Віталій Данілов - у гостях програми Відверто про футбол ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Текстова версія програми "Відверто про футбол" від 29 грудня
31.12.2008
среда
12:00
Віталій Данілов - у гостях програми "Відверто про футбол"
Рейтинг публикации
Текстова версія програми "Відверто про футбол" від 29 грудня

- Вітаємо вас шановні друзі. В ефірі програма „Відверто про футбол”. Перше телевізійне ток-шоу про футбол представляє торгівельна марка „Оболонь”. Ми представляємо гостя сьогоднішньої програми Віталія Богдановича Данилова. Виконуючого обов’язки президента Прем’єр-ліги. Як ви оцінюєте діяльність вашої організації?

- Розраховую, що вболівальники та спеціалісти позитивно оцінюють Прем’єр-лігу. Один з наших головних кроків – це трансляції матчів. У вашій передачі всі президенти говорили, що покращилося суддівство.

- В якому аспекті вам працювати важче?

- Найважче біло забрати права у «Медіа Спорт Промоушен». Нам вдалося домовитися і 13 клубів передали свої права Прем’єр-лізі. Лишилися «Кривбас», «Дніпро» та «Динамо». Сподіваюся, що у січні вони також передадуть свої права. З цим проблем немає.

- В березні ми з вами говорили про те, що є клуби в яких у бюджеті записано, що вони працюють з суддями. Зараз щось змінилося?

- Судячи з того, що поменшало конфліктів, а також менше нарікань з боку президентів клубів, які приходять до вас у передачу…

- Насправді стало менше розмов про суддівство?

- Не тільки. Менше конфліктних ситуацій пов’язаних з суддями.

- І в бюджетах клубу вже немає такого пункту як «робота з суддями»?

- Можу казати лише за свій клуб. Багато чого можна сказати і дивлячись на результати матчів, які обслуговували іноземні арбітри. Ситуація не змінилася. Навіть до цих суддів виникають претензії. Власники клубів розуміють, що краще виховувати своїх суддів, які будуть боятися загубити роботу.

- Можливо поки що судді і ті, хто з ними працює просто придивляються до нової організації. До того ж кажуть, що перше коло в нас грають більш чесно.

- Я сподіваюся, що друге коло все ж таки пройде не гірше, ніж перше.

- Досі не відсторонений Абросімов. Хоча проти нього підписи вже зібрали.

- На наступному Виконкомі це питання буде обов’язково підняте.

- Може бути така ситуація, що Федерація футболу буде наполягати залишити арбітра?

- Не може.

- Коли тиждень тому у нас в гостях був пан Рабинович, він казав, що ваші повноваження закінчилися 31-го жовтня.

- Виконуючий обов’язки буде доти, доки не оберуть президента. До того ж була обрана компанія, які підбирає кандидатів на цю посаду.

- Знайшли кандидата?

- До нас приїжджала людина з Голландії. Він працював в голландському футболі. Але там все побудовано інакше. Проте він спілкувався з деякими президентами клубів та зрозумів, що нам потрібно.

- Ходили чутки, що один з президентів збирався залишити роботу у клубі, щоб очолити Прем’єр-лігу.

- Це точно не я.

- Цією людиною міг би бути Вадим Рабинович.

- На мій погляд це непогана кандидатура. Вважаю, що в нього були б хороші шанси.

- Якими для вас були ці півроку співпраці з ФФУ?

- Цей час не був складним. Прем’єр-ліга отримала все чого хотіла.

- Коли наступного разу збираються власники клубів?

- Я пропонував, щоб зустріч відбулася в кінці грудня, але, нажаль, не у всіх знайшовся вільний час. Свої корективи внесла фінансова криза, яка торкнулася і футболу.

- Чи є загроза, що якийсь клуб не зможе закінчити змагання?

- Ходять різні чутки. Але нічого конкретного я не чув. Сподіваюся, що цього вдасться уникнути.

- Ваш клуб зараз знаходиться на останньому місці і ще жодного разу не виграв.

- Це футбол. Важко тут щось коментувати. Можливо ця криза дасть новий імпульс.

- Будуть серйозні кадрові зміни?

- Скоріш за все підуть іноземці які в нас є. Стратегія буде така сама як і три роки тому. Ми хочемо залучити тільки українських футболістів. Це дасть можливість молодим гравцям проявити себе.

- Чи реально створити якийсь стабілізаційний фонд?

- На сьогоднішній день ні.

- А к щодо мінімального бюджету клубу Прем’єр-ліги?

- Скоріш за все буде навпаки. Це має стосуватися і зарплатні.

- Ви готові таке запропонувати?

- Так.

- Але це обмеження. У нас є гранди, які хочуть щось виграти в Європі. Для цього вони повинні назбирати найкращих. Запропонувати гравцям просто фантастичні умови. Інакше вони не приїдуть. Це вигідно клубам як «Кривбасс», «Ворскла», в яких ставка на своїх футболістів. Чи погодяться на таке гранди?

- Це ми побачимо найближчим часом.

- Розкажіть про ситуацію з правами на трансляції матчів. Кому вони належать?

- Права належать ФФУ. Але Григорій Михайлович Суркіс сказав, що передасть права Прем’єр-лізі.

- Але права будуть вашими до певного моменту. ФФУ натякнула, що з часом вона захоче отримувати якісь кошти. Як скоро це може статися?

- Після того, як Прем’єр-ліга стане на ноги. І це логічно. Тож гадаю, що в найближчому майбутньому це питання підніматися не буде.

- Був натяк, що не зовсім ефективно реалізовуються права. Це сказав Григорій Михайлович Суркіс. В нас був інший гість, Равіль Сафіуллін. Він казав, що у ПФЛ краще виходило в фінансовому плані реалізовувати ці права.

- Все ж не думаю, що в них це виходило краще. Наприклад права титульного спонсора ми продали за рекордну суму 3 600 000 доларів. В цьому Прем’єр-ліга була повністю прозорою. Тендер проводився відкрито. З каналами також буде відкритий тендер. Говорити про те в кого було краще… кожен має свою думку. Будемо дивитися на результати в кінці чемпіонату. За півроку неможливо об’єктивно оцінити ситуацію, яка склалася в українському футболі. Зараз до того ж на все впливає фінансова криза.

- Як ці півроку узгоджувалися стосунки з телеканалами? Я реалізовувалися права? Як буде проходити цей відкритий тендер?

- Ми дамо свої умови і подивимося, що нам запропонують канали.

- А якщо ніхто не зацікавиться? На даному етапі найкращі канали України не дуже зацікавлені у тому, щоб транслювати матчі. Чому? Чи ми помиляємося?

- Я такої інформації не маю. Навпаки, я знаю, що є зацікавленість багатьох каналів показувати футбол.

- І вони готові платити за це гроші?

- Є достатньо вигідні пропозиції.

- А чи є можливість, що найближчим часом телеглядач зможе побачити вісім з восьми матчів?

- Ми планували таке робити в другому колі.

- Технічно це можливо?

- Коли ми показували сім матчів, залишалася можливість показати і восьмий. Тут все залежить від календаря. Тож можливості є.

- Традиційно в нас є запитання від відвідувачів інтернет порталу UA-Футбол. «Чи можливо таке, що найближчим часом клуби Прем’єр-ліги стали заробляти гроші?».

- Подивіться матчі чемпіонатів Іспанії чи Аргентини. В них на формі немає вільного місця. Скрізь реклама.

- В нас спонсорів не вистачає?

- Щоб вони були їм потрібно розуміти, що будуть транслюватися матчі. Коли буде транслюватися вісім матчів, буде час, де можна продавати свою продукцію.

- Шість теж багато, а п’ять також.

- Ми ж тільки до цього прийшли. І почалася криза, яка пригальмувала амбітні апетити людей. Зараз всі скорочують свою діяльність. Гадаю і ви з цим зіштовхнулися. Зараз нажаль немає всіх умов, проблема навіть зі стадіонами. Наразі клуби вже отримують кошти, які надходять до Прем’єр-ліги від спонсорів.

- Скільки ваш клуб зараз може заробити за сезон?

- Сьогодні я не можу чітко відповісти. Треба дивитися на баланс в кінці року. Але це не ті кошти, які могли б покрити п’ять чи десять відсотків витрат.

- Віталій Богданович, ми вам вдячні, що ви прийшли до нас в гості. Ми хочемо побажати вам в новому 2009 році, щоб все ж таки Прем’єр-ліга пережила цю фінансову кризу, вийшла з неї, почала заробляти гроші. Щоб в нас був якісний, хороший футбол. З новим президентом Прем’єр-ліги. І щоб ми з вами зустрілися через рік, та обговорювали те, що ми показуємо вісім матчів, грошей в нас дуже багато, все добре і в нас сильний чемпіонат.

- Дуже вдячний за побажання, за те, що ви мене запросили і хочу всіх вболівальників привітати з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим. Щоб незважаючи на кризу футбол любили та дивилися.

- На все добре.

- До побачення.

Від редакції. Як і було анонсовано до ефіру, читач, чиє питання прозвучало під час програми “Відверто про футбол”, отримує призи від компанії “Оболонь”. Тому, із задоволенням вітаємо львівського читача, що спілкується на сторінках UA-Футбол під логіном Avatar, бо саме його питання було відібране ведучими програми та адресоване Віталію Данілову.

Просимо читача Avatar (Львів) у найближчий час зв’язатися електронною поштою з редакцією UA-Футбол та отримати свої призи.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (3)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Олексин (Новочорна)
Передивився. Перечитав. Ну, те, що кожна стенограма “Відверто про футбол” лише “близько до тексту” – то таке... Тому останнім часом волію цю програму ДИВИТИСЯ і СЛУХАТИ, аніж вичитувати. Користі більше! Перш за все – Данілов, як нардеп, як політик – як риба:), уник розмови (чи не з допомогою ведучих?:) ) про свою депутатську діяльність на “благо футболу”... Ні про перезрілий Закон під умовною назвою “Про проведення футбольних матчів”, ні про Євро-12, ні про суперечливість Законам України (через спосіб розрахунків у інвалюті) контрактів в українському футболі та про негативні наслідки цього явища для України загалом... Так і думав, що так і буде.., тому навіть питань щодо резидентури українських футбольних клубів в офшорах навіть не ставив в анонсі до передачі! З позитиву.., вірніше – з висновків, які зробив в результаті перегляду... Стало зрозуміло, що МСП та подібних посередницьких структур на футбольному ринку України НЕ БУДЕ! І, справді, а нафіга потрібен посередник (подібно РосУкрЕнерго на газовому ринку), якщо ПФЛ та УПЛ самі можуть заробляти ті гроші? Ну, не п’ятьма співробітниками, як подібна структура в Нідерландах, а дещо більшим штатом... Так в Голандії, виявляється, їхня ПЛ, НЕ ОРГАНІЗОВУЄ, подібно УПЛ, змагання в Ере-дивізії! Ну, це, як кому вигідно..., прийде час, подивимось, мож, і в нас подібне буде. Те, що з МСП – толку мало українському футболу, і так давно було зрозуміло... І клубам вишки – також! Добре ще те, що, попри постійні скандали з цими правами на трансляції (хоча б останній – http://www.champion.com.ua/football/4959d9de4f983/ – і незрозуміло, чому редакція UA-Футбол не знаходить місця для гілки цій інфі...) – Данілов в цілому адекватно і виважено реагує... Там, де не правий сам – визнає це; там, де неправі клуби – переконує власників у їх неправоті... Зі сказаного Даниловим – в мене склалося враження: він – не найгірше зло в українському футболі... Нехай би ФКХ залишався б у вишці!:)...
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
Посмотрел Данилова... Жутьи позор тем двум ведущим - блаболы, о большом светлом будущем, которого нет и не будет, все вокруг да около, прям гиганты гигантомании. А вопрос сумчан оконкретике ФК Харьков в Сумах не задали.наверноетакие мелочи, как мы , болелы из каких то Сум их, монстров пера не интересуют, ведь как легко пипеть по устам участников пресс-клуба. Уровень трансляций, уровень матчей, уровень УПЛ.. А Ваш уровень, господа жирики с Мегаспорта и Ваших колег, светящих на УПЛ ... Короче УПЛ для Вас - это 16 команд умножиных на число работников вних ( футболиты, официанты, повара, прачки, президенты, администраторы, и прочая свита). А как же болелы? УПЛ- это вся эта гремучая смесь + главная составляющего спекталя (футбола) - зритель (болелы) . Подумайте, может о полегчяет Вам.. да и нам, а то это болото озером никогда не станет Да и УА футбол не лучше... Повторяю вопрос (коротко, а то лирики и нашей жизни вам не понять), хоть тут ответьте - где будет играть ФК Харьков?
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
А нафіг їм новий президент ПЛ? З літа Данилов зможе очолювати ПЛ, як людина, що не має відношення до клубів елітного дивізіону.
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен