Губернатор заявив, що Григоришин почав вже перереєстрацію ФК Суми у свою власність і готовий фінансувати його ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
01.07.2010
четверг
17:06
Губернатор заявив, що Григоришин почав вже перереєстрацію ФК "Суми" у свою власність і готовий фінансувати його
Рейтинг публикации

Голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь на прес-конференції 29 червня заявив, що через кілька днів процес оформлення документів буде завершений і ФК «Суми» стане приватною власністю російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Мы сьогодні терміново зібрали цю прес-конференцію, по-перше проблеми були вирішені, по-друге дякую всім, що терміново зібралась команда, працівники міста, працівники управління молоді і спорту. Сьогодні хочу сказати впевнено, що команда футбольного клубу Суми буде врятована. Хочу сказати, що ситуація була складна, до мене звертався декілька раз мер міста Генадій Мінаєв з проханням щоб ми допомогли цій команді увійти у новий сезон, але є борги і вони нажаль ще є на сьогодні в команді. Місто заборгувало цій команді 640 тисяч гривень, без погашення яких команда не зможе увійти до нового сезону. Питання складаються з двох частин, борг який заборгувало місто, а друге питання - це хто буде фінансувати цю команду і хто буде власником команди. Скажу впевнено і відверто, проблема фінансування і надалі стоїть у цієї команді, але вона вирішена. Сьогодні Григоришин Костянтин Іванович почав вже перереєстрацію у свою власність цю команду і готовий фінансувати команду на протязі нового сезону. Запевняю футболістів, що ви будете врятовані, ваша гра і тренування будуть забезпечені фінансуванням. Все чітко зафіксовано в наших домовленостях і через декілька днів ми зможемо вже отримати документи з цього приводу. Друге, що стосується боргів міста команді, із задоволенням доповідаю, що перші 400 тисяч гривень для погашення боргів, я особисто сприяв тому, щоб інвестори, мої друзі перерахували як фінансову зворотну допомогу клубу, ці кошти ви вже можете отримати 1-го липня. І вже сміливо йти на атестацію та гру в новому сезоні. Що нового хотів би ще повідомити, вчора я був особисто на стадіоні, з великим задоволенням відчув там атмосферу і кажу нашим жителям міста і області, що ми будемо на цьому стадіоні проводити не тільки гру з футболу, але й будемо запрошувати на концерти, різні заходи, талановитих людей. Тому команда не може існувати без стадіону, тому відразу вирішуємо питання по стадіону. Є довідка мого першого заступника, що далі робити з цією спорудою, ми чітко відпрацюємо механізми, як залучати туди різні колективи і як стримувати цю споруду для того, щоб вона розвивалась надалі.

- Щодо фінансових перспектив клубу, в яких фінансових рамках це буде вирішено і яка ситуація зі стадіоном, а також є бажаючий придбати стадіон?

Зворотну фінансову допомогу, яка надається суб`єктами із зворотними умовами, тобто отримання назад цих коштів. Чи погасе міська рада ці кошти, які будуть погашені інвесторами, як кажуть, третіми особами. Сьогодні мер міста і заступник Трофименко запевнили мене в присутності керівника футбольного клубу, в присутності керівника молоді та спорту, а також членів команди, що вони розрахуються з цими боргами на протязі двох місяців. Ми підтверджуємо це, зафіксували камери, я думаю, що вони розрахуються, але ми сьогодні казали, що треба терміново вирішити це питання для того, щоб клуб пройшов атестацію. В мене заболіло серце в переносному сенсі цього слова і я вирішив це питання терміново. Друге питання, що зі стадіоном, стадіон знаходиться на стадії банкротства, я вже казав є довідка, що ми цю довідку подивились, будемо працювати з кредиторами. Я впевнений, що ми з кредиторами відпрацюємо такий механізм, щоб вийти з цієї ситуації і стадіон зміг запрацювати і зміг приймати футбольні команди і різні заходи, що будуть відбуватись на цьому стадіоні.

- Чому в братів Суркісів таке не дружелюбне відношення до Сум, пам`ятаєте в тому році був матч за Суперкубок України, тепер в цьому році таке ставлення до Сум і сумського футболу, як Ви це прокоментуєте?

Я не можу прокоментувати яке в них там ставлення, але я сьогодні, якщо будуть виникати якісь перепони, думаю що в нас вистачить сил, духу долати ці перепони і вирішувати питання щодо існування спорту на території сумської області.

- Про яку суму йде розмова для збереження команди?

Якщо буде в приватній власності цей клуб, то він буде вирішувати обсяги фінансування клубу на свій розсуд. З досвіду я вам скажу так, якщо робити максимальне інвестування в команду і хлопці це підтвердять, то команда грає як найкраще і показує результат найкращий. Якщо грати у другій лізі, потрібно мільйонів 3 до 4 мільйонів можна обійтись, якщо ставити завдання переходу в першу лігу, то стосовно треба підходити до бар`єру 5-6 мільйонів гривень, а якщо в прем`єр лігу, то треба ще мати команду дублерів, яка потребує ще більше фінансового навантаження. Тому хлопці, я думаю налаштовані на те, щоб грати і показувати гру найвищого рівня і мати мету увійти в першу лігу.

Сьогодні ФК Суми ніякого власника не отримав, треба закрити всі борги за минулий сезон, по процедурі все правильно, тобто якщо ми процедуру будемо витримувати і на перше липня вони отримають погашені заборгованості і документи будуть подані до атестаційної комісії, але я ніяких не бачу причин у відмові, якщо вони будуть відмовлятись, то потрібно підключати всіх і на державному рівні. Взагалі я не розумію, якщо команда не буде мати боргів і буде мати бажання грати, буде мати в перспективі свого власника, хто їх може не допустити, скажіть мені будь-ласка!?

Треба зрегулювати не тільки фізичну культуру і спорт, сьогодні ви подивіться на якому рівні знаходяться спортивні секції, школи. Ми повинні турбуватись про майбутнє наших дітей, а майбутнє починається з популяризації різних видів спорту в тому числі футбол, якщо в місті є команда такого рівня, то це ж візитна картка міста і області.

- Скажіть будь-ласка однієї з вимог атестаційної комісії ПФЛ була футбольна академія, влада збирається сприяти цьому питанню?

Запевняю, що обласна влада буде повністю підтримувати дитячо-юнацькі спортивні школи і селекціонерів, щоб спорт був не тільки найвищого рівня, а спорт починається з фізкультури і починається з масовості, якщо наші діти по районам блукають і не знають чим їм зайнятися, ми повинні створити їм умови для їх перебування. Якщо це будуть якісь секції чи школи, то ми отримаємо з вами здорову націю.

- А от головний тренер команди Валерій Бермудес був налаштований менш оптимістично. За його словами, зараз ні клубу, ні команди фактично не існує. Деякі гравці вже знаходяться на переглядах в клубах першої та другої ліг, тренуватися сумчанам як і раніше ніде, транспорт відсутній. А адже вже 24 липня стартує черговий чемпіонат у другій лізі і якщо сумчани будуть там виступати (в це дуже хочеться вірити!), то повноцінно підготувати команду до сезону за цей короткий проміжок часу під силу, як висловився наставник команди, лише Хотабичу. А поки команда розпущена і чекає своєї долі. (rama.com.ua)

Гордієнко Вадим Анатолійович, генеральний директор ФК «Суми»:

- Шановний Юрію Павловичу, я хотів би від керівництва клубу, від тренерського штабу, а також від гравців команди подякувати Вам, що Ви відшукали таку можливість, врятували наш футбольний клуб і за це ми Вам дуже вдячні. Дякую!

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК «Суми»
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Фанат Українського Футболу (Київ)
Росіянин щось задумав проти українського футболу - факт! Його обіцянки та фінасові вливання (а вони будуть) лише квіточки, ягідки побачимо вже скоро... В мене якісь погані передчуття
Ответить
0
0
4wd блуzhдающего типа (Sumy)
chino1961 (Сумская обл.) Нет уж, с таким названием нам команды не надо!!!!!!
Ответить
0
0
4wd блуzhдающего типа (Sumy)
Мля, а я от и подумал, чего это мне сегодня юрист знакомый звонил, спрашивал, как можно зарегистрировать альтернативно команду с названием "Сумы", ведь ФК "Сумы" уже есть...
Ответить
0
0
chino1961 (Сумская обл.)
Сумы мы верим в вас !!! Пусть вернут название команде--Спартак и тогда: Как в лучьшие времена -- Д( К) : Спартак --- 2:2 !!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Arktur (Киев)
Якщо грати у другій лізі, потрібно мільйонів 3 до 4 мільйонів можна обійтись, якщо ставити завдання переходу в першу лігу, то стосовно треба підходити до бар`єру 5-6 мільйонів гривень, а якщо в прем`єр лігу, то треба ще мати команду дублерів, яка потребує ще більше фінансового навантаження. -------------- Чмирь явно большой знаток футбола, за 5 миллионов гривен в первой лиге даже выживать будет трудно.
Ответить
0
0
Chuvachok (Sumy)
Сугодня уже выплатили долг по заработной плате футболистам и тренерам, как и было обещено!!!!!!
Ответить
0
0
рядовой ПР (Донбасс)
Интересно, а когда календарь будут верстать? После первого тура? Может еще кто подтянется
Ответить
0
0
рядовой ПР (Донбасс)
Сьогодні мер міста і заступник Трофименко запевнили мене в присутності керівника футбольного клубу, в присутності керівника молоді та спорту, а також членів команди, що вони розрахуються з цими боргами на протязі двох місяців. Ключевая фраза - мы потом рассчитаемся
Ответить
0
0
Днепрянин (Днепр)
Чмирь вы к сож.не владеете ситуацией- Григоришин забирает сумы-вам в песок не хожить..
Ответить
0
0
sanyock (Чернигов)
Вот и посмотрим, будут ли душить ФФУ для спасения команды. Хотелось бы, чтобы получилось.
Ответить
0
0
figr (Харьков)
...что это = что б это...
Ответить
0
0
Figr (Харьков)
Ну и славно, главное что это были не просто слова!
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен