"Кока-Кола" підтримує "Шкіряний м’яч". 19-03-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
19.03.2010
пятница
16:19
"Кока-Кола" підтримує "Шкіряний м’яч"
Рейтинг публикации

У п'ятницю, 19 березня, у конференц-залі Будинку футболу відбулася прес-конференція представників Федерації футболу України (ФФУ), Асоціації аматорського футболу України (ААФУ), Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» та компанії «Кока-Кола».

Довгострокова угода

Захід був присвячений підписанню довгострокової угоди про підтримку світовим брендом головного дитячого турніру України з футболу, яким є «Шкіряний м'яч». У прес-конференції взяли участь віце-президент ФФУ Володимир Лашкул, президент ААФУ Федір Шпиг, президент клубу «Шкіряний м’яч» Андрій Біба, зірка київського «Динамо» і збірної України Сергій Ребров та генеральний директор «Кока-Кола Беверіджес Україна» Марчел Мартін.

Знакова подія

На думку Володимира Лашкула, підписання цього контракту є знаковою подією: «Компанія «УФІ» підписала чимало спонсорських угод, однак практично всі вони торкалися розвитку професіонального футболу − насамперед національної та молодіжної збірних. Сьогодні ж ми досягли домовленості про підтримку світовим брендом «Кока-Кола» дитячого аматорського футболу.

Вигідна співпраця

У свою чергу Федір Шпиг, який стояв біля витоків відродження турніру, пригадав, що 13 років назад у змаганнях на призи «Шкіряного м’яча» брали участь лише 100 команд, в наступному сезоні − 13 тисяч, а у минулому − більше 50 тисяч. «Я переконаний, що завдяки компанії, яка має величезний досвід спонсорування величезної кількості турнірів і була однім з перших партнерів ФІФА та УЄФА, ми зможемо підняти турнір на більш високий рівень. Наша співпраця матиме обопільну вигоду», − підкреслив президент ААФУ.

Спільні зусилля

Натомість генеральний директор «Кока-Кола Беверіджес Україна» Марчел Мартін зазначив, що його компанія долучилася до цього проекту з двох причин: «Україна завжди була багата на таланти. Достатньо згадати хоча б перемогу збірної країни на Євро-2009 серед 19-річних. Тож нам приємно робити свій внесок в пошук нових зірок «Шкіряного м’яча». З іншого боку, ми сподіваємося на те, що спільними зусиллями надихнемо молоде покоління на досягнення високих результатів та культивування активного способу життя».

Ребров − посол турніру

Також на прес-конференції було оголошено про те, що Сергій Ребров погодився на пропозицію організаторів змагань стати офіційним обличчям «Шкіряного м’яча».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com