Губернатор заявив, що Григоришин почав вже перереєстрацію ФК "Суми" у свою власність і готовий фінансувати його. 01-07-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
01.07.2010
четверг
17:06
Губернатор заявив, що Григоришин почав вже перереєстрацію ФК "Суми" у свою власність і готовий фінансувати його
Рейтинг публикации

Голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь на прес-конференції 29 червня заявив, що через кілька днів процес оформлення документів буде завершений і ФК «Суми» стане приватною власністю російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Мы сьогодні терміново зібрали цю прес-конференцію, по-перше проблеми були вирішені, по-друге дякую всім, що терміново зібралась команда, працівники міста, працівники управління молоді і спорту. Сьогодні хочу сказати впевнено, що команда футбольного клубу Суми буде врятована. Хочу сказати, що ситуація була складна, до мене звертався декілька раз мер міста Генадій Мінаєв з проханням щоб ми допомогли цій команді увійти у новий сезон, але є борги і вони нажаль ще є на сьогодні в команді. Місто заборгувало цій команді 640 тисяч гривень, без погашення яких команда не зможе увійти до нового сезону. Питання складаються з двох частин, борг який заборгувало місто, а друге питання - це хто буде фінансувати цю команду і хто буде власником команди. Скажу впевнено і відверто, проблема фінансування і надалі стоїть у цієї команді, але вона вирішена. Сьогодні Григоришин Костянтин Іванович почав вже перереєстрацію у свою власність цю команду і готовий фінансувати команду на протязі нового сезону. Запевняю футболістів, що ви будете врятовані, ваша гра і тренування будуть забезпечені фінансуванням. Все чітко зафіксовано в наших домовленостях і через декілька днів ми зможемо вже отримати документи з цього приводу. Друге, що стосується боргів міста команді, із задоволенням доповідаю, що перші 400 тисяч гривень для погашення боргів, я особисто сприяв тому, щоб інвестори, мої друзі перерахували як фінансову зворотну допомогу клубу, ці кошти ви вже можете отримати 1-го липня. І вже сміливо йти на атестацію та гру в новому сезоні. Що нового хотів би ще повідомити, вчора я був особисто на стадіоні, з великим задоволенням відчув там атмосферу і кажу нашим жителям міста і області, що ми будемо на цьому стадіоні проводити не тільки гру з футболу, але й будемо запрошувати на концерти, різні заходи, талановитих людей. Тому команда не може існувати без стадіону, тому відразу вирішуємо питання по стадіону. Є довідка мого першого заступника, що далі робити з цією спорудою, ми чітко відпрацюємо механізми, як залучати туди різні колективи і як стримувати цю споруду для того, щоб вона розвивалась надалі.

- Щодо фінансових перспектив клубу, в яких фінансових рамках це буде вирішено і яка ситуація зі стадіоном, а також є бажаючий придбати стадіон?

Зворотну фінансову допомогу, яка надається суб`єктами із зворотними умовами, тобто отримання назад цих коштів. Чи погасе міська рада ці кошти, які будуть погашені інвесторами, як кажуть, третіми особами. Сьогодні мер міста і заступник Трофименко запевнили мене в присутності керівника футбольного клубу, в присутності керівника молоді та спорту, а також членів команди, що вони розрахуються з цими боргами на протязі двох місяців. Ми підтверджуємо це, зафіксували камери, я думаю, що вони розрахуються, але ми сьогодні казали, що треба терміново вирішити це питання для того, щоб клуб пройшов атестацію. В мене заболіло серце в переносному сенсі цього слова і я вирішив це питання терміново. Друге питання, що зі стадіоном, стадіон знаходиться на стадії банкротства, я вже казав є довідка, що ми цю довідку подивились, будемо працювати з кредиторами. Я впевнений, що ми з кредиторами відпрацюємо такий механізм, щоб вийти з цієї ситуації і стадіон зміг запрацювати і зміг приймати футбольні команди і різні заходи, що будуть відбуватись на цьому стадіоні.

- Чому в братів Суркісів таке не дружелюбне відношення до Сум, пам`ятаєте в тому році був матч за Суперкубок України, тепер в цьому році таке ставлення до Сум і сумського футболу, як Ви це прокоментуєте?

Я не можу прокоментувати яке в них там ставлення, але я сьогодні, якщо будуть виникати якісь перепони, думаю що в нас вистачить сил, духу долати ці перепони і вирішувати питання щодо існування спорту на території сумської області.

- Про яку суму йде розмова для збереження команди?

Якщо буде в приватній власності цей клуб, то він буде вирішувати обсяги фінансування клубу на свій розсуд. З досвіду я вам скажу так, якщо робити максимальне інвестування в команду і хлопці це підтвердять, то команда грає як найкраще і показує результат найкращий. Якщо грати у другій лізі, потрібно мільйонів 3 до 4 мільйонів можна обійтись, якщо ставити завдання переходу в першу лігу, то стосовно треба підходити до бар`єру 5-6 мільйонів гривень, а якщо в прем`єр лігу, то треба ще мати команду дублерів, яка потребує ще більше фінансового навантаження. Тому хлопці, я думаю налаштовані на те, щоб грати і показувати гру найвищого рівня і мати мету увійти в першу лігу.

Сьогодні ФК Суми ніякого власника не отримав, треба закрити всі борги за минулий сезон, по процедурі все правильно, тобто якщо ми процедуру будемо витримувати і на перше липня вони отримають погашені заборгованості і документи будуть подані до атестаційної комісії, але я ніяких не бачу причин у відмові, якщо вони будуть відмовлятись, то потрібно підключати всіх і на державному рівні. Взагалі я не розумію, якщо команда не буде мати боргів і буде мати бажання грати, буде мати в перспективі свого власника, хто їх може не допустити, скажіть мені будь-ласка!?

Треба зрегулювати не тільки фізичну культуру і спорт, сьогодні ви подивіться на якому рівні знаходяться спортивні секції, школи. Ми повинні турбуватись про майбутнє наших дітей, а майбутнє починається з популяризації різних видів спорту в тому числі футбол, якщо в місті є команда такого рівня, то це ж візитна картка міста і області.

- Скажіть будь-ласка однієї з вимог атестаційної комісії ПФЛ була футбольна академія, влада збирається сприяти цьому питанню?

Запевняю, що обласна влада буде повністю підтримувати дитячо-юнацькі спортивні школи і селекціонерів, щоб спорт був не тільки найвищого рівня, а спорт починається з фізкультури і починається з масовості, якщо наші діти по районам блукають і не знають чим їм зайнятися, ми повинні створити їм умови для їх перебування. Якщо це будуть якісь секції чи школи, то ми отримаємо з вами здорову націю.

- А от головний тренер команди Валерій Бермудес був налаштований менш оптимістично. За його словами, зараз ні клубу, ні команди фактично не існує. Деякі гравці вже знаходяться на переглядах в клубах першої та другої ліг, тренуватися сумчанам як і раніше ніде, транспорт відсутній. А адже вже 24 липня стартує черговий чемпіонат у другій лізі і якщо сумчани будуть там виступати (в це дуже хочеться вірити!), то повноцінно підготувати команду до сезону за цей короткий проміжок часу під силу, як висловився наставник команди, лише Хотабичу. А поки команда розпущена і чекає своєї долі. (rama.com.ua)

Гордієнко Вадим Анатолійович, генеральний директор ФК «Суми»:

- Шановний Юрію Павловичу, я хотів би від керівництва клубу, від тренерського штабу, а також від гравців команди подякувати Вам, що Ви відшукали таку можливість, врятували наш футбольний клуб і за це ми Вам дуже вдячні. Дякую!

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК «Суми»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Фанат Українського Футболу (Київ)
Росіянин щось задумав проти українського футболу - факт! Його обіцянки та фінасові вливання (а вони будуть) лише квіточки, ягідки побачимо вже скоро... В мене якісь погані передчуття
Ответить
0
0
4wd блуzhдающего типа (Sumy)
chino1961 (Сумская обл.) Нет уж, с таким названием нам команды не надо!!!!!!
Ответить
0
0
4wd блуzhдающего типа (Sumy)
Мля, а я от и подумал, чего это мне сегодня юрист знакомый звонил, спрашивал, как можно зарегистрировать альтернативно команду с названием "Сумы", ведь ФК "Сумы" уже есть...
Ответить
0
0
chino1961 (Сумская обл.)
Сумы мы верим в вас !!! Пусть вернут название команде--Спартак и тогда: Как в лучьшие времена -- Д( К) : Спартак --- 2:2 !!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Arktur (Киев)
Якщо грати у другій лізі, потрібно мільйонів 3 до 4 мільйонів можна обійтись, якщо ставити завдання переходу в першу лігу, то стосовно треба підходити до бар`єру 5-6 мільйонів гривень, а якщо в прем`єр лігу, то треба ще мати команду дублерів, яка потребує ще більше фінансового навантаження. -------------- Чмирь явно большой знаток футбола, за 5 миллионов гривен в первой лиге даже выживать будет трудно.
Ответить
0
0
Chuvachok (Sumy)
Сугодня уже выплатили долг по заработной плате футболистам и тренерам, как и было обещено!!!!!!
Ответить
0
0
рядовой ПР (Донбасс)
Интересно, а когда календарь будут верстать? После первого тура? Может еще кто подтянется
Ответить
0
0
рядовой ПР (Донбасс)
Сьогодні мер міста і заступник Трофименко запевнили мене в присутності керівника футбольного клубу, в присутності керівника молоді та спорту, а також членів команди, що вони розрахуються з цими боргами на протязі двох місяців. Ключевая фраза - мы потом рассчитаемся
Ответить
0
0
Днепрянин (Днепр)
Чмирь вы к сож.не владеете ситуацией- Григоришин забирает сумы-вам в песок не хожить..
Ответить
0
0
sanyock (Чернигов)
Вот и посмотрим, будут ли душить ФФУ для спасения команды. Хотелось бы, чтобы получилось.
Ответить
0
0
figr (Харьков)
...что это = что б это...
Ответить
0
0
Figr (Харьков)
Ну и славно, главное что это были не просто слова!
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]