На Донбасс-Арене готов газон!


Укладка газона на "Донбасс Арене" завершена

На Донбасс-Арене готов газон!


Укладка газона на «Донбасс Арене» завершена. Чтобы полностью застелить поле мятликом луговым, восьми работникам потребовалось четыре дня. На очереди следующий этап работы — стрижка подросшей за это время травы и обработка стыковочных швов, для чего в течение нескольких часов по газону будет ездить специальный каток.

Кроме того, в ближайшие несколько дней будет закончен монтаж всех коммуникаций, располагающихся в «пироге» поля. Естественно, с контрольным тестированием. Одновременно на поверхности займут свои места ворота, а по углам установят флажки. Вся эта процедура будет сопровождаться постоянным поливом газона. А разметку на него нанесут уже непосредственно перед открытием «Донбасс Арены».

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Andrey 2012ua (Київ)
Найвища стіна з габіонів споруджена на дорозі в обхід Донбас Арени * http://2012ua.net/news/2009-06-08-1820
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
Andrey 2012ua (Київ)
Найвища стіна з габіонів споруджена на дорозі в обхід Донбас Арени * http://2012ua.net/news/2009-06-08-1820
Ответить
0
0
Andrejj (Вінниця)
як вчора було сказано в сюжеті Футбольного вік-енду:Трава отличная!!!Проверено футбольным уик-ендом!
Ответить
0
0
karusel (Львов)
Насос (Львів) 08.06.09 10:37 вони б мали цей фундамент вже давно залити, видно не перераховують Азовінтексу кошти. вночі на кранах увімкнене світло напевно з метою охорони, а не для другої зміни.
Ответить
0
0
Насос (Львів)
Господин ИМХОвич (New ВасЮки) 08.06.09 10:59 чіво? шановний, придивіться уважніше, основна частина роботяг зараз працює над західною частиною фундаменту, і добре видно що роботи там ще не початий край.. далі знову подивіться уважно на графік виконання робіт, а далі подивіться на календар, і попробуйте співставити цих три показника.. в мене освіта далека від будівництва, але тут не треба бути мега-девелопером щоб зрозуміти шо тут щось не то, імхо
Ответить
0
0
Господин ИМХОвич (New ВасЮки)
Насос (Львів) У вас какое образование? И что вы понимаетет под "фундаментом" Лично я вижу полное соответсвие темпа работ и графика выполнения
Ответить
0
0
Насос (Львів)
з ДА всьо нормально, всьо гуд, за то навіть не переживав напевно.. а от цікаво чому всі ЗМІ мовчать нарахунок львівського стадіону, а саме http://stadion.lviv.ua/ - знизу є графік згідно якого фундаментні роботи мали бути завершені ще тиждень тому, однак з першої веб-камери добре видно, що фундамент ше робити і робити.. може хтось в курсі, хто бреше?
Ответить
0
0
mouzzze (Донецк)
slava1970 (Сумы) это зависть))) страшная штука =)
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
rostar (Leopolis) 08.06.09 01:31 ================= За что так нас не люблять /українців/
Ответить
0
0
rostar (Leopolis)
Укладка газона на «Донбасс Арене» завершена. Чтобы полностью застелить поле мятликом луговым... -------- нехай ще ромашкою, волошками та чорнобривцями засіють, уявляєте яка краса буде ))))))))))))
Ответить
0
0
Daniil (Донецк)
А у вас то что со стадионом?
Ответить
0
0
FREEBOY (Одесса)
кротам уши приклеить они сойдут за кроликов)
Ответить
0
0
barmaley(DONETSK) (Донецк)
Кролики это не только ценный мех, но и ...........
Ответить
0
0
BlackArh (Луцк)
треба кроліків розводити.хай стрижуть.Заодно і хлопці не голодні будуть.
Ответить
0
0
petruch0 (Донецку)
это гут
Ответить