У Львові оголошено конкурс "Емблема "Львів 2012"


Переможець отримає 10 тисяч гривень

У Львові оголошено конкурс "Емблема "Львів 2012"


Під час проведення «Євро-2012» Львів використовуватиме офіційну емблему чемпіонату 2012 року, яку має затвердити УЄФА. Вона буде єдиною для України і Польщі. Однак кожне місто також готує спеціальні промоційні емблеми для себе. Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про організацію міського відкритого конкурсу «Емблема «Львів 2012». Про це сьогодні, 3 вересня, під час прес-конференції щодо проведення конкурсу «Емблема «Львів 2012» повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

За словами Василя Косіва, деякі міста, що прийматимуть чемпіонат, вже підготували емблеми до «Євро-2012», деякі ще готують. «Можна було б звернутися до одного чи кількох професійних дизайнерів, однак ми вирішили звернутися до всіх, адже львів’яни дуже люблять своє місто, мистецтво і спорт. Тому запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у цьому конкурсі. Маємо надію, що отримаємо багато гарних робіт», – зазначив Косів.

Як розповіла начальник управління інформації та промоції департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Соломія Білонога, конкурс відбуватиметься в два етапи. Перший етап триватиме один місяць, впродовж цього часу конкурсна комісія прийматиме роботи від усіх бажаючих. Це можуть бути як електронні файли, так і звичайні малюнки на листках паперу. Їх можна подавати безпосередньо в управління, на електронну пошту чи звичайним листом. Після відбору буде визначено 12 кращих робіт.

Другий етап передбачає громадське обговорення цих 12 робіт. Їх буде представлено на веб-порталах Львівської міської ради – офіційному та промоційному, у ЗМІ, а також на виставці. За результатами громадського обговорення, робота, за яку найбільше проголосують львів’яни, отримає на свій рахунок додаткові три бали. Вирішальним буде голосування журі, яке й визначить переможця. У міськраді обіцяють забезпечити анонімність робіт, кожен учасник отримає свій ідентифікаційний номер.

Переможець конкурсу отримає нагороду у розмірі 10 тис. грн, за друге місце – 5 тис. грн, за третє – 3 тис. грн, а решта кращих робіт – по 500 грн.

Як зазначив директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, офіційна емблема УЄФА буде розроблена за два роки до чемпіонату.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Serg_007 (Харьков)
А у нас уже был конкурс )))) давно ...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 3
Serg_007 (Харьков)
А у нас уже был конкурс )))) давно ...
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
Блін, вони по конкурсах всяких чи якихось акціях попереду цілої планети, а як стадіон збудувати то ентузіазм різко закінчується
Ответить
0
0
AxelkKomp (Полтава)
Ви там краще стадіон будуйте, а не конкурси проводите.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус