ПРЕМ’ЄР-ЛІГА долучається до ініціативи ЄПФЛ і ФАО. 13-01-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
13.01.2010
среда
10:39
ПРЕМ’ЄР-ЛІГА долучається до ініціативи ЄПФЛ і ФАО
Рейтинг публикации

Більше одного мільярда людей у світі страждають від голоду! Асоціація європейських професіональних футбольних ліг (ЄПФЛ) та Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) прагнуть підвищити увагу футбольної спільноти до цієї кричущої проблеми. З цією метою ЄПФЛ спільно з ФАО починаючи з 2008 року проводять соціальну кампанію «Професіональний футбол проти голоду».

Минулого року сотні футбольних матчів у 12-ти країнах Європи відбулися у рамках ініціативи «Матчі проти голоду». Гравці виходили на поле у майках спеціального зразка, а на табло транслювалися соціальні ролики. Послами акції у різних країнах були видатні футболісти сучасності та минулого, такі як Рауль, Хрісто Стоічков, Хансі Мюллер, Паоло Россі, Фернандо Коуту, Дітмар Кюхбауер.

Наступні «Матчі проти голоду» відбудуться 27-28 березня 2010 року. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА як соціально відповідальна організація долучається до ініціативи ЄПФЛ/ФАО. Департаменту організації та проведення змагань і відділу розвитку ПЛ доручено розробити план проведення акції «Матчі проти голоду» у відповідні дні проведення Епіцентр Чемпіонату України. Також Прем’єр-ліга проситиме клуби-учасники організовувати додаткові благодійні заходи у рамках проведення акції.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
gopri.yur (Голая Пристань)
DIVvin (Львів) 13.01.10 10:44 Що правильно? Мільйонерам, які їздять на тачках в мільйон гривень виходити на поле в майках "Я проти голоду" чи зберегти нормально врожай? Зас...му дублеру го...го клубу платити шаленні гроші чи може чесно сплатити податки і чесно їх розподілити?
Ответить
0
0
DIVvin (Львів)
Усе правильно!
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]