ПРЕМ’ЄР-ЛІГА долучається до ініціативи ЄПФЛ і ФАО ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
13.01.2010
среда
10:39
ПРЕМ’ЄР-ЛІГА долучається до ініціативи ЄПФЛ і ФАО
Рейтинг публикации

Більше одного мільярда людей у світі страждають від голоду! Асоціація європейських професіональних футбольних ліг (ЄПФЛ) та Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) прагнуть підвищити увагу футбольної спільноти до цієї кричущої проблеми. З цією метою ЄПФЛ спільно з ФАО починаючи з 2008 року проводять соціальну кампанію «Професіональний футбол проти голоду».

Минулого року сотні футбольних матчів у 12-ти країнах Європи відбулися у рамках ініціативи «Матчі проти голоду». Гравці виходили на поле у майках спеціального зразка, а на табло транслювалися соціальні ролики. Послами акції у різних країнах були видатні футболісти сучасності та минулого, такі як Рауль, Хрісто Стоічков, Хансі Мюллер, Паоло Россі, Фернандо Коуту, Дітмар Кюхбауер.

Наступні «Матчі проти голоду» відбудуться 27-28 березня 2010 року. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА як соціально відповідальна організація долучається до ініціативи ЄПФЛ/ФАО. Департаменту організації та проведення змагань і відділу розвитку ПЛ доручено розробити план проведення акції «Матчі проти голоду» у відповідні дні проведення Епіцентр Чемпіонату України. Також Прем’єр-ліга проситиме клуби-учасники організовувати додаткові благодійні заходи у рамках проведення акції.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
gopri.yur (Голая Пристань)
DIVvin (Львів) 13.01.10 10:44 Що правильно? Мільйонерам, які їздять на тачках в мільйон гривень виходити на поле в майках "Я проти голоду" чи зберегти нормально врожай? Зас...му дублеру го...го клубу платити шаленні гроші чи може чесно сплатити податки і чесно їх розподілити?
Ответить
0
0
DIVvin (Львів)
Усе правильно!
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен