4 листопада 2009 року відбудеться екстрене засідання Центральної Ради ПФЛ

4 листопада 2009 року відбудеться екстрене засідання Центральної Ради ПФЛ


У зв’язку з швидким розвитком епідеміологічної ситуації в Україні, що призвела до масових захворювань футболістів в футбольних клубах ПФЛ, та на виконання Постанови № 1152 від 30 жовтня 2009 року Кабінету Міністрів України, виникла необхідність провести екстрене засідання Центральної Ради, де розглядатиметься питання:

«Про можливість подальшого проведення осінньої частини другого кола змагань у сезоні 2009-2010 років з урахуванням введеного Кабінетом Міністрів України вищого рівня небезпеки поширення грипу із забороною проведення масових заходів».

Екстрене засідання Центральної Ради відбудеться 4 листопада 2009 року о 14.00 годині в приміщенні ПФЛ (м. Київ, Музейний провулок, 2-б).

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
sea (Маріуполь)
Центральна Рада, ноябрь... где-то я такое уже слышал
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 12
sea (Маріуполь)
Центральна Рада, ноябрь... где-то я такое уже слышал
Ответить
0
0
Павел Булах
Шикарные комментарии, читал - плакал. :) И кто бы рассказал Дяде Вове, что 13-е туры в первой лиге и обеих группах второй лиги давно состоялись, а заодно и чем отличается ПЛ от ПФЛ; кто бы рассказал Rollover'у, что и за пределами Премьер-лиги жизнь существует? :)
Ответить
0
0
yurk0 (Тернопіль)
А, действительно, что такое «осіння частина другого кола змагань»? Дядя Вова (Харьков) 03.11.09 17:30 ------ 17 тур який частково відбувся на минулих вихідних - це останній тур першого кола. На осінь заплановано ще провести 18-20 тури другого кола - ось вони і малися на увазі... А взагалі я за те щоб перенести матчі 17-20 турів на весну..
Ответить
0
0
LeonLvov (Lvov)
Та нехай і засідають і грать і вболівають але тільки у юліних масках, а в кого немає - вигнати.
Ответить
0
0
Rollover (Полтава)
А что такое ПФЛ? Её вроде бы уже нет... Или я чего-то не понимаю?
Ответить
0
0
Дядя Вова (Харьков)
А, действительно, что такое «осіння частина другого кола змагань»? Чувствую, что 13-й тур ОПЯТЬ отменят. :)
Ответить
0
0
Паша нейтральний (Львів)
ПФЛ решает вопросы по поводу 1-ой лиги. Там же написано:Про можливість подальшого проведення осінньої частини другого кола змагань у сезоні 2009-2010 років Так что Ваши замечания неактуальны.
Ответить
0
0
yarhold (Харьков)
Если они так боятся, пусть проводят матчи без зрителей. Но все матчи должны транслироваться по телеку и минимум двадцатью камерами. Не пойдут они на это. Сколько "кровных" бабок потеряют.
Ответить
0
0
Volf_29 (Івано-Франківськ)
Перенесуть певно 13й тур в звязку з епідемією 3.14дераси і все одно буде по їхньому
Ответить
0
0
yrek (Kiev)
напевно перенесуть пару турів
Ответить
0
0
blackhassan (Киев)
Суркисы хотят привести в пример "свою" лигу...
Ответить
0
0
popperklopper (Днепропетровск)
Нарешают нам по самое нехочу.
Ответить