Угода на благо дитячого футболу. 13-03-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
13.03.2010
суббота
11:23
Угода на благо дитячого футболу
Рейтинг публикации

У п’ятницю, 12 березня, у Будинку футболу відбулося підписання угоди про співпрацю між ФФУ і міжнародною Асоціацією проекту перетинання культур (CCPA) − неурядовою гуманітарною організацією, засновниками якої є міністерства закордонних справ Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії та УЄФА.

Під патронатом УЄФА

Свої підписи під документом поставили віце-президент ФФУ Анатолій Біденко, керівник CCPA Андерс Левінсен (Данія) і керівник проекту в країнах СНД Валерій Чоларія (Грузія). Відповідно до Угоди, Україна приєдналася до патронованого УЄФА міжнародного проекту розвитку масового футболу Open fun football schools.

Екіпірування для дітей

Відтепер в Україні планується щорічно відкривати 10-12 спеціальних футбольних таборів, куди запрошуватимуться хлопці та дівчата, які не займаються футболом на елітному рівні. При цьому школам постачатиметься спортивне обладнання, діти отримуватимуть необхідне екіпірування, а тренери, вчителі та інструктори до того ж проходитимуть спеціальну підготовку.

Футбольні табори

ФФУ вже почала формувати перелік регіональних федерацій та муніципалітетів щодо місць проведення відповідних заходів та людей, які будуть задіяні в реалізації проекту. Цього року вісім таборів планується відкрити у Криму та Севастополі, по одному − у Києві, в Одеській, Волинській та Луганській областях.

Задоволення від процесу

Проект Open fun football schools вже був з успіхом реалізований у країнах Балкан, Закавказзя, на Ближньому Сході та в Молдові, а його мета − сприяння виходу на передній план у дитячому футболі власне процесу гри і задоволення від неї, а не результату.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com