НТКУ відмовила ICTV


Телеканал ICTV не транслюватиме матчі "Євро-2008"

НТКУ відмовила ICTV


Телеканал ICTV не транслюватиме матчі «Євро-2008». Про це «ТК» повідомили на телеканалі. «Ми прийняли прохання та вибачення від Першого національного і погодились з їх бажанням показувати всі матчі на їх каналі», – прокоментував ситуацію для «ТК» генеральний директор ICTV Олександр Богуцький.

Раніше «Медіабізнес» повідомляв, що ICTV придбав у Національної телекомпанії України права на трансляцію чотирьох підсумкових матчів групового етапу «Євро-2008». Відповідно до придбаної субліцензії, ICTV мав транслювати чотири матчі: 15 червня гру Туреччина – Чехія, 16 червня Польща – Хорватія, 17 червня гру Голландія – Румунія і 18 червня Росія – Швеція.

Але у неділю та понеділок (15-16 червня) українські глядачі не змогли переглянути у прямій трансляції матчі Туреччина – Чехія та Польща – Хорватія. Натомість у повторі Туреччина–Чехія вийшла о 18.50 на Першому національному (16 червня), а Польща – Хорватія має транслюватися сьогодні о цьому ж слоті.

В. о. президента НТКУ Василь Ілащук у коментарях «ТК» наголосив, що «ситуація змінилася і телекомпанія нікому не продавала субліцензію», тож усі матчі транслюватимуться на Першому національному. За його словами, це рішення належить німецькій компанії Sport five, яка представляє інтереси УЄФА й отримала права на трансляцію матчів Чемпіонату Європи в загальнонаціональній телемережі. НТКУ за права на трансляцію сплатила 4 млн євро.

«Це не ми вирішили. Це умови компанії Sport five. У нас було обумовлено, що вони розглядатимуть ці пропозиції. Але коли ми запропонували їм конкретно, хто буде транслювати «Євро-2008», вони відмовились. Сказали, що забороняють віддавати ці права на будь-які інші канали», – наголосив пан Ілащук.

За його словами, компанія Sport five ніяк не аргументувала своє рішення: «Вони взагалі трошки ганебно поступили щодо телекомпанії. Вони обмежили нас в усіх правах продажу, субліцензії, певної реклами тощо. Але вони, у свою чергу, задоволені глядачами, які дивляться ці матчі на Першому національному. Якби ми не виконали їхніх умов, то вони би припинили транслювати на Україну всі матчі. Навіть з огляду на те, що ми проплатили гроші. У них дуже жорсткі правила, і вони диктують свої умови».

Окрім заборони продавати субліцензію іншій компанії, за словами Василя Ілащука, НТКУ також не має права ставити будь-яку рекламу під час футбольних матчів, окрім тієї, що «надає компанія Sport five». «Вони проти того, щоб будь-яка комерція була проведена нашою компанією, тому що вони думають, що ми на цьому заробимо величезні гроші, а вони втратять», – зауважив пан Ілащук.

Директор із медіаправ компанії Sport five Табі Буде відмовився коментувати цю ситуацію і порадив звернутися до Спілки європейських футбольних асоціацій. «ТК» чекає на коментар УЄФА.

Оцените этот материал:
Источник:
Телекритика
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
DnDn (Dn)
КСС26 (Одесса) 19.06.08 09:56 Денисов - оптимальный вариант?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 7
DnDn (Dn)
КСС26 (Одесса) 19.06.08 09:56 Денисов - оптимальный вариант?
Ответить
0
0
КСС26 (Одесса)
Ниче в сентябре запустят канал ТРК Украина-Футбол и там небудет дуреп и прочих шизоидных комментаторов с ут-1.
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Justas (Berlin) 18.06.08 18:22 Та ні... От козні "компанії Sport five" - що вони поставили дурепу на УТ-1 коментувати матчі:))))
Ответить
0
0
Justas (Berlin)
ЗЫ:Это козни ДЕ Репы:)
Ответить
0
0
OM (Lviv)
Але у неділю та понеділок (15-16 червня) українські глядачі не змогли переглянути у прямій трансляції матчі Туреччина – Чехія та Польща – Хорватія. так то виявляється не чехи програли 3-2? чехи в чвертьфінал вийшли?
Ответить
0
0
Злой Агент (ДОНЕЦК)
Мы заметили...
Ответить
0
0
mehanik (Кривой Рог)
через недельку бы написали а то никто незнает что евро нетранслирует істv
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус