На стадіоні "Металіст" усунули зауваження УЄФА

На стадіоні "Металіст" усунули зауваження УЄФА


Стадіон «Металіст» буде введено в експлуатацію вже у вересні цього року. Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, такий термін усунення всіх недоліків та зауважень експертів УЄФА визначено міською цільовою програмою підготовки до Євро-2012.

Нагадаємо, урочисте відкриття оновленої спортивної арени пройшло 5 грудня 2009 року. Але усунення дрібних недоліків та вдосконалення інфраструктури тривають й досі. Нещодавно на полі було покладено нове покриття. Зараз повним ходом ведуться роботи по створенню додаткових евакуаційних виходів на північній і східній трибунах.

Також цільовою програмою передбачається розробка карт-схем розвитку території по периметру стадіону «Металіст», придбання обладнання для встановлення огорожі біля стадіону (для огородження зони доступності для людей з квитками).

Усі роботи мають бути закінчені не пізніше вересня поточного року. І хоча стадіон ще знаходиться на стадії вдосконалення, вже зараз організація роботи ОСК «Металіст» отримує схвальні відгуки експертів УЄФА. Під час останнього «site visit» на стадіон робочої групи з УЄФА і TEAM marketing, член групи Ніколас Маршалл зазначив: «Ми переглядали кілька матчів "Металіста" і збірної України на відео, і розуміли, що стадіон, фактично, без проблем приймає матчі подібного рівня. Так що, можна сказати, що багато чого залишилося на незмінному, високому рівні, а щось змінилося згідно вимог УЄФА до ЄВРО-2012 - і це не може не радувати».

Окрім технічної підготовки спортивного комплексу, приділяється чимало уваги і професіоналізму обслуговуючого персоналу. «Ми були вражені тим рівнем підготовки, який продемонстрував ваш клуб. На більшості позицій зайняті молоді, амбітні люди, кожен чітко знає свої обов'язки і професійно з ними справляється. Ми були приємно здивовані тим, як оперативно відповідали на наші запитання і реагували на наші зауваження. Квиткова програма, маркетинг, сек'юриті, стюарди та багато іншого - по кожному з напрямків ми поспілкувалися з відповідними службами і були повністю задоволені тим рівнем підготовки, що був продемонстрований», - зазначив Ніколас Маршалл.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Нанто (Харьков)
1-3
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 28
Нанто (Харьков)
1-3
Ответить
0
0
Alex4474AA (Мариуполь)
Нам нападающие нужны, как воздух (да и другие спецы, впрочем, тоже). siren (Мариуполь) 01.07.10 18:28 на днях будут
Ответить
0
0
siren (Мариуполь)
Антонова я помню, игрок показался хороший, но потенциал, ИМХО, в МХ не раскрыл. Очень бы хотелось, чтобы у нас раскрылся. Нам нападающие нужны, как воздух (да и другие спецы, впрочем, тоже).
Ответить
0
0
Нанто (Харьков)
уже горим Левски 1-2
Ответить
0
0
Costa Rui (Харьков)
По Сравнению со стадионами ЮАР мы со своими опозоримся!!)
Ответить
0
0
Alex4474AA (Мариуполь)
Антонова жена из Мариуполя ;) 911+ (Харків) 01.07.10 17:02 да вы шо?
Ответить
0
0
911+ (Харків)
У Антонова жена из Мариуполя ;)
Ответить
0
0
Alex4474AA (Мариуполь)
Антонов - свободный, а Путивцев - в аренде... ALEX12 (Харьков) 01.07.10 16:52 нападник нам то нужен только вот чтобы заиграл антонов и забивал
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
Alex4474AA (Мариуполь) 01.07.10 16:50 Антонов - свободный, а Путивцев - в аренде...
Ответить
0
0
Alex4474AA (Мариуполь)
то второй раз, после хорошей игры Антонов вдруг сел на скамейку и даже в выигрышных матчах выпускали других, для галочки.... ALEX12 (Харьков) 01.07.10 16:11 подписали обоих.правда контракт или аренда-еще незнаю
Ответить
0
0
sop (Харьков)
откуда инфа? Харьковчанин (Первая Столица) http://metallist.kharkov.ua/about_stadium.html http://www.kharkiv.proua.com/news/2010/06/23/14582...
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
sop (Харьков) 01.07.10 16:17 откуда инфа?
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
Не забудьте посетить он-лайн с 18.00 на оф.сайте Металлист.... Последний матч, он трудный самый.....
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
sop (Харьков) 01.07.10 16:17 Опередил......
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
vps30 (Київ) 01.07.10 16:00 Просто существуют разные понятия - для чемпионата Украины, и для ЕВРО2012, где очень много для ВИП и СМИ мест будет занято. Поэтому и расхождение в 2-3 тысячи. И проходы между секторами сделали, а это еще около тысячи... Общая вместимость:38 685 мест, Для ЕВРО 2012:35 577 мест
Ответить
0
0
sop (Харьков)
После первой реконструкции: Общая вместительность - 41307 мест Чистая вместительность - 40126 мест После второй реконструкции: Общая вместительность - 38 тыс. 685 человек. Чистая вместительность - 35 тыс. 577 человек (под Евро 2012) реальная может быть немного больше
Ответить
0
0
Рiвень (Рівне)
...или ящики с под пива.
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
Кого жалко, так это Антонова. Хорошая скорость, нацеленность на ворота, взаимопонимание с партнерами и хороший удар.... Если Путивцев в аренде, то свободного Антонова жаль. Не знаю, что у них было с Маркевичем? После первого раза он хоть был сильно молодой и заносчивый, каких Маркевич не любит, и последний отдал в аренду, то второй раз, после хорошей игры Антонов вдруг сел на скамейку и даже в выигрышных матчах выпускали других, для галочки....
Ответить
0
0
Рiвень (Рівне)
...или ящики с под пива.
Ответить
0
0
хуан (Харьков)
Alex4474AA (Мариуполь) 01.07.10 15:58 а что говорить, Антонова не нужно было отпускать, по моему хороший игрок, а Путивцев темная лошадка
Ответить
0
0
Дядя Жора1980 (Харьков)
Нормал...А что по Путивцеву и Антонову?
Ответить
0
0
Странный(Харьков) (Харьков)
приставят табуретки...
Ответить
0
0
vps30 (Київ)
fluder (Харьков) 01.07.10 15:58 2 рази читав що буде спочатку 36 а потім написало, що 38... Звідки в тебе інф...???
Ответить
0
0
Alex4474AA (Мариуполь)
будет 40200 fluder (Харьков) 01.07.10 15:58 у нас ваших подписали-путивцева и антонова
Ответить
0
0
fluder (Харьков)
2vps30 (Київ) будет 40200
Ответить
0
0
vps30 (Київ)
хуан (Харьков) 01.07.10 15:47 Шо ж там ура??? Вміщав 42 000??? Правильно??? А після цього буде 38 з копійками....
Ответить
0
0
Alex4474AA (Мариуполь)
ура. хуан (Харьков) 01.07.10 15:4 что скажешь по антонову и путивцеву?
Ответить