Андрій Садовий: "Приємно, що ФК "Карпати" велику частину бюджету виділяє на розвиток дитячого футболу". 22-01-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
22.01.2010
пятница
08:27
Андрій Садовий: "Приємно, що ФК "Карпати" велику частину бюджету виділяє на розвиток дитячого футболу"
Рейтинг публикации

Міський голова Львова Андрій Садовий та керівники департаментів відвідали Академію ФК «Карпати» та СДЮШОР «Карпати». Зокрема, мер подивився на найкраще штучне поле в Західній Україні, завітав до відремонтованих кімнат академіків, відвідав їдальню та процедурні кабінети. Після цього керівництво міста вирушило до СДЮШОР «Карпати», де за присутності усіх тренерів делегація провела плідну робочу нараду з керівництвом клубу. Про те, що було метою зустрічі та якими будуть подальші кроки сторін, міський голова розповів Інформаційному центру клубу по завершенні наради.

- З якою метою ви сьогодні завітали до Академії ФК «Карпати»?

- Коли я бачу те, як дитина займається спортом, це в мене викликає захоплення. На жаль, є частина дітей, для яких спорт байдужий. Тому ми повинні так організувати роботу, щоб дозвілля в дитини було цікавим. Я не погоджуюся з тими людьми, які нарікають, мовляв, нема умов, нема де займатися. От ми бачимо, що тут створили якісні умови для навчання та проживання дітей. І, відповідно, у батьків з’являється бажання привести сюди дітей. Наскільки мені відомо, збільшився конкурс (за словами старшого тренера Академії Вадима Белоцерковського, на одне місце претендує 25 дітей – Авт.). Не факт, що всі підуть у професійний спорт, але у них буде здоров’я і зараз вони раціонально використовують свій час. Вони є прикладом для своїх друзів та колег.

- На вашу думку, чи все тут є для того, щоб дитина змогла якісно займатися футболом?

- Є хороше поле зі штучним покриттям. На дворі -10 С, а діти спокійно займаються, при цьому дотримані усі норми безпеки. Що стосується проживання та харчування – теж усе на високому рівні.

- В приміщенні СДЮШОР «Карпати» ви провели робочу нараду з представниками клубу. Якою була її тема і до чого вдалося домовитися?

- Я часто пригадую історію розвитку Італії. Один з дослідників з’ясував, що та частина країни, де був розвинутий футбол, відповідно, мала і кращий економічний розвиток. Я хочу сказати, що дитячий футбол – це вигода для громади. Ясно, що частину зобов’язань бере на себе місто, але мені дуже приємно відзначити, що ФК «Карпати» у своєму бюджеті велику частину виділяє саме для розвитку дитячого футболу. Ми подивилися і на те, що вже зроблено, і на те, що планується зробити у цьому році. На робочій нараді ми також обговорили питання, що стосуються приміщень, оренди землі, дали чіткі вказівки для того, щоб ФК «Карпати» зміг нормально працювати. Зокрема, ми постараємося замінити вікна у спеціалізованих класах СДЮШОР «Карпати», зробимо усе можливе, щоб пришвидшити оформлення всіх документів, які необхідні для пільгової оренди землі. Словом, робоча нарада продовжиться наступної п’ятниці. Свої завдання отримали керівники департаментів, дехто з них в школі залишилися ще глибше вивчати проблемні питання.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]