Німці займуться Олімпійським ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро
08.08.2008
пятница
09:39
Німці займуться "Олімпійським"
Рейтинг публикации
Державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро

У четверг, 7 серпня, Державне підприємство НСК «Олімпійський» підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро GMP von Gerkan, Marg und Partner. Ця компанія відома як проектант Олімпійського стадіону в Берліні, повідомляє прес-служба Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Договір було підписано у відповідності до рішення міжвідомчої робочої групи з реконструкції НСК «Олімпійський», що була створена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України 5 липня 2007 року, і після проведення переговорів між Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту та потенційними компаніями-проектантами, поінформував міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час відкриття Українського дому у Пекіні напередодні ігор ХХІХ Олімпіади.

Згідно з договором, передбачено три стадії робіт. Перша – презентація концептуального проекту протягом 60-ти днів. Друга – власне робочий проект, що має бути поданий протягом 180 днів (паралельно будуть здійснюватися будівельні роботи). Третій етап – робоча документація (паралельно супровід будівництва до 2010 року).

Німецька компанія погодилася надавати проектну документацію як українською мовою, так і англійською – для експертизи фахівцями УЄФА.

Міністерство не має сумнівів, що архітектурні рішення цієї відомої європейської проектної компанії, а також налагоджений механізм управління процесом реконструкції НСК «Олімпійський» буде позитивно оцінений експертами УЄФА і запевняє, що завершення робіт з реконструкції стадіону відбудеться у відповідності до вимог та термінів УЄФА.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Укрінформ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Остап(ostap.uaforums.net) (Полтава)
Построил - начертил!
Ответить
0
0
j2se (Киев)
и на том спасибо
Ответить
0
0
Haters (Kiev)
Вот с*ки!!! Тайно подписать контракт,и только потом уже ходить и орать всем!!! А Юра (минсемьи) г*ндон!
Ответить
0
0
yarstar (Київ)
Та, мабуть, будуть вестися такі роботи, які необхідні для будь-якого проекту:)
Ответить
0
0
Did (L'viv)
Я щось не зрозумів - як це робочий проект ще тільки виконується (180 днів), а вже ведуться будівельні роботи?!
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен