Олег Кононов: "Постійно намагаюся добитися конкуренції в команді"


Відразу після тренувального матчу "Карпат" з молодіжним складом головний тренер поділився враженнями від гри

Олег Кононов: "Постійно намагаюся добитися конкуренції в команді"


Відразу після тренувального матчу "Карпат" з молодіжним складом головний тренер поділився враженнями від гри:

- Грою я задоволений. Перша команда забила три голи, могла, правда, забити й більше. Я говорив гравцям, що потрібно на тренуваннях, у товариських матчах постійно забивати і загострювати ситуацію. Сьогодні нам це вдалося. Потрібно всі сьогоднішні позитиви перенести в матчі чемпіонату і забивати там. В чемпіонаті так само треба старатися і забивати.

- Здалося, що Кузнецов почав діяти активніше, коли вийшов Фурта...

- Так. Фурта дуже гостро грає попереду, постійно відкривається. А відразу йде передача і тому виникають гострі моменти як на флангах, так і в штрафному суперника. Що стосується цього тандему – на все свій час.

- Що ви думаєте про жест доброї волі Ігоря Худоб’яка, коли він міг забивати сам, але віддав Кузнецову?

- Молодець, що віддав. Але Сергію треба було забивати. Він зупинився. В таких ситуаціях треба бити першим дотиком, а якщо вже зупинився - то обігрувати воротаря варто.

- Як вам гра молодіжного складу?

- Непогано відіграли. У них теж були моменти, але надійно відстояв Романенко. Добре зіграли Кополовець, Кожанов і Ткачук – я намагаюся добитися конкуренції в команді. Але більший акцент робив все ж на першу команду.

- Скажіть, чи будуть зміни в основному складі у матчі проти «Таврії», враховуючи гру основи у цій грі?

- Будуть.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
канц (Львов)
балабол!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 7
канц (Львов)
балабол!
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
Розуму нехватить ПопанДопуло залишити тренера на весь чемпіонат . Команда - клуб для нього іграшка , і він викине ше неодин трюк з тренерами . Будемо сподіватися на фарт в грі з Таврією - можливо хлопці розродяться -- алеж і кримчани памятають оці 1:4 . підсилитися б ким забивним- а слабоумний ППД - цього незробить, кризис фінансовий діє і неадекватів .
Ответить
0
0
vasylkoo (Львів)
"Скажіть, чи будуть зміни в основному складі у матчі проти «Таврії», враховуючи гру основи у цій грі?" це питання точно не Конанову потрібно ставити, з таким же успіхом і яможу стартовий склад називати і вирішувати за якою схемою грати і з якою тактикою. Отож: 1. склад - Романенко - Петрівський ...нецікаво 2. схема воротар - один, захисники -4, півзахисники-трансформери(це ті які бігають по всьому в полі і перетворюються в нападників)- решта 3. тактика - взяли на озброєння тактику збірної Канади з хокею 60 річної давності ( бий - біжи ) і основне не результат і к-сть очок , а відчутний прогрес
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Просто він добивається конкуренції не в тій команді:)))
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
Ги-Ги за схемою 4-3-3 в нього завжди грає 1!!! номінальний нападник :) хоча я б його не звільняв до кінця чемпа,принаймі краще все одно не стане поки у нас ППД
Ответить
0
0
address86 (Donbass arena)
незна даже что написать))))
Ответить
0
0
Марче (Львів)
Ой,як не візьмуть очок з Таврією,то не виключено,що й на тренерській лавці когось забракне.Такого оптиміста і новатора,який з атакуючою схемою 4-3-3 має аж 4 забитих голи в 10 матчах.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус