ФК "Княжа" ставить найвищі цілі і не забуває про дитячий футбол


Прес-конференція президента ФК "Княжа" Ю.Кіндзерського з нагоди відкриття нового манежу

ФК "Княжа" ставить найвищі цілі і не забуває про дитячий футбол

Олена Гончар Автор UA-Футбол

Пан Кіндзерський, що спонукало вас до спорудження такого центру? Бажання прославитися чи щось інше?

- Ні, це не бажання прославитися – можете в своїх новинах мене не показувати і не називати мого прізвища. А що спонукало – якщо ви побачите, то у нас зараз проходить фінал Київської області по „Шкіряному м‘ячу”, то подивіться просто в очі цих дітей. Я думаю, це може спонукати навіть саму черству людину створювати такі комплекси. І покриття, і купол стадіону відповідає найвищім стандартам і екологічним, і санітарним, і безпеки – ми дійсно не пожалкували коштів і не стали економити на здоров‘ї.

Які подальші плани будівництва комплексу?

- Третя черга – це реабілітаційний центр спортивного напрямку, в першу чергу футбольний. Він має бути створений за два роки.

Скажіть будь ласка, яка вартість проекту? Чому було обрано саме село Щасливе?

- Попередня вартість цього проекту 25 млн. євро, на сьогодні вже є дві черги (стадіон ФК „Княжа” – „Княжа Арена” місткістю 1000 місць був зданий в експлуатацію у жовтні минулого року – прим. О.Г.), і це десь третина затрат, що заплановані на цей чудовий комплекс. Село Щасливе – тому що ми й досі шукаємо місця на будівництво таких комплексів, і це неможливо зробити ні у Львові, ні в Київській області через важку ситуацію із землею. А в цьому чудовому селищі знайшлися люди, депутати, голова, директор школи, прості жителі, які, довго перевіряючи нас, чи це правда чи неправда, чи ми зможемо тут будувати комплекс для дітей – надали нам у оренду цю ділянку. За це ми дуже вдячні, і, сподіваюсь, сьогодні вони побачили, що ми зробили те, що пропонували.

Який строк експлуатації газону?

- При повному завантаженні – гарантія 15 років, ми сподіваємось що років 7 прослужить.

ФК „Княжа” можно привітати з достроковим виходом у Першу Лігу. Але у Першій Лізі боротьбу за путівку на підвищення в класі веде ФК „Львів”, генеральним спонсором якого є „Княжа”. Чи бажаєте ви себе представити у вищій лізі?

- Я не приховував, що з першого дня заснування ФК „Княжа” наша мета – це вища ліга. У нас найвищі задачі. Рік назад ми ставили ФК „Княжа” завдання не Перша ліга, а вища – у дворічний термін. Для того, щоб ніхто не спав, не відпочивав, щоб дійсно ми боролись за найвищі показники. Щодо ФК „Львів”, в якого є спонсором та сама страхова компанія, то у кожному колективі, якщо там здоровий дух, завжди є спортивний інтерес, боротьба за спортивні принципи. Ще є кілька турів до закінчення – побачимо. Як складеться ситуація.

З прес-релізу:
Компанія «Княжа» постійно втілює подібні заходи. Так, вона підтримує команду спортивно-танцювального клубу «Березіль», допомагаючи приймати участь у міжнародних змаганнях зі спортивного танцю на візках. УСК «Княжа» організувала дитячо-юнацьку спортивну школу в селі Щасливе і підтримує у ній навчання 200 юних дарувань.

Велику увагу компанія приділяє розвитку футбольного напрямку. УСК «Княжа» заснувала та підтримує власний професійний футбольний клуб 2-ї ліги «Княжа» та є генеральним спонсором професійного футбольного клубу 1-ї ліги - ФК «Львів».

2 квітня 2008 року Українська страхова компанія «Княжа» отримала почесний статус Офіційного страхового партнера Федерації футболу України та Преміум-спонсора Національної збірної України з футболу. Компанія приєдналася до «Команди найкращих брендів», створеної Федерацією футболу України спільно з ЗАТ «Україна футбол Інтернешнл».

«Княжа» буде підтримувати Національну збірну країни при її підготовці до участі в чемпіонаті Європи 2012 року. Також до Євро-2012 компанія завершить будівництво дев'ятиповерхового реабілітаційно-оздоровчого комплексу.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (10)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Аборигенн (Киев)
А на самом деле произошло следующее: Земля которая являлась спортивной инфраструктурой не только школы но и всего села при содействии директора школы Йовбака за безценок перешла в собственность коммерческой структуры ФК "Княжа" которая сразу же огородила комплекс железным забором и поставила охрану. Школа превратилась в техническое помещение для обслуживания коммерческой структуры. Для села в котором за последнее время кроме пивных палаток ничего для досуга не делалось осужденным и погрязшим в земельных вопросах головой сельсовета Ермаковичем это стало мощным развитием. Но этого Йовбаку и компании мало, на сегодняшний день не взирая на оккупированые территории "футболисты" вытаптуют новую землю под соснами. Во всем этом можно легко убедиться с. Счастливое в 10 минутах езды от М.Бориспольская Суркисы, Киндерские, Йовбаки и другие дикари помните мы умеем читать и писать и на билет в Австрию у нас тоже деньги есть и если вы думаете, что вы несете какоето добро вы очень сильно ошибаетесь!
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Нормально! ФК"Львів" - в Прем"єр-лігу, а Княжа - в 1.
Ответить
0
0
ramm (Черновцы)
чтоб вы провалилиь в 1 лиге
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
kubo (Lviv) Ну тут ти троха не правий: Власник ФК Княжа саме п.Кіндзерський,а у ФК Львів страхова компанія Княжа просто генеральний спонсор!!!такщо вони можуть грати в 1-й лізі. Це щось типу Коли Коломойський був власником Дніпра,а група Приват спонсором Динамо,така сама ситуація
Ответить
0
0
Насос (Львів)
з ФК "Львів" якась дивна ситуація складається.. незрозуміла взагалі мені..
Ответить
0
0
karpatyfan (Львів)
Вчися Димінський - не словом, а ділом!
Ответить
0
0
kubo (Lviv)
Я так розумію 2 команди в одній лізі одного спонсора не допускається тому ФК "Львів" у вищу лігу "Княжа" в Першу.
Ответить
0
0
dima24 (VInnytsya-Sumy)
Коли вже буде така "Княжа" у Вінниці(((
Ответить
0
0
jugador (Lviv)
Що би не говорили космополіти-глобалісти, шо гроші не пахнуть, КНЯЖА - це приклад націоналного ведення бізнесу. Я думаю є різниця... Удачі Вам!!
Ответить
0
0
Fan of Fc Kharkov (Харьков)
Удачи "Княже"
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус