Вболівальники "Карпат" не хочуть, щоб змінювали герб клубу


Лише кожен третій вболівальник львівської команди не проти побачити оновлений герб улюбленого клубу

Вболівальники "Карпат" не хочуть, щоб змінювали герб клубу


"Чи потребує модернізації герб ФК "Карпати"? Відповісти на таке питання пропонувалось відвідувачам офіційного сайту "зелено-білих".

Виявилось, що лише кожен третій вболівальник львівської команди не проти побачити оновлений герб улюбленого клубу. Натомість 67% опитаних вважають досконалим існуючий герб "Карпат". Загалом участь в опитуванні взяли 2063 відвідувачі сайту.

Результати голосування:

Чи потребує модернізації герб ФК "Карпати"

Так, максимальної - 286 голосів

Так, мінімальної - 381 голос

Не потребує - 1396 голосів

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
FC Lviv (Львів)
андрю_ха (Львів) 29.01.09 13:59 __________________________________________________ Неодмінно залишиться!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
FC Lviv (Львів)
андрю_ха (Львів) 29.01.09 13:59 __________________________________________________ Неодмінно залишиться!
Ответить
0
0
FC Lviv (Львів)
M&M (Lviv) 29.01.09 09:04 ..це тільки люди і мавпи..ходять на двох...леви ходять на чотирьох :-)) __________________________________________________ Дикі - так на чотирьох! А королівські на двох!
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
Sluva (Львів) 29.01.09 20:26 Нова Каховка верхом на льве и погоняет его батагом :)
Ответить
0
0
Фанат (Львів)
Дякую за гарні слова !!!!
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Та нормальний герб! А ще би зірочку зверху...)))))
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
А де там і у якій позі Нова Каховка?а? тотоже :)
Ответить
0
0
fal30 (Киев)
а чо? будет две пелотки в чемпе:)
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
не в обиду болельщикам "Карпат", но положение команды в последние годы как раз соответствует позе, в котором стоит лев :)
Ответить
0
0
vukic (Odessa)
Навіщо міняти?????я катигорично проти!завжди вважав герб карпат одним з еайкраивіших в Україні,так само форма ще та стара коли WOG писалося була фантастична!(не розумію і не люблю команди які ледь не кожен сезон міняють форму МеталЗ,Кривбас,Арсенал,Закарпаття,це взагалі ЖАХ ні традицій нічого) Ще велике захоплення в мене від фанатів Карпат,команда не грає а вони так завжди її підтримують і ходять на стадіон,при цьому величезний позор Запоріжжю де така сама майже кількість населення і той міні стадіон заповнити ніяк не можуть,Шахтарю де фанати чи німі чи що?начебто їх багато,всі помаранчеві красиво,але ефекту ніякого,500 ультрас Динамо в Одесі перекрикували спокійно 10000 тися донетчан!Те саме і стосується нашого Чорноморця_це антикоманда,яка грає у антифутбол(від коли памятаю),і підтримка на стадіоні ЖАХХХХХХ,а згадувати як тут грала збірна взагалі не хочеться!!!!ніхто з всього тадіону навіть не співав гімн і ледь стали з своїх місць
Ответить
0
0
Юрік Львів (Львів)
Герб змінювати не потрібно, потрібно грати у футбол, такий, щобДонецьк і Київ знали хто в них відбирає очки і стає чемпіоном України, володарем кубка України......... А що, слабо???
Ответить
0
0
pilya (Киев)
Краще щоб змінили ставлення до гри і ставили більш високі цілі а герб досить вдалий і змінювати його це ...
Ответить
0
0
Mouzzze (Донецк)
Карпаты знов програлы в футбол ... (с) Браты Гадюкины
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
FC Lviv (Львів) ..це тільки люди і мавпи..ходять на двох...леви ходять на чотирьох :-))
Ответить
0
0
FC Lviv (Львів)
Можна б було змінити Лева, щоб Він стояв не на чотирьох, а на двох, як у Нас.
Ответить