ФК "Мукачево" – чемпіон Закарпаття-2008


За невеличкий час свого існування команда здобула вже другий чемпіонський титул

ФК "Мукачево" – чемпіон Закарпаття-2008


ФК «Мукачево» був заснований у 2007 році. За невеличкий час свого існування команда здобула вже другий чемпіонський титул у першості Закарпатської області.

Команда найкращих

Упродовж всього минулого сезону мукачівці програли лише раз. Це свідчить про те, що в колективі зібрані найкращі футболісти-аматори краю і, звісно, його очолює дуже кваліфікований спеціаліст. Слід зазначити, що в 2007 році з командою займався екс-тренер ФК «Закарпаття» Віктор Ряшко. Навіть ходили чутки, що мукачівський колектив перейде у розряд професіональних клубів і виступатиме у другій лізі ПФЛ.

Заміна на тренерському містку

Але цього не сталося, в результаті чого Ряшко залишив клуб і пішов працювати до Тернополя. На тренерський місток було запрошено колишнього наставника юнацької команди «Мукачево» Вахтанга Карібова, який теж дуже добре впорався із своїм завданням.

Допомога міста та спонсорів

За словами президента ФК «Мукачево» Василя Кубарича, клуб фінансується з бюджету міста та ще кількома спонсорами − «ЗакарпатЄвроТранс», ДП «Стар». В цьому сезоні клуб отримав з міського бюджету 200 тисяч гривень. Велику допомогу команді надає і її почесний президент − народний депутат України Василь Петьовка.

Стадіон для першої ліги

«Мукачево» має й солідну базу. Міська влада на 10 років передала клубу в оренду стадіон «Паланок». Тут зробили ремонт арени, відновили душові, полагодили трибуни та підтрибунні приміщення. Стадіон має чудове поле, яке не поступається якістю газону навіть ужгородському «Авангарду». Слід зазначити, що кілька матчів тут провело й першолігове «Закарпаття».

Власними силами

Щодо планів на майбутнє, то як стверджує президент клубу, на професіональні рейки «Мукачево» у наступному сезоні ставати не планує. На його переконання, поки що в області немає достатньої кількості кваліфікованих гравців − доведеться набирати виконавців з інших регіонів. А цього, за словами Василя Кубарича, робити не хочеться. Отже «Мукачево» поки що зосередиться на виступах у першості краю.

Лідери колективу

Серед найкращих гравців керівництво клубу виокремлює нападників Антона Предчука та Мирослава Решка. Додамо, що обласна спортивна газета «Спорт-тайм» до символічної збірної області внесла чотирьох футболістів «Мукачево» − воротаря Емеріха Князя, захисника Павла Рудая та півзахисників Михайла Карібова і Василя Ваха (заявлений за юнацьку команду).

ФК «Мукачево» − 2008:

Воротарі − Емеріх Князь, Роберт Феєш.

Захисники − Олександр Когутич, Петро Зийнич, Едуард Стецо, Павло Рудай, Василь Маринець, Руслан Максим, Михайло Крьока.

Півзахисники − Михайло Карібов, Василь Кампов, Василь Варга, Антон Лендел, Іван Бисага.

Нападники − Антон Предчук, Мирослав Решко, Дмитро Беца, Олександр Розман.

Оцените этот материал:
Источник:
ffu.org.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
fanat99 (S)
их сразу надо в первую чтоб меньше игр покупали,,,,,,,,,,,
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 10
fanat99 (S)
их сразу надо в первую чтоб меньше игр покупали,,,,,,,,,,,
Ответить
0
0
Елена Гончар
да присоединили ее тут втихаря, см. горы на фото, ну и стадиончики у них неплохие - в кадр не попали
Ответить
0
0
УмникХренов (Кремль)
А чего там флаг Швейцарии делает?
Ответить
0
0
Елена Гончар
та ну вас, испорченные вы люди, всё вам синтетику, африканцев да силикон потом еще удивляетесь, что футболисты розовые бутсы носят даёшь естественный футбол!
Ответить
0
0
andriyzbarag (Тернопіль)
Вот і нова арена для євро...
Ответить
0
0
Елена Гончар
для понятливых: Каховка - город, а это смт Ясіня отличный газон, о котором киевские стадионы типа Старт, Спартак, ЦСКА могут только мечтать, куча ребятни занимается на лужайке в две группы, на выходных вот - футбол. Поддержка своей команды - безумная, очень классно
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
))) это вообще че? у нас в Новой и то стадион есть...
Ответить
0
0
Елена Гончар
о, класс, когда летом отдыхала в Карпатах - попала на их матч в Ясенях :) Правда, Мукачево проиграло 2:0, но впечатления от посещения матча первенства - очень яркие :)))
Ответить
0
0
УмникХренов (Кремль)
"Захисники − Олександр Когутич, Петро Зийнич, Едуард Стецо, Павло Рудай, Василь Маринець, Руслан Максим, Михайло Крьока."(с) ...так Руслан или всё-таки Максим?...:)
Ответить
0
0
UAsousa (Львов-Минск)
и куда их теперь? во 2-ю лигу?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус