17 червня відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету ФФУ

17 червня  відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету ФФУ


У четвер, 17 червня, в Будинку футболу відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету ФФУ (початок − о 13.00), який розгляне низку питань із розвитку вітчизняного професіонального футболу.

Насамперед будуть підбиті підсумки попереднього сезону в елітному дивізіоні, у першій та другій лігах: із відповідними звітами виступатимуть відповідно президенти Прем’єр-ліги та ПФЛ. Далі планується розглянути та затвердити договори про організацію та проведення змагань серед клубів Прем'єр-ліги та ПФЛ, регламент та календар Прем’єр-ліги на сезон-2010/2011 рр.

Також буде проведено аналіз результатів атестації професіональних клубів і, на завершення, затвердження списків арбітрів, делегатів та інспекторів для проведення змагань в новому чемпіонаті та першостях.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
frederi10 (Юа)
вот еще - http://footbalist.clan.su/
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 10
frederi10 (Юа)
вот еще - http://footbalist.clan.su/
Ответить
0
0
Апофеоз (Донецк)
Kiev_30 (Киев) 15.06.10 21:11 а кому нужен чемпионат,трансляции матчей которых идут черт знает как?! должен быть один нормальный пакет,который можно продавать за границу! ты ж не захочешь купить машину без одного колеса ,верно?
Ответить
0
0
ДинК (Одесса)
Хлеба и зрелищ (Севастополь) 15.06.10 18:47 Хлеб замени на диазепам, а зрелища галоперидолом.... и будет тебе спокойно и хорошо!
Ответить
0
0
рядовой ПР (Донбасс)
ЖДЕМ РЕШЕНИЯ ПО ПФК "УкрАгроКом"!!! Brian May (Аликсандрия) 15.06.10 19:24 Какое решение? По какому Украгрокому? Не получил он лицензию - все знают! Если только потом не порешали вопросы кулуарно...
Ответить
0
0
Kiev_30 (Киев)
Апофеоз (Донецк) Ну про заседание ФК Ахметов, мы почитали чуть выше Олександр Єфремов: "Нікому не цікавий чемпіонат, який буде розірваний на два пули" Я так понимаю, в связи с Чемпионатом мира, все болельщики, заняты.
Ответить
0
0
glamor_bastard (Nikolaev)
"Насамперед будуть підбиті підсумки попереднього сезону в елітному дивізіоні" — заседающие почтят минутой молчания ушедшие в мир иной шансы ДК на прямое попадание в группу ЛЧ. Виновные в случившемся понесут тяжкое анальное наказание. "Далі планується розглянути та затвердити договори про організацію та проведення змагань серед клубів Прем'єр-ліги та ПФЛ" — честнейший Суркис вновь укажет всему миру на вселенскую несправедливость! Ведь ПЛ работает не легитимно! "і, на завершення, затвердження списків арбітрів, делегатів та інспекторів для проведення змагань в новому чемпіонаті та першостях" — самое сладкое, как всегда и везде, подаётся на десерт;)
Ответить
0
0
Brian May (Аликсандрия)
ЖДЕМ РЕШЕНИЯ ПО ПФК "УкрАгроКом"!!!
Ответить
0
0
Апофеоз (Донецк)
Заседание ФК Годулян
Ответить
0
0
address86 (Donbass arena)
и чё тут о глобальном развитии то будет?
Ответить
0
0
Хлеба и зрелищ (Севастополь)
Будет решаться вопрос о том, кто будет тянуть Динамку за уши в следующем сезоне:) Когда уже Суркис доберется до европейских судей, а то перспективы Динамо на этот еврокубковый сезон нерадужные...
Ответить