецкие гады... тебе самому не надоело эту жвачку жвать?
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
dale (Донецк) 22.05.08 14:31 Якщо в Донецьку (втім, не лише в Донецьку, на жаль...) не бачать необхідності розвивати вітчизняні сектори економіки і надавати престижні робочі місця нехай не таким вправним, але своїм громадянам (з перспективою їх професійного росту), ну то це... Так, тоді можна зайнятись порівнянням розмірів піпісьок... і чорних імпортних - також. І в цьому контексті можна вводити примусові дискваліфікації власних футбольорів... Але - Потім не варто стогнати... Штибу: -і наші воротарі деградують... -і наші беки/хавбеки не вміють захищатись проти сильнішого суперника... -і наша атакуюча ланка другим номером не навчилась грати... -і наші гравці не вміють себе переламати та настроїтись на гру проти справжнього гранду... -і легіонери якісь до нас приїзжають, аби лиш бабло підняти... -і, взагалі, наш чемпіонат слабенький; от нехай нас забирає сусідський... Та мало що можна придумати, якщо "то пример не годится"... Ну, да, поки що не всі гулі набиті... А чужі гулі не показник... - та наступного разу оті граблі мимо проскочать...
Ответить
0
0
dale (Донецк)
Олексин (Новочорна) 1) внимательнее смотри матчи ШД - основная пара центрбеков - это таки Чигра +Кучер, Лев и Хюбшман -99% времени - опорники 2) насчет Федецкого, Коротецкого и Селезньова - нормальная ситема когда игроки попадают в основу своего клуба через аренду, другое дело, что Феде попасть в основу ШД будет сложнее всего - атакующих хавов в ШД высокого класса - навалом 3) а что Реал? один из самых титулованных клубов мира, дай бог нашему теляти с ними в ровень стать ;) 4) смешно ругать Ахметова, в том что он незаинтересован в украинском футболе, это уже на анекдот похоже, насчет Луческу - это скорей всего, так ка кон всего лишь наемный рабочий, его интересует лишь результат его работы и прибыли от нее 5) если твоя ПС о Динамо - то пример не годится, совсем, разжевывать надо?
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
dale (Донецк) 22.05.08 13:14 А що, місця центрбеків в Шахтарі за українцями "забиті"? Чи Левандовський та Хюбшман там періодично не грають? Врешті: чи Федецький, чи Коротецький, той же Полянський - і вже не кажу про Селезньова з Фоміним - чужі в Донецьку? От дільки ДУМАЮ: - їм належного шансу (з серій десятка матчів) не дають засвітитися в основі! Хоча - той же ліміт надав такий шанс і Чигринському, і Кучеру... ЗІ:Справа в тім, що Шахтарю Ахметова до Челсі Абрамовича ще далеко... Може, і не по бабкам далеко... А от до Європи - так точно далеко.... Врешті, вся трирічна історія Челсі-Абрамовича доводить: бабки не все у футболі вирішують! І куплені на них імена... І приклад того ж таки Реалу - нічого не вчить ні Абрамовича, ні Ахметова! І висновок простий: до лампочки таким олігархам вітчизняний футбол... Ахметову з будулаєм, в конткретному випадку - український футбол... Не здивуюсь, якщо через деякий час, можливо, вилізе назовні певна зацікавленність будулая в ТАКИХ трансферах... ЗІІ: Такий подібний шлях (орієнтації на виключно заморське та скупку ВСІХ вітчизняних більш-менш вправних футбольорів) один клуб української вишки вже "подолав"... І чим закінчилось?
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Поганому танцюристу завжди щось заважає:)))))) А де ж та молодь в основі, що укурок гарантував кожного року не менше одного чоловіка??? Не академія, а виїзний балаган ім. брехунів:)
Ответить
0
0
dale (Донецк)
Олексин (Новочорна) а подумать не пробовал? румынский защитник пришел бы на место украинца - лимит страдает, а вот легионер опроник вместо таки легионера, тоже самое по форварду - лимит не страдает, ы?
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
І той же ліміт дозволяє контрактувати Вукоевича та Морено... Цікава логіка... Хоча, свого часу дениска щотижня просторікував - "не ищите логику..." в ШД.
Ответить
0
0
mainzo (Донецк)
Гоян явно не нужен Шахтёру. Кого то по живее нужно... Уже есть в защите столб (Димка).
Ответить
0
0
финка13 (Харьков)
лучше бы его ужесточили..
Ответить