Німці займуться "Олімпійським". 08-08-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро
Общие новости
08.08.2008
пятница
09:39
Німці займуться "Олімпійським"
Рейтинг публикации
Державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро

У четверг, 7 серпня, Державне підприємство НСК «Олімпійський» підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро GMP von Gerkan, Marg und Partner. Ця компанія відома як проектант Олімпійського стадіону в Берліні, повідомляє прес-служба Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Договір було підписано у відповідності до рішення міжвідомчої робочої групи з реконструкції НСК «Олімпійський», що була створена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України 5 липня 2007 року, і після проведення переговорів між Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту та потенційними компаніями-проектантами, поінформував міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час відкриття Українського дому у Пекіні напередодні ігор ХХІХ Олімпіади.

Згідно з договором, передбачено три стадії робіт. Перша – презентація концептуального проекту протягом 60-ти днів. Друга – власне робочий проект, що має бути поданий протягом 180 днів (паралельно будуть здійснюватися будівельні роботи). Третій етап – робоча документація (паралельно супровід будівництва до 2010 року).

Німецька компанія погодилася надавати проектну документацію як українською мовою, так і англійською – для експертизи фахівцями УЄФА.

Міністерство не має сумнівів, що архітектурні рішення цієї відомої європейської проектної компанії, а також налагоджений механізм управління процесом реконструкції НСК «Олімпійський» буде позитивно оцінений експертами УЄФА і запевняє, що завершення робіт з реконструкції стадіону відбудеться у відповідності до вимог та термінів УЄФА.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Укрінформ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Остап(ostap.uaforums.net) (Полтава)
Построил - начертил!
Ответить
0
0
j2se (Киев)
и на том спасибо
Ответить
0
0
Haters (Kiev)
Вот с*ки!!! Тайно подписать контракт,и только потом уже ходить и орать всем!!! А Юра (минсемьи) г*ндон!
Ответить
0
0
yarstar (Київ)
Та, мабуть, будуть вестися такі роботи, які необхідні для будь-якого проекту:)
Ответить
0
0
Did (L'viv)
Я щось не зрозумів - як це робочий проект ще тільки виконується (180 днів), а вже ведуться будівельні роботи?!
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]