Перший національний запускає спортивний проект Чоловічий клуб ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
28.07.2010
среда
09:45
Перший національний запускає спортивний проект "Чоловічий клуб"
Рейтинг публикации

З 1-го серпня на Першому каналі з'явиться новий спортивний проект «Чоловічий клуб». Програма виходитиме по буднях о 19.30, а по неділях - о 21.40, за винятком тих днів, на які припадатимуть прямі трансляції баскетбольних та футбольних матчів. Про це «Телекритиці» стало відомо з власних джерел.

Проект розпочнеться з трансляції архівних боксерських поєдинків за участю кращих українських спортсменів. Кожен поєдинок буде доповнено 15-хвилинною студією із відомими особистостями спортивного світу.

Наприкінці серпня планується показати в прямому ефірі бої за звання Чемпіону світу за версіями WBA та EBU. Надалі проект буде доповнено, окрім боксу, реслінгом, єдиноборствами та іншими цікавими для чоловічої аудиторії видами спорту.

Також Перший національний транслюватиме перші юнацькі Олімпійські ігри, права на які було закуплено НТКУ разом із зимовою Олімпіадою у рамках угоди з EBU.

Що стосується прав на трансляцію матчів Ліги Європи, згідно з джерелами ТК, Перший канал відмовився від ідеї їх закупівлі через невигідні умови і необґрунтовано, на думку НТКУ, завищені ціни.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Телекритика
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Джиб (Севастополь)
И какое же отношение имеет эта новость к футболу?
Ответить
0
0
Джиб (Севастополь)
И какое же отношение имеет эта новость к футболу?
Ответить
0
0
skarb (Полтава)
igor_vt. Тут на днях було iнтерв'ю Денисова де вiн також не в захватi вiд цiни. На канали Коломойського навряд чи доводиться розраховувати (организацiя трансляци Днiпра)
Ответить
0
0
AdrianoUA (Rivne)
Перший-ззаду Антинаціональний відмовивися від трансляції матчів Ліги Європи і планує відмовитись від Ліги чемпіонів. фантасично-інтелектуальне рішення нового керівництва - лише футбол на цьому каналі і дивилася переважна більшість аудиторії
Ответить
0
0
igor_vt (Lutsk)
skarb (Полтава) 28.07.10 11:09 если ТРК Футбол не купит права на трансляцию - останемся без лиги европы в этом году -------------------------------------------------- я Вас прошу...Дони вже спланували все поскуповувати до другого пришестя...
Ответить
0
0
igor_vt (Lutsk)
"...архівних..." бєнкєндрочі
Ответить
0
0
Почти Киевский (Бровари)
Да весело будет, если в ЛЕ три наших клуба играть будет!!! Вот тогда посмотрим кто будет за трансляции бороться и про завышение цены говорить!!!
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
хоча, кому я це говорю. Там ж одні данєцкіє на УТ-1 працюють тепер
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Нема слів. Кому цікаво дивится трансляції архівних боксерських поєдинків і юнацькі Олімпійські ігри??? завищені ціни??? Та ви шустеру з васілісою не платіть з/п і трасляції попІв з сусідньої держави менше організовуйте і будуть гроші на Лігу Чемпіонів і Лігу Європи
Ответить
0
0
skarb (Полтава)
Итог - если ТРК Футбол не купит права на трансляцию - останемся без лиги европы в этом году
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
дайош такі істинно чоловічі види спорту як стрибки у воду зі штангою, розбивання цегли об стоячий член і фігурне катання голою сракою по наждаку!
Ответить
0
0
911+ (Харків)
Надалі проект буде доповнено, окрім боксу, реслінгом, єдиноборствами та іншими цікавими для чоловічої аудиторії видами спорту. Телекритика 28.07.2010 09:45 Будет дополнен реслингом? А почему не мужским синхронным плаваньем?
Ответить