У Молодіжному завершились збори молодих арбітрів


Підійшли до завершення чергові щорічні збори молодих арбітрів у рамках програми "Молоді таланти-2008"

У Молодіжному завершились збори молодих арбітрів


У п’ятницю, 17 жовтня підійшли до завершення чергові щорічні збори молодих арбітрів у рамках програми «Молоді таланти-2008». Протягом двох тижнів у Кримському смт Молодіжне дві групи по 17 арбітрів набували нових знань та умінь від викладачів, серед яких керівник зборів Володимир Куцев, колишні арбітри − Володимир Петров, Василь Мельничук, Петро Кобичик, Володимир Кран.

Збори у Криму розглядались Комітетом арбітрів як навчально-тренувальні, котрі мали на меті покращення фізичної, теоретичної та психологічної підготовки молодих арбітрів, ознайомлення з нововведеннями згідно останніх рекомендації ФІФА та УЄФА, набуття корисних навиків практичного арбітражу.

Подібні збори − це чудова нагода молодим арбітрам з усіх регіонів України побачити один одного, поділитись власним досвідом та відчути дух єдиної команди українських арбітрів.

Як зізнався учасник зборів, молодий київський рефері Євген Яковлев, протягом навчального періоду арбітри дізнались багато нового та цікавого, покращили стан своєї фізичної та теоретичної підготовки та перейняли надзвичайно корисний досвід від викладачів.

Сподіваємось, уже зовсім скоро дехто з учасників складе достойну конкуренцію арбітрам професіональних команд.

Оцените этот материал:
Источник:
referee.ffu.org.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус