Міліції на стадіонах Львівщини більше не буде


Міліція буде охороняти громадський порядок виключно на входах та прилеглій до стадіону території

Міліції на стадіонах Львівщини більше не буде


Міліція буде охороняти громадський порядок виключно на входах та прилеглій до стадіону території. Поступово взалі відмовимося від чергувань на стадіонах. Про це сьогодні, 29 квітня, під час прес-конференції повідомив заступник начальника ГУ МВСУ у Львівській області, начальник міліції громадської безпеки Василь Струс.

Він зазначив, що на початку футбольного сезону міліція скерувала лист до Федерації футболу у Львівській області щодо заходів безпеки на стадіонах під час проведення футбольних матчів.

Струс зазначив, що у час матчів за порядком на стадіонах слідкуватимуть виключно стюарди.

Оцените этот материал:
Источник:
zik.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
васкарба (Львов)
Сбывается вековая мечта ментов - иметь хоть один выходной в неделю!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 15
васкарба (Львов)
Сбывается вековая мечта ментов - иметь хоть один выходной в неделю!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
troop (харкiв)
A что умеют менты? Стюардов, может быть, обучат спецом для работы на стадионе. От них толку больше, по-моему.
Ответить
0
0
policeman (Днепродзержинск)
Как говорил один "классик": "Менты конечно зло, но без них начинается беспредел".
Ответить
0
0
tri (Львів)
li-li-li (львів) 01.05.09 12:09 Дядьку, ви часом не з міліції? ))) При чому тут футболісти? Якась повна маячня!
Ответить
0
0
squirL (Одесса)
Octron (Lviv) 01.05.09 13:43 в Англии фанаты не беспредельничают на стадионах. ибо там камеры на каждом углу. а у нас дебилам, которые жгут кресла и швыряют бутылки - ничего не грозит, кроме милиции. убери милицию и чт будет?
Ответить
0
0
slfc (Львів)
li-li-li (львів) Якусь #ню ви куме пи#@ите
Ответить
0
0
мух (Львів)
li-li-li (львів) 01.05.09 12:09 підтримую 100%!!!
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
то не сітка на стадіонах то ГРАТИ залізні тримають нас за дич - а в клітці якраз ми і дичіємо :)
Ответить
0
0
Octron (Lviv)
Да нормально. Посмотрим, в Англии же ж тоже боялись когда сняли сетку со стадионов. И милиции нету на стадионах в Англии теперь. А ведь Английские фанаты самые неадекватные. Ещё в Польше не совсем адекватные фаны, но милиции там кажется также нету. Если опыт удастся, то можно будет распространить на всю Украину. Всё равно новые стадионы будут строить без сетки!
Ответить
0
0
karpatyfan (Львів)
li-li-li (львів) 01.05.09 12:09 Цікаво а що ти курив і пив щоб таку ахінею нагородити)
Ответить
0
0
li-li-li (львів)
Друзі гнати Дімінського та Дячука -ставицького!!!! Вони херать наш Львівський футбол... Безпека на стадіоні муси бути...бо ти оболдури у 13 - секторі , які обкурені,п*яні, не дивляться футбол, а тільки шукають драк.,Петро Димінський хай поговорить(з футболістами № 13 секторі) Я сам особисто бачив, як львівські ( футболісти) шукають спиціально драк (з футболістами)- Динамо, Шахтар... Такий Фанатізм не потрібен Україні. Можна все но нетакий бардак.. Такщо менти де вчомусь праві.. А стюарти - нікому не потрібні..На всім треба помінятись тоді можна ставити на обслуговування стюартів.. Це позор - Львову і хай П.Дімінський краще поговорить з футболістами з №13 сектором, ато прийдиться футболістів самому успакаювати. Пацани стидно за Вас.......А команда супер...
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
Если стюардов наберут из ментов, то возможность порядка будет существовать. А иначе будет, как на матче Металлист - Днепр. Тогда Дыминский несмотря на "народность команды" обанкротится!!!
Ответить
0
0
Счётчик шансов (Полтава)
"Мiлiцii на стадiонах бiльше не буде. Куди вже бiльше?" - Мiнiстр МВС Украiни Юрiй Луценко. )))
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
економія грошей - Петя пішов по євростандарту Буде кепсько якшо рагулі -і дітиска - разом з балбесами почнуть творити вакханалію
Ответить
0
0
ferum.mariupol (Mariupol\\\')
И что эти стюарды могут сделать в случае чего скажите мне, калиласка?
Ответить