Григорій Ярмаш: "Завжди тяжко грати з львів’янами на виїзді"


Свого часу захисника кликали у "Карпати"

Григорій Ярмаш: "Завжди тяжко грати з львів’янами на виїзді"


Розмова із захисником «Ворскли» та збірної України Григорієм Ярмашем, вихованцем львівського футболу

Стрімко вгору. Саме так розвивається кар’єра уродженця Тернопільщини – захисника Григорія Ярмаша. Його «Ворскла» бореться за місця у верхній частині турнірної таблиці, а самого Григорія викликають до національної збірної України. Перші серйозні кроки у футболі Ярмаш зробив у Львові – в училищі фізкультури. У Григорія й досі класична галицька говірка.

- Звісно ж, свого часу були варіанти пограти у «Карпатах», - згадує Ярмаш. – Та мене запросили в столицю на перегляд до Яковенка, який саме створював академію. В ній згодом і опинився. Все-таки Київ – це Київ. Більше можливостей.

- Під час приїзду до Львова зайти в Львівське училище фізкультури плануєш?

- Мені було б дуже цікаво побачити, як там все змінилося, поспілкуватися зі своїм тренером Олегом Родіним. Та, на жаль, зробити це, мабуть, не вдасться. Ми, зазвичай, прибуваємо в місто, де проводимо гру, за день до матчу на саму вечерю. В день гри, самі розумієте, особливо ні з ким не зустрінешся – треба готуватися.

- Знаю, у часи навчання ти дружив з Фещуком...

- Так, ми навіть за однією партою сиділи. Був не раз у нього в гостях. Та на полі забуваємо, що ми друзі – суперники, от і все. Звісно ж, до і після матчу потискаємо руки. Можем якось і «підтравити» один одного перед протистоянням. Пам’ятаю, ще коли у «молодіжці» виступали, частенько «підколювали». Загалом у «Карпатах» особисто знайомий чи не з половиною складу.

- І як тобі теперішні «Карпати»?

- Молода, амбіційна команда. Завжди тяжко грати з львів’янами на виїзді. Я от, до речі, не роблю особливої різниці, грати у гостях з «Металістом» чи, наприклад, з «Карпатами». Складні суперники.

- Поки що «Ворсклі» непогано вдаються саме виїзні матчі... (розмова з Ярмашем відбулася минулого четверга. – Авт.).

- Ну так, але ж ми у гостях зустрічалися переважно з суперниками, які нам по зубах (от шкода, що ФК «Львів» не вдалося перемогти, – обом командам заважала страшна спека).

- Цього року «Ворсклі» взагалі багато суперників по зубах...

- Ми відчуваємо, що за нормальної гри можемо боротися з кожною командою. В нас взагалі завдання у кожній грі перемагати. От і стараємося.

- Наскільки велика роль в успіхах команди тренера Миколи Павлова?

- Він зумів навести в команді дисципліну. Всередині колективу чудова атмосфера – всі налаштовані на позитивний результат.

- Допомагає, що Павлов дуже емоційно поводиться на тренерській лаві під час матчів?

- Точно не заважає. Добре відчувати, що тренер також, так би мовити, живе подіями на полі.

- І насамкінець – чи очікував, що уже цього відбірного циклу тебе запросять до ЧС-2010 до збірної?

- Мене цей виклик, звісно ж, здивував. Та сприймаю його як аванс. Потрібно багато працювати над собою, щоб закріпитися в національній команді. Все ще попереду.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Ганс (Lviv)
Григорій молодець! П.С. А я з його дідом сивуху розпивав ;)
Ответить
0
0
podium (Кременчуг)
ПОПУЛЯРНЫЙ ОН-ЛАЙН ФУТБОЛЬНЫЙ МЕНЕДЖЕР 11x11 На етом сайте зарегестрировано больше 130.000 пользователей. Вон-лайне не меньше 3.000 игроков. Советую всем. http://www.11x11.ru/?ref=32037
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус