Сергій Морозов: "Калитвинцев готовий очолити київське ”Динамо”. 27-08-2009 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
27.08.2009
четверг
23:55
Сергій Морозов: "Калитвинцев готовий очолити київське ”Динамо”
Рейтинг публикации

Майже місяць тому тренер 41-річний Юрій Калитвинцев здобув зі збірною України 19-річних титул чемпіона Європи. Після фінального матчу Калитвинцев, який очолив команду за півтора місяці до початку фінального турніру, повернувся до своєї основної роботи — головного тренера ”Динамо-2”. Заявляє, що не планував працювати з юнацькою збірною — так склалися обставини. Калитвинцев хоче проявити себе в дорослому футболі.

Про його потенціал говоримо із заслуженим тренером України Сергієм Морозовим, 59 років.

— Моя думка така: Калитвинцев — входить до п’ятірки топ-тренерів України, — каже Сергій Юрійович. — Причому я б не відносив його ані до категорії перспективних, ані до когорти тих, що уже відбулися. Калитвинцев має прекрасні перспективи для зросту — зрозумів це, ще коли викладав у центрі ліцензування, а Юрій Миколайович складав там іспити.

На думку експерта, головна риса команд Калитвинцева — психологічна стійкість.

— Подивіться як міцніла наша збірна під час юніорського чемпіонату Європи. Хлопці спокійно реагували на будь-які ігрові колізії, уміло діяли по рахунку, збиваючи темп матчу. Такі дії очевидно відстежують почерк тренера. У команди були лідери — Петров, Гармаш, — але виграла команда, а не один гравець, як скажімо, Марадона Кубок світу-1986 чи Кака Лігу чемпіонів 2006–2007-го. Уміння тактично перебудувати гру команди, не ”помітити” травмованих і дискваліфікованих, знайшовши їм заміну, — це також плюси молодого фахівця.

Далеко не всі гравці, які прекрасно проявили себе на юніорському рівні, ”засвітилися” в дорослому футболі. І не кожний успішний тренер молодих зумів досягти результатів у командах майстрів. Яскраві приклади — іспанець Іньякі Саес та аргентинець Хосе Пекерман.

— Не думаю, що Калитвинцеву це загрожує, — продовжує Морозов. — Зверніть увагу: як тільки він закінчив грати, поїхав до Ужгорода і не побоявся прийняти тамтешнє ”Закарпаття”. У нас як буває — усі київські тренери ходять колом: збірна, ”Динамо”, молодіжна збірна, ”Динамо-2”. А Калитвинцев одразу вийшов із цього кола, поїхав на периферію, щоб почати там.

Співрозмовник вважає, що тренер чемпіонів Європи серед юніорів уже спроможний очолити київське ”Динамо”.

— Якщо, звичайно, абстрагуватися від того, що нині ”Динамо” має досить успішного тренера, — уточнює. — Думаю, він цілком готовий до такої роботи. Чому ”Барселона” ставить свого вихованця (Хосепа Гвардіолу. — ”ГПУ”), і той доводить правильність такого кроку, чому на молодих сміливо роблять ставку ”Ювентус” і ”Мілан”, а ми боїмося? Калитвинцев відповідає рівню амбіцій ”Динамо” як тренер. Перешкодити Юрію стати біля тренерського керма клубу можуть тільки якісь інтриги.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Роман Шахрай, ГПУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (17)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Korotay (Kiev)
5 украинских топ-тренеров: Маркевич, Павлов, Заваров, Яковенко , Калитвинцев.
Ответить
0
0
Korotay (Kiev)
Да, для начала- Днепр...Вместе с Яковенко....
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
Нах ще один лобанович в Дніпрі?
Ответить
0
0
Sergio_Victore (Киев)
Для начала Калитвенцеву бы Днепр потренеровать... Бессонов явно не тянет...
Ответить
0
0
ivoloshka (Киев)
Ой, как бы не получилось, как в том анекдоте: "Съесть-то он съест, да кто ж ему даст!..." А если речь идет о лучших, то Маркевич, Заваров, Павлов, Яковенко, Ковалец, Кононов,... О Калитвинцеве, не смотря на последний успех и рекомендации Морозова, пока судить не могу - очень недолго это было (1,5 месяца подготовки + сам чемп), всеми любимый Михайличенко тоже, помнится, чегой-то выигрывал!... А Калитвинцеву желаю всяческих успехов! Но ведь взял же Заваров затюканный Арс с "на тобі, боже, що мені не гоже" игроками и играют вполне прилично!...
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
maxx (dnepropetrovsk) 28.08.09 08:52 У вас Бессонов есть! Он еще не полностью выработался и не достиг чего хочет.
Ответить
0
0
maxx (dnepropetrovsk)
В Днепр бы его!
Ответить
0
0
O. (Zhitomir)
led (Харьков) 28.08.09 08:05 Видимо Михайличенко, он же тренер СБУ!!!
Ответить
0
0
vikniksor (Симферополь)
ntalex (Оболонь) 28.08.09 01:11 Газаев, Луческу, Маркевич, Павлов, Костов.
Ответить
0
0
led (Харьков)
Маркевич, Павлов, Яковенко, Калитвинцев ... А кто пятый?
Ответить
0
0
baobab (Kyiv)
в "Днепр", это очевидно
Ответить
0
0
ntalex (Оболонь)
— Моя думка така: Калитвинцев — входить до п’ятірки топ-тренерів України... **** З цього моменту, більш підробиць. Хто в нас входить до "5"-ки?
Ответить
0
0
@[email protected] (Кривой Рог)
Korol Pele (philadelphia) 28.08.09 00:12 Шановний, а може вже пора перестати шаблонами мислити? У вас там в Філадельфії що, якщо три учні в класі двієчники, то і вся решта апріорі теж? Людина своєю роботою довела, що має неабиякий тренерський хист. Збірна додавала по ходу турніра, що свідчить і про вірно розрахований час виходу на пік форми, і про правильність вибору тактики на гру з урахуванням особливостей суперника, і про вміння психологічно налаштувати гравців. А це немало - заставити повірити в себе 18-19-тирічних хлопців. Слід відмітити також вміння розгледіти талант. Збірна сформована здебільшого з гравців, які грали під його керівництвом в ДК, і підсилена дійсно кращими однолітками з ШД, МЗ. Плюс Калитвинцев людина спокійна, вміє приймати зважені рішення, алізувати хід гри. Ще гравцем блискуче читав гру. Так що не забивайте голову шаблонами, а оцінюйте людей за їх справами. ІМХО, є два талановитих учні ВВЛ - Яковенко та Калитвинцев
Ответить
0
0
ShuMan (Днепропетровск)
Может попробовал бы "Днепр" на ноги поставить? Покойный Лобан начинал с "Днепра"...
Ответить
0
0
Korol Pele (philadelphia)
sho ty @Serik @ pidtrymuesh?my yze yhenikov proxodili..xvatit
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
Думаю, Газзаев очень счастлив, прочитав заглавие этого материала. Ему и так сейчас несладко, а тут ещё "свобода слова и мысли" задалбывает. Мистер Шахрай, неужели непонятно?
Ответить
0
0
@[email protected] (Кривой Рог)
Повністю підтримую!!!
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]