"Тотальна українізація" від Мілевського. 03-01-2009 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Декому з футболістів, здається, що вони грають у футбол лише за гроші та титули, а не за свою країну і просто зневажають все українське
Общие новости
03.01.2009
суббота
16:22
"Тотальна українізація" від Мілевського
Рейтинг публикации
Декому з футболістів, здається, що вони грають у футбол лише за гроші та титули, а не за свою країну і просто зневажають все українське

Читаючи інтерв`ю наших відомих футболістів піймаєш себе на думці, а краще б вони жували, ніж говорили. І живемо ми в країні, яка величається УКРАЇНА, і державна мова в нас одна, і за національну синьо-жовту збірну ми вболіваємо, але ж зась. Декому з футболістів, здається, що вони грають у футбол лише за гроші та титули, а не за свою країну і просто зневажають все українське.

То один не сприймає символів держава Україна, тому що йому бозя Ієгова не дозволяє, то інший репетує, щоб з ним "разговаривали только на русском языке", а не українською. Черговим "порадував" Артем Мілевський. В інтерв`ю газеті "Болельщик", гравець, якому виступ за збірну України та київське "Динамо" приніс УСЕ, заявив, що йому заважає "тотальна українізація". Цікаво, а де ж цього терміну навчився "великий" Мілевський і, де ж він побачив цю тотальну українізацію? Невже в київському "Динамо" ввели обов`язкове знання української для Сьоміна чи Юссуфа?

Відповідаючи на запитання про свій вільний час Мілевський розповів: "Здебільшого люблю по магазинам походити, в кіно піти, правда, останнім часом - дуже рідко. Тотальна українізація і мене зачепила - трохи тяжко сприймати український переклад."

Хлопці, ну не любите ви все українське, так не показуйте це все привселюдно. Накупіть дисків по 20 гривень, купіть здоровенну плазму, і дивіться!

Зрозуміло, що Мілевський натуралізований білорус, але він вже в цій країні більше 8 років проживає і заробляє, і вже міг би навчитися, принаймні поважати цю країну.

І не хочу я сприймати гравців у чисто людському розумінні, нехай вони будуть тричі великими, якщо вони не поважають УКРАЇНУ.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Чемпіон
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]