Общие новости

Общие новости
13.03.2010
суббота
11:15
ПФЛ і Прем'єр-ліга: шляхом співробітництва
Рейтинг публикации

12 березня в приміщенні Прем'єр-ліги відбулася зустріч президента ПФЛ Мілетія Бальчоса з керівниками Прем'єр-ліги: генеральним директором Олександром Єфремовим та виконавчим директором Максимом Бондаревим. Під час наради обговорено питання налагодження співпраці між ПФЛ та УПЛ.

Однією з тем зустрічі стало питання щодо утворення спільної Експертно-консультативної комісії на основі досвіду роботи такого органу в ПФЛ. Керівництво Прем'єр-ліги висловило готовність до залучення членів комісії до аналізу матчів чемпіонату України з футболу, адже менш ніж за рік роботи ЕКК ПФЛ завоювала авторитет та визнання у футбольних колах, включаючи ФФУ.

Також в планах двох професіональних футбольних ліг країни - створення Єдиного реєстру стадіонів УПЛ та ПФЛ з наступним поданням цього документу до центральних органів виконавчої влади на затвердження в установленому законодавством порядку.

За підсумками зустрічі прийнято рішення утворити робочу групу. Окрім розв'язання вищезгаданих питань, ця група займатиметься розробкою договору про співробітництво між ПФЛ та Прем'єр-лігою.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com