На Донбасс-Арене готов газон! ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Укладка газона на "Донбасс Арене" завершена
Общие новости
07.06.2009
воскресенье
21:54
На Донбасс-Арене готов газон!
Рейтинг публикации
Укладка газона на "Донбасс Арене" завершена

Укладка газона на «Донбасс Арене» завершена. Чтобы полностью застелить поле мятликом луговым, восьми работникам потребовалось четыре дня. На очереди следующий этап работы — стрижка подросшей за это время травы и обработка стыковочных швов, для чего в течение нескольких часов по газону будет ездить специальный каток.

Кроме того, в ближайшие несколько дней будет закончен монтаж всех коммуникаций, располагающихся в «пироге» поля. Естественно, с контрольным тестированием. Одновременно на поверхности займут свои места ворота, а по углам установят флажки. Вся эта процедура будет сопровождаться постоянным поливом газона. А разметку на него нанесут уже непосредственно перед открытием «Донбасс Арены».

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Пресс-служба ФК "Шахтер"
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (14)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Andrey 2012ua (Київ)
Найвища стіна з габіонів споруджена на дорозі в обхід Донбас Арени * http://2012ua.net/news/2009-06-08-1820
Ответить
0
0
Andrejj (Вінниця)
як вчора було сказано в сюжеті Футбольного вік-енду:Трава отличная!!!Проверено футбольным уик-ендом!
Ответить
0
0
karusel (Львов)
Насос (Львів) 08.06.09 10:37 вони б мали цей фундамент вже давно залити, видно не перераховують Азовінтексу кошти. вночі на кранах увімкнене світло напевно з метою охорони, а не для другої зміни.
Ответить
0
0
Насос (Львів)
Господин ИМХОвич (New ВасЮки) 08.06.09 10:59 чіво? шановний, придивіться уважніше, основна частина роботяг зараз працює над західною частиною фундаменту, і добре видно що роботи там ще не початий край.. далі знову подивіться уважно на графік виконання робіт, а далі подивіться на календар, і попробуйте співставити цих три показника.. в мене освіта далека від будівництва, але тут не треба бути мега-девелопером щоб зрозуміти шо тут щось не то, імхо
Ответить
0
0
Господин ИМХОвич (New ВасЮки)
Насос (Львів) У вас какое образование? И что вы понимаетет под "фундаментом" Лично я вижу полное соответсвие темпа работ и графика выполнения
Ответить
0
0
Насос (Львів)
з ДА всьо нормально, всьо гуд, за то навіть не переживав напевно.. а от цікаво чому всі ЗМІ мовчать нарахунок львівського стадіону, а саме http://stadion.lviv.ua/ - знизу є графік згідно якого фундаментні роботи мали бути завершені ще тиждень тому, однак з першої веб-камери добре видно, що фундамент ше робити і робити.. може хтось в курсі, хто бреше?
Ответить
0
0
mouzzze (Донецк)
slava1970 (Сумы) это зависть))) страшная штука =)
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
rostar (Leopolis) 08.06.09 01:31 ================= За что так нас не люблять /українців/
Ответить
0
0
rostar (Leopolis)
Укладка газона на «Донбасс Арене» завершена. Чтобы полностью застелить поле мятликом луговым... -------- нехай ще ромашкою, волошками та чорнобривцями засіють, уявляєте яка краса буде ))))))))))))
Ответить
0
0
Daniil (Донецк)
А у вас то что со стадионом?
Ответить
0
0
FREEBOY (Одесса)
кротам уши приклеить они сойдут за кроликов)
Ответить
0
0
barmaley(DONETSK) (Донецк)
Кролики это не только ценный мех, но и ...........
Ответить
0
0
BlackArh (Луцк)
треба кроліків розводити.хай стрижуть.Заодно і хлопці не голодні будуть.
Ответить
0
0
petruch0 (Донецку)
это гут
Ответить