Угода на благо дитячого футболу. 13-03-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
13.03.2010
суббота
11:23
Угода на благо дитячого футболу
Рейтинг публикации

У п’ятницю, 12 березня, у Будинку футболу відбулося підписання угоди про співпрацю між ФФУ і міжнародною Асоціацією проекту перетинання культур (CCPA) − неурядовою гуманітарною організацією, засновниками якої є міністерства закордонних справ Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії та УЄФА.

Під патронатом УЄФА

Свої підписи під документом поставили віце-президент ФФУ Анатолій Біденко, керівник CCPA Андерс Левінсен (Данія) і керівник проекту в країнах СНД Валерій Чоларія (Грузія). Відповідно до Угоди, Україна приєдналася до патронованого УЄФА міжнародного проекту розвитку масового футболу Open fun football schools.

Екіпірування для дітей

Відтепер в Україні планується щорічно відкривати 10-12 спеціальних футбольних таборів, куди запрошуватимуться хлопці та дівчата, які не займаються футболом на елітному рівні. При цьому школам постачатиметься спортивне обладнання, діти отримуватимуть необхідне екіпірування, а тренери, вчителі та інструктори до того ж проходитимуть спеціальну підготовку.

Футбольні табори

ФФУ вже почала формувати перелік регіональних федерацій та муніципалітетів щодо місць проведення відповідних заходів та людей, які будуть задіяні в реалізації проекту. Цього року вісім таборів планується відкрити у Криму та Севастополі, по одному − у Києві, в Одеській, Волинській та Луганській областях.

Задоволення від процесу

Проект Open fun football schools вже був з успіхом реалізований у країнах Балкан, Закавказзя, на Ближньому Сході та в Молдові, а його мета − сприяння виходу на передній план у дитячому футболі власне процесу гри і задоволення від неї, а не результату.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]