Футбольне питання під час епідемії грипу. 01-11-2009 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
01.11.2009
воскресенье
09:28
Футбольне питання під час епідемії грипу
Рейтинг публикации

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що виникла у дев’яти областях країни, а також запровадженням спеціальних профілактичних заходів по всій території держави відбулася оперативна робоча зустріч президента Федерації футболу України з міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Григорій Суркіс та Юрій Павленко проаналізували обставини, що склалися внаслідок розповсюдження у західних регіонах епідемії грипу, і обговорили у цьому зв’язку можливі варіанти проведення спортивних змагань, які мають національний та міжнародний статус. Зокрема йшлося про календарні футбольні матчі чемпіонату країни та міжнародні ігри під егідою УЄФА-ФІФА за участі вітчизняних професіональних клубів та збірної команди України.

Керівники відомств акцентували увагу на тому, що саме Федерація футболу та Міністерство спорту згідно чинного законодавства є відповідальними з боку держави за прийняття конкретних рішень у сфері організації та проведення футбольних змагань на її території. Тому ажіотаж навколо теми про перенесення та відміну футбольних матчів насправді виник з подачі деяких некомпетентних осіб, котрі не мають відповідних повноважень робити жодних офіційних заяв з цього приводу.

Президент ФФУ та очільник Мінсім’ямолодьспорту домовилися вже наступного тижня затвердити спільний план дій з метою узгодження позиції українського уряду в умовах надзвичайної епідеміологічної ситуації та міжнародних футбольних інстанцій УЄФА-ФІФА, які також будуть адекватно реагувати на форс-мажорні обставини.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (6)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Falko (Велике Село)
Якщо на Заході карантин, то нехай проведуть рокіровку і зіграють матчі 1 кола на полях гостей (тіпа як Шахтар - Зоря).
Ответить
0
0
Firehit (Poltava)
Короче, или сильно умно написали, или ничего толком не написали, но СУТИ я не понял - "решили, что будем что-то решать"... Так получается?
Ответить
0
0
KARUSEL (Львов)
УКРАЇНСЬКА З ПЕРЦЕМ, ЧАСНИК, ЦИБУЛЯ ! і "американська зараза" буде подолана"!
Ответить
0
0
криміналіст (Львів)
Оскільки в 9 областях введено карантин, в тому числі і в Львівській, то всі! масові заходи скасовуються. 7-го ніякого футболу у Львові не буде, або буде при порожніх трибунах
Ответить
0
0
ntalex (Оболонь)
Нічого не зрозумів з цього "футбольного питання". Прикладом, в Оболоні 7 гравці основи випало поза всякого грипу, проте сьогодні клуб грає. То що тоді вважається за "форс-мажорні обставини"?
Ответить
0
0
Влодя (Львів)
Ну, і що вони вирішили? Буде гра Карпати-Таврія 7-го чи ні?
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]