Стадіон "Україна" у Львові хочуть назвати ім’ям Лева Броварського

Стадіон "Україна" у Львові хочуть назвати ім’ям Лева Броварського


Депутат Львівської обласної ради Остап Козак сьогодні, 10 червня, надіслав міському голові Львова Андрію Садовому звернення із проханням надати стадіону «Україна» ім’я Лева Броварського.

Він відзначив, що звернувся до мера і повідомив його про ініціативу громади міста Львова.

За словами Остапа Козака, він поспілкувався із багатьма знайомими уболівальниками, які зазначили, що було б незле, якби стадіон «Україна» носив ім’я Лева Броварського.

«Він довгий час був капітаном львівської команди, 2000 року був визнаним найкращим гравцем львівської команди за всі роки, був досить відомим тренером, фактично найбільш відомим футболістом зі Львова. Було б добре, якби для увіковічення його пам’яті стадіон, на якому він грав, носив його ім’я», – зазначив депутат Львівської облради.

Довідка

4 червня, о 13.30, на 61 році життя, після важкої і тривалої хвороби відійшов на вічний спочинок Лев Броварський – легендарний футболіст львівських «Карпат» та видатна особистість українського спорту.

Поховали Лева Броварського на Личаківському цвинтарі.

Оцените этот материал:
Источник:
zik.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Моня (Одесса)
Aenziferum (Донецк-на-Днепре) Умом Галичину не понять, пол-литром цуйки не измерять.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 44
Моня (Одесса)
Aenziferum (Донецк-на-Днепре) Умом Галичину не понять, пол-литром цуйки не измерять.
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
MP (Львів) 11.06.09 09:32 Ужас! По такой логике надо срочно отменить название стадиона Динамо им. Лобановского в Киеве, потому что такое название - некорректно по отношению к другим великим игрокам :))) йумарист ты нах!
Ответить
0
0
Моня (Одесса)
Jose Mourinho88 (Lviv) Не путай божий дар с яичнецей! Ответь сколько ты знаешь по всей стране бухгалтеров? Ответ: только 1 - бухгалтера - Пасечника. Так и Зварич. Только во Львове есть такой уникум!
Ответить
0
0
eugen1968 (Львів)
Складне питання. Але політики тут не повинно бути. Aenziferum (Донецк-на-Днепре Для чого нести відверту дурню? Це вже навіть не обурює та не дивує
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
MP (Львів) 11.06.09 09:32 412 матчів... Я - за...
Ответить
0
0
MP (Львів)
а я проти. Лев Броварський легендарний футболіст "Карпат", але в історії нашої команди є багато легендарних футболістів і називати стадіон "Україна" іменем одного з них буде некоректно по відношенню до інших.
Ответить
0
0
DIMON (Киев)
Предлагаю: Киев - НСК "Космос" Одесса - Рабинович-Арена Львов - Стадион Крылья Советов им. Степана Бандера Харьков - Первая столица Сити
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Михайло (Львів) (Львів) 10.06.09 18:52 Боюся питати, але скажіть, будь ласка, який вплив мав Степан Бандера на розвиток львівського футболу? Дякую за відповідь.
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Повністю підтримую.
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
іменем Левка Броварського бо він найкращий= і мій земляк з Дрогобича . Самий любимий наш капітан .
Ответить
0
0
Кузьміч (Lvil)
Полностью поддерживаю данное начинание!
Ответить
0
0
Jose Mourinho88 (Lviv)
Зварыч-Арена! Моня (Одесса) ти шо дійсно думаєш шо в Одеських судах нема таких Зваричів???))))) Анекдот!
Ответить
0
0
wws (Львів)
Арена-БандерСад (від Бандери до Садового).Фантазуємо далі.
Ответить
0
0
bartezz (Львів)
mantikora (Odessa)-рабинович!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Моня (Одесса)
Зварыч - Арена!Объясняю:при Зварыче президенте "Карпат" - ВК "Львов" не вылетел бы в первую лигу. Пришёл бы Киндза-дза с мешочком и жiнкою и вопрос был бы в шляпе.
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Та й Бандера-арена не дуже підходить. Все-таки С.Бандера не мав ніякого відношення до спорту.
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Lemberg в нас вже є. Так назвали бізнес-центр (виставковий центр) на Підзамче. А тепер називати так ще й стадіон буде некоректно.
Ответить
0
0
Моня (Одесса)
Зварыч-Арена!
Ответить
0
0
vitas111 (Луцьк)
Bandera-Arena!
Ответить
0
0
Artisan (Lviv)
Як, ви ще не знаєте? Новий стадіон буде називатися "Садова Арена".
Ответить
0
0
singapore (F.C. Lviv)
підтримую
Ответить
0
0
brovarsky (New York)
http://www.youtube.com/watch?v=C9x8PoOHywQ
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Reezo (Донецк) 10.06.09 19:34 Львоване самого чёрта поддержат абы в пику москалям. Такое воспитаньице... Плевать им, что Лемберг - это название того же Львова, но просто ПОД ДРУГИМИ оккупантами. Т.е. очередное «подстилочное» название.
Ответить
0
0
Моня (Одесса)
То, что стадион "Карпаты" нужно назвать в честь Броварского - это факт! Его роль в победе Карпат в 1969 г. огромная. А новый стадион назвать им. Ленина или Сталинаю Это как решат львовяне. Схiд и i захiд разом.
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
Aenziferum (Донецк-на-Днепре) 10.06.09 19:25 Ваші креативні ідеї схиляють мене до думки, що так, дійсно жаль що вирішувати це питання будуть не настільки компетентні люди як Ви, але водночас моє серце зігріває думка що вельмишановний Aenziferum (жаль, не знаю Вашого імені) "полностью одобрямс" варіант з Броварським. Яке щастя! Бо ж якби не одобрямс, то що ж би ми тут робили?
Ответить
0
0
Reezo (Донецк)
Aenziferum (Донецк-на-Днепре) 10.06.09 19:14 А тут когда-то пару-тройку месяцев назад была статья про строящийся стадион во Львове. В ней какой-то чиновник сказал, что называться стадион будет "Лемберг". И его тут многие Львовяне поддерживали.
Ответить
0
0
Михайло (Львів) (Львів)
"Лємберг" називати не можна. Місто Львів називалося Lemberg під час панування у Галичині австрійської династій Габсбургів (1772 - 1918) і під час німецької окупації (1941 - 1944). Нехай зустрічає ЄВРО-2012 місто з українською назвою, а не окупаційною (якщо побудують стадіон, готелі і т. д. і УЄФА скаже "окей" Львову). "Львів Арена" теж непогано. Або "Донбас Арена ім. Юзова" (чи правильно Юза? - все-таки засновник міста). Як називати, будемо ми вирішувати. А поки-що дякуємо за поради. Немає часу більше писати, треба дивитися футбол. Україна - Казахстан = 6 : 0 має бути. Всім щастя і здоров"я!!!
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Я бы назвал его Центральный стадион имени Ленина
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Kvinto (Львів) 10.06.09 19:21 И очень жаль :))
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
Aenziferum (Донецк-на-Днепре) 10.06.09 19:16 Вам, шановний, не здається, що те, як називатиметься стадіон у Львові абсолютно не Ваша справа?
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
А вот Имя Льва Броварского из города Льва - я полностью одобрямс! Хотя футболиста такого и не знаю, но раз самым великим признан - то надо уважить - тут без проблем!!!
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Reezo (Донецк) 10.06.09 19:11 А зачем его Лембергом обзывать-то? Это ж немецкое словечко. Неуважение к ридний мове сплошное. Нет назвать Львив-Арена, так надо преподвыипнуцца.
Ответить
0
0
Reezo (Донецк)
Михайло (Львів) (Львів) 10.06.09 18:52 Фанат Українського Футболу (Київ) 10.06.09 18:53 Как же так? Почему не Лемберг?
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Фанат Українського Футболу (Київ) 10.06.09 18:53 Ты прикинь - меня токо шо обзвали «западенской натурой»!! :)) Всё не могу в себя прийти от смеха :) *ушёл в магазин покупать футболку с рожей бандеры*
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Михайло (Львів) (Львів) 10.06.09 18:52 Перед слвом Галичина не забудьте 2 буковки добавить ;) культовые для бандеры и ко!
Ответить
0
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Aenziferum (Донецк-на-Днепре) 10.06.09 18:33 А той стадіон, що наразі будують, мусить бути названим СВІТЛИМ іменем нашого лицаря духу - іменем СТЕПАНА БАНДЕРИ!
Ответить
0
0
Михайло (Львів) (Львів)
"Главное что не им. Бандеры, шухевича или Дудаева :)))" Звичайно, стадіон "Україна" буде носити ім"я Броварського. А ім"я Бандери повинен одержати новий стадіон, який зараз будують. Якщо не зразу, то з часом. Наприклад, назвуть спочатку "Галичина", щоб не нервувати декого, а потім або перейменують на "Степан Бандера арена", або "Галичина" ім. Степана Бандери. І ніхто з Донецька не зможе нічого зробити. Ми ж не втручаємося у вашу назву нового стадіону "Донбас Арена", тому що це ваш стадіон.
Ответить
0
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Я ЗА!!! Але Димінський, свого часу, дуже образив НАШОГО КАПІТАНА. Досі не можу пробачити цьому пану ту образу. А команда, згадайте, тоді почала ГРАТИ... Стадіону мусять дати ім`я Лева Броварського!
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
Полностью поддерживаю данное начинание! Культовый игрок Карпат в прошлом. Я только за! Главное что не им. Бандеры, шухевича или Дудаева :)))
Ответить
0
0
mantikora (Odessa)
Не буду вас задевать за живое, верьте в то что вам нравится:) А то если начнем спорить это ничем хорошим не закончится:)
Ответить
0
0
vitas111 (Луцьк)
Одеса- ви нормальні тіпи, але реально заганяєтесь бандерівщиною! Навіть з ципи смайлами...
Ответить
0
0
UK (Львів)
to mantikora (Odessa) А чож не бандерівець - бандерівець! І що тут погано, в нас більшість нащадків повстанців живе ! я також, і цим горжусь!
Ответить
0
0
mantikora (Odessa)
Фух, я уж подумал что это еще какой-то бендеровец:-D)))
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
По-моєму, чудовий був би варіант... І цілком справедливий.
Ответить