Як "Арсенал" та "Дніпро" з расизмом боролися. 09-03-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
09.03.2010
вторник
16:24
Як "Арсенал" та "Дніпро" з расизмом боролися
Рейтинг публикации

У рамках 19-го туру Прем’єр-ліги України ФК «Арсенал» першим в цьому році провів акцію, спрямовану на викорінення расизму та інших форм дискримінації у футболі. Акція була здійснена за підтримки партнеру UEFA — FARE (Football Against Racism in Europe) та ініціативної групи «Футбол проти упереджень». На матчі «Арсенал» – «Дніпро» обидві команди вишукувались з баннером «Расизму не місце у футболі», який тримали вихованці дитячо-юнацької школи київського ФК «Арсенал». Також з початком матчу розповсюджувались брошюри з поясненням расистських символів, що зустрічаються на футбольних трибунах України. Брошюри викликали неабияку зацікавленність з боку глядачів, та фахівців, що безпосередньо пов’язані з футболом. Так, приміром, головний тренер ФК «Арсенал» В’ячеслав Грозний прокоментував цю акцію: «Дуже гарна акція, цілком підтирмую, слід побільше проводити подібних заходів», -заявив він.

ФК «Арсенал» (Київ) цілком підтримує концепцію UEFA «Respect» та висловлює своє негативне ставлення до такого явища, як расизм. Футбол – об’єднує, расизм – розділяє!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Официальный сайт ФК "Арсенал"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com