Виконком УЄФА у Вільнюсі ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Було розглянуте питання про поточний стан справ з підготовкою до Євро-2012
Общие новости
06.07.2009
понедельник
11:55
Виконком УЄФА у Вільнюсі
Рейтинг публикации
Було розглянуте питання про поточний стан справ з підготовкою до Євро-2012

У середу, 1 липня, у столиці Литви відбулося чергове засідання Виконкому УЄФА. Серед іншого на ньому було розглянуте питання про поточний стан справ з підготовкою до Євро-2012. Президент ФФУ Григорій Суркіс поінформував своїх колег про те, наскільки успішно українська сторона виконує рекомендації попереднього Виконкому від 13 травня.

Він, зокрема, повідомив, що керівництво держави провело низку виїзних робочих нарад в усіх чотирьох приймаючих містах, аби особисто переконатися, що Україна впорається з роботою над помилками до 30 листопада, як того вимагає рішення Виконавчого комітету УЄФА.

Окрім того, Григорій Суркіс навів конкретні факти, які свідчать про реальні кроки виконавчої та законодавчої гілок влади на шляху удосконалення системи управління механізмом підготовки до Турніру.

Так, наприклад, 5 червня 2009 року конституційною більшістю Верховна Рада України прийняла, а Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні» та інших законодавчих актів України». Ним передбачено правове врегулювання цілого комплексу заходів, спрямованих на виконання нашою країною зобов’язань та гарантій перед УЄФА.

22 червня 2009 року на своєму спеціальному засіданні, присвяченому Євро-2012, Кабінет Міністрів України схвалив зміни до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. У результаті переорієнтування коштів на потреби чотирьох українських міст, названих УЄФА, вдалося створити більш раціональну модель державного фінансування першочергових об’єктів інфраструктури.

Президент ФФУ повідомив своїм колегам і найсвіжішу новину, яку він отримав з українського парламенту, перебуваючи вже у Вільнюсі. 373 народних депутатів проголосували за внесення змін до законів «Про державний бюджет України на 2009 рік» та «Про Національний банк України», що в результаті призведе до збільшення державного фінансування першочергових об’єктів у приймаючих Євро-2012 містах на суму 9,8 млрд. гривень.

− Таким чином, − підкреслив Григорій Суркіс, − наведені вище аргументи свідчать про те, що після травневого засідання Виконкому УЄФА у Бухаресті українська сторона мобілізувала усі свої ресурси з метою подолання відставання на деяких напрямках підготовки до Євро-2012.

За словами президента ФФУ, його інформація цілком задовольнила інтерес членів Виконкому стосовно темпів реалізації визначених УЄФА контрольних завдань. У той же час Мішель Платіні вкотре застеріг офіційний Київ від порушення даних гарантій у рамках проекту Євро-2012, що, у свою чергу, змусить УЄФА до адекватного реагування вже на початку грудня цього року. Адже саме тоді на підставі ретельного аналізу готовності усіх чотирьох українських міст буде остаточно визначено формат проведення Турніру.

Коментуючи цю обставину для журналістів після завершення Виконкому, Григорій Суркіс зазначив, що сприймає таку принципову позицію президента Європейської футбольної асоціації як належне. Адже партнерські стосунки у спільному з УЄФА проекті насамперед вимагають від нашої держави відповідального ставлення до безумовного і вчасного виконання усіх своїх зобов’язань.

Тому він особисто як президент національної асоціації не схильний шукати у кожному публічному слові Мішеля Платіні щодо України неіснуючі натяки на якісь «подвійні стандарти». «Наш діалог з УЄФА відбувається зрозумілою для обох зацікавлених сторін мовою, − сказав Григорій Суркіс. − І нам не потрібні погані перекладачі, які нав’язують світовій громадськості свої скандальні інтерпретації».

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (13)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
VoL4ara (Чернигов)
SeregaKR (Одесса) 06.07.09 20:03 --------------------------- А ну здесь я с тобой согласен. К сожалению культура у нас хромает =(
Ответить
0
0
SeregaKR (Одесса)
VoL4ara (Чернигов) С чего ты взял что я сужу по себе?Я согласен по себе не судят.Я с тобой согласен так же в том что и в других странах встречаются плохие люди.И я скажу об Одессе и тоже немного поездел по Украине.На пляж приходишь бычьё выкидывает семечки окурки везде а также бананы бутылки и много чего другого.Я был в днепре наблюдал картину.Машина остановилась тойотка на светофоре чувак открыл дверь и на дорогу высыпал из пепельнице всё содиржимое.В ялте молодая девушка из Лексуса выкинула банановую кожуру и окна вот так просто. И знаете таких подобных моментов очень много я наблюдал.Можно продолжать и продолжать в таком роде.И в Украине в процентном соотношении намного больше "этих людей" чем в европе на западе.ВОТ О ЧЁМ Я ГОВОРЮ.
Ответить
0
0
darkduke (Киев)
VoL4ara (Чернигов) Не во всех странах мира такие люди доминируют и диктуют мораль и стереотипы поведения.
Ответить
0
0
VoL4ara (Чернигов)
SeregaKR (Одесса) 06.07.09 15:38 ------------------------- По себе не судят. Возможно там, где ты живешь, только такие и водяться. Я сам из Чернигова-это север Украины, но я бывал и на западе нашей страны и кстати на юге! "уроды,свиньи,неудачники и люди которые хотят только насрать где-то и навредить кому-то" как ты выразился, встречаються везде во всех странах мира, поэтому не надо из нашей страны какой то отстойник делать. У нас в стране нормальные, гостеприимные люди везде живут, правда таким как ты они не рады.
Ответить
0
0
SeregaKR (Одесса)
простите меня но мы заслуживаем на то что у нас есть.Потому что большинство в украине уроды,свиньи,неудачники и люди которые хотят только насрать где-то и навредить кому-то.Когда вы сцука поумнеете уже?когда позитевнее станете? когда вы будете культурными вежливы и уважать человека потому что он человек а не дерьмо собачье? и может он ГОТ или бритоголовый или байкер а может он просто с села приехал в город для лучшей жизни,Ведь он тоже хочет жить как нормальный человек.И не важно он кацап донецкий или бандеровец львовский.И когда вы будете безкорысными?Когда вы перестанете быть ХОХЛАМИ?Что тут скажешь "маємо те що маємо"
Ответить
0
0
Барсик (Сумы)
Очередная порция лапши отечественного приготовления успешно была развешана на уши УЕФА!=) VoL4ara (Чернигов) __________________________________________________ В точку))))
Ответить
0
0
EGO_Kharkov (Харьков)
Бла-бла-бла
Ответить
0
0
VoL4ara (Чернигов)
Очередная порция лапши отечественного приготовления успешно была развешана на уши УЕФА!=)
Ответить
0
0
znatok777 (Kiev)
http://afoni.net/662-gryaznyj-futbol.html
Ответить
0
0
znatok777 (Kiev)
http://afoni.net/662-gryaznyj-futbol.html
Ответить
0
0
Led Zepp (Харьков)
vikniksor (Симферополь) с какой суммой сравнивать?
Ответить
0
0
Led Zepp (Харьков)
хм. я в статье не нашел сумму расходов Украины на Евро...
Ответить
0
0
vikniksor (Симферополь)
Для сравнения, планируемые расходы Польши на Евро - 2012, порядка 40 млрд евро.
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен