Григорій Суркіс: Цей чемпіонат здатен ввести нових Блохіних, Бєланових чи Шевченків ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Президент Федерації футболу України розповів про ренесанс українського футболу
Общие новости
20.07.2009
понедельник
16:40
Григорій Суркіс: "Цей чемпіонат здатен ввести нових Блохіних, Бєланових чи Шевченків"
Рейтинг публикации
Президент Федерації футболу України розповів про ренесанс українського футболу

В ексклюзивному інтерв’ю офіційному сайту УЄФА Григорій Суркіс розповів про ренесанс українського футболу, яскравою ознакою чого є здобуття «Шахтарем» раніше недосяжного для наших команд Кубка УЄФА. Тепер, коли Донбас готується прийняти фінальний етап континентальної першості, президент ФФУ з нетерпінням чекає на відкриття світові нових Блохіних, Бєланових чи Шевченків під час чемпіонату Європи-2009 серед 19-річних.

uefa.com: Що означає для України проведення фінального турніру Євро-2009 серед 19-річних?

Григорій Суркіс: Перш за все, це прояв величезної довіри до нашої країни. Вперше в історії України ми маємо можливість приймати настільки престижний турнір.

uefa.com: Чого очікувати від цих змагань?

Г.С.: Ми прийняли естафету від Чехії, де блискуче організували попередній турнір. Запевняю вас, що й нинішні змагання неодмінно пройдуть на найвищому рівні, всі учасники переконаються в тому, наскільки гостинна українська земля та її мешканці. Під час змагань я очікую, що наша країна стане місцем відкриття нових зірочок, молодих гравців з усіх команд-фіналістів.

uefa.com: Що особливого в цьому турнірі?

Г.С.: Він надає можливість молодим футболістам випробувати свої сили. Кожен попередній турнір допомагав відкриттю нових зірок. Важко навіть переоцінити важливість цих змагань для юних гравців.

uefa.com: На кого з українських футболістів нам варто звернути особливу увагу?

Г.С.: Гадаю, цей чемпіонат здатен ввести нових гравців у світ великого футболу, можливо − нових Блохіних, Бєланових чи Шевченків. Історично наша країна багата талантами, і я міг би привернути вашу увагу до кожного з наших хлопців, вони всі без винятку заслуговують на теплі слова. Це гарна нагода для наших футболістів показати свої професійні якості та особисті риси, проявити справжню командну гру, та, звісно, продемонструвати свої найліпші здібності нашій вимогливій публіці, українським уболівальникам, а також − досягти своїх власних цілей.

uefa.com: Яких заходів вжито, аби заохотити розвиток дитячо-юнацького та масового футболу в Україні?

Г.С.: Мова йде не лише про те, що відбувається зараз або було зроблено за кілька попередніх років, ми також із оптимізмом дивимося у майбутнє. Федерація футболу України, разом із обласними федераціями та міністерствами освіти та спорту постійно працює над тим, щоб залучити якомога більшу кількість юнаків і дівчат до занять футболом, щоб відволікти їх від таких пороків як злочинність, наркотики, алкоголь, інших хиб. Ми з оптимізмом дивимося на майбуття української молоді.

uefa.com: Як організація турніру такого рівня сприяє заохоченню молоді до занять футболом?

Г.С.: УЄФА ставить перед нами мету − досягти 40-50-тисячного показника відвідуваності матчів турніру, що тим самим надає імпульс та стимул для юних українців. Вони на власні очі побачать приклад нашої юнацької збірної та зарубіжних команд і спитають себе: «Якщо вони досягли так багато, пробившись до складу збірної, то чому б і нам не спробувати це зробити?» Тож це сигнал для нашої молоді − починати заняття футболом, на професіональному чи аматорському рівні, підвищувати свою майстерність, прагнути нових і нових спортивних перемог.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Kamasuter (PoltaFFa)
ukrland (Kiev) 20.07.09 21:55 а если вдруг заезжала команда с райцентра шо творилось? эх...
Ответить
0
0
ukrland (Kiev)
Я помню в 60-е пацаном в селе каждое воскресенье ходил на футбол. Приходмло все село, 200-400 чел. Приезжали футболисты из первенства района. Это были так называемые застойые годы.
Ответить
0
0
Kamasuter (PoltaFFa)
ukrland (Kiev) 20.07.09 17:01 а чо ж я на грунте, щебенке, асфальте в футбол играл...резиновыми мячами, шнурованными, мячами для гандбола, даже для большого тенниса, на переменах любой коробочкой или бутылочкой в коридорах школы? а сейчас детей ооооочень редко вижу вообще с мячами... причем и площадки есть, тем ще Гришой натыканых в школах...они пустые!!! чаще пузатых дяденек можно увидить на них, но не детей!!!! alexmoor (Ясиноватая) 20.07.09 20:28 какие буфеты? я в +40 хочу зайти с водой на сектор, меня даже с пластиковым стаканом не всегда пускают! сиденья грязные, без газеты не сесть, ладно я далеко не всегда сижу, но "кузьмич" это 80 процентов болельщиков... Эль-Койот (Одесса) 20.07.09 21:04 У меня отец на стадион ходил раньше на каждый матч, когда стали легионеры и сплошная коммерция он сказал "НЕ ПОЙДУ!" от безделия ходил на 2-3 игры в прошлом году, сказал "лучше бы я дома подремал, футбола нет, только пижоны и астарбайтеры!"...
Ответить
0
0
Эль-Койот (Одесса)
25 лет назад наша страна была очень даже футбольной. На рядовые матчи чемпионата страны ходили десятки тысяч болельщиков. На СКА Одессу во вторую лигу, при живом Черноморце, ходило тысяч 10-15! Нефутбольной же эту страну сделала постоянная нужда, разруха и пропаганда "свободного" секса, алкоголя и наркотиков по тв.
Ответить
0
0
alexmoor (Ясиноватая)
Чтобы увеличить посещаемость на стадионах нужно решить несколько проблем, это буфеты (не палатка где вода и напитки к перерыву матча чуть ли не закипают и очередь минут на 20-25 при перерыве в 15 минут), туалеты для людей, транспорт (после игры тяжело добраться домой с пересадками и по городу, не говоря уже о пригородах, а если игра заканчивается к 22.00, то...), а если болельщики команды гостей, то полный ... - ни попить купить, ни в туалет в перерыве не сходить.
Ответить
0
0
Aenziferum (Донецк-на-Днепре)
ukrland (Kiev) 20.07.09 17:01 Открою тебе большую тайну: стадионы у нас пустуют по той причине, что мы - не футбольная страна. Нам до бразилии в плане любви к футболу - как пьяному негру из Претории до Киева раком! Особенно я это чувствую в Херсоне. Тут мало того, что поХериЛи команду так и вообще интересуются футболом единицы (из тех с кем я регулярно общаюсь). Ну и собственно всё это проецируется на наши успехи в футболе.
Ответить
0
0
ukrland (Kiev)
Да... Сколько стадионов у нас в Украине пустуют? Никто туда детей не пускает. Плати деньги, и один играй у футбол. Другие ж дети не денег не имеют. Поєтому у нас такая плачевная ситуация с детским (и не только) футболом. Збільшити відвідуваність матчів треба звичайно, для збільшення продажів білетів, пива, атрибутики. А розвивати дитячий футбол ми будемо тільки на словах. Як, між іншим, і все інше в "нашій" державі.
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен