Ігор Худоб`як - найкращий у "Карпатах"


Опитування проводилось на офіційному сайті клуба

Ігор Худоб`як - найкращий у "Карпатах"


Ігор Худоб`як дізнався про перемогу в опитуванні на Миколая.

«Спасибі, я, чесно кажучи, навіть не знав, що вболівальники визнали мене найкращим гравцем «Карпат» першої частини чемпіонату, - радісно відреагував у телефонній слухавці голос Ігоря Худоб`яка. – Я з дружиною і донечкою зараз проводжу відпустку у батьків в Івано-Франківську: чимало сімейних справ, та й хочеться відпочити у родинному колі, тож на клубний сайт навіть не мав часу навідатись. Тим не менше, радий страшенно, вважатиму, що цей подарунок вболівальників знайшов нині під подушкою (усміхається).

- Боротьба за перше місце в опитуванні тривала між тобою й Всеволодом Романенком до останньої хвилини. Вважаєш, по праву заслужив на звання найкращого карпатівця початку сезону?

- Звісно, матчі у мене були вдалі і не надто. Тішить, що розігрався у другій половині кола, забивав важливі голи… Утім, визначати кращих, спритніших, влучніших – справа вболівальників. Я б от, наприклад, найкращим у команді за підсумками кола назвав би Кобіна.

- Клуб пообіцяв вручити приз переможцю опитування, але який саме – наразі тримає в таємниці. Чого тобі бракує для повного щастя?

- Квартири у Львові (сміється). Насправді хотілося б отримати щось на добру згадку про цю приємну відзнаку у моїй футбольній кар`єрі.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус