ТК "Футбол" підписав Роберто Моралеса

ТК "Футбол" підписав Роберто Моралеса


ТК “Футбол” підписав відомого українського спортивного коментатора. Про це “Gazeta.ua” розповів директор каналу Олександр Денисов.

“В даний момент ми підписали договір зі ще одним спортивним коментарем – Роберто Моралесом. Він коментуватиме матчі зарубіжних чемпіонатів та українську Прем’єр-лігу. Наші трансфери цього літа – це Вацко і Моралес.”

Роберто Моралес – це справжнє ім’я коментатора, а не псевдонім. Батько Моралеса – чилієць, а мати - українка.

Роберто закінчив історичний факультет Запорізького університету з курсу “Новітня історія України”, після чого якийсь час працював на обласному телебаченні. Перший досвід коментатора здобув ще під час навчання: коментував гру Бельгія — Франція 27 березня 1996 року (0:2).

Деякий час жив у Чилі, до 2005 року мав чилійське громадянство. Працював на “Новому каналі”, “Інтері”, “Мегаспорті” (разом з Ігорем Цигаником вів програму “Відверто про футбол”).

Моралес одружений. Разом з дружиною Оксаною виховують сина Даніеля та доньку Марійку.

Нагадаємо, на початку серпня цього року коментаторем “Футболу” став Віктор Вацко. На каналі також працюють Олександр Тингаєв, Сергій Панасюк, Андрій Малиновський і Кирило Круторогов. Постійними експертами каналу є Сергій Морозов, Йожеф Сабо та Вадим Євтушенко.

Оцените этот материал:
Источник:
Gazeta.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Fan Football (Тернопіль)
А може того коментатора з Чернівців шо коментував Буковину-Дністер??? ))))
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 40
Fan Football (Тернопіль)
А може того коментатора з Чернівців шо коментував Буковину-Дністер??? ))))
Ответить
0
0
asromanist (Херсон)
Лучше бы Джулая с Босянком уговорили. А этот Моралес не лучше Круторогова. Только Вацка и Панасюка слушать приятно...
Ответить
0
0
pirogki4 (Харьков)
хорошая новость, он хоть и без эмоции но профи
Ответить
0
0
Hugl (Lviv)
Нафіг підписали? Треба було брати в оренду з правом викупу)) P.S. ІМХО, ніякий коментатор...нам бы того турка української навчити, напевно краще б було)
Ответить
0
0
ВАСКАРБА (Львов)
КСТАТИ ДА, ВЕРНИТЕ ШАРАФУДИНОВАААААААААААААААААА. FCDKyiv (Киев) 03.09.10 16:44 =========================== Я вас, коллега, умоляю, как говорят у нас: \"Не клич дідька з лісу!!!\". Ну не может балерина быть горбатой!!! Не может!!! Есть определённые требования к профессии! Пусть луЦЬСе ВяЦЦеслав ССарафутдинов пиССет! Нам и так хватает каГГтавого фГГанкова!!!
Ответить
0
0
ВАСКАРБА (Львов)
Кстати, посмотрим, что на это раз вацык сморозит сегодня на канале денискин футбол в предматчевом блоке в 19.00. Раньше меня мой земляк раздражал, теперь же у меня к нему отношение (как к жириновскому) радостное, ржу, когда он надувает щеки и выдаёт в эфир фразёнки, типа, навіть я того не знав!!! Да хто ти такий? - підсвинок: в П був Г бачив, а самовихвалювання - аж дурометр зашкалює!!! Є пропозиція змінити одиницю дуркуватості серед футб.коментаторів з 1 дереп на 1 вацк ))))
Ответить
0
0
ВАСКАРБА (Львов)
Нет, ну, конечно, Моралес - приобретение для любого канала. Без вопросов. Но вот с витьком вацко - конечно они погарячились. На завжды першому как-то сиротливо будут смотреться дерепа-савелий. Тут как-то теряется преемственность поколений. А вацык - достойный их преемник. Хотя бы по количеству ляпов в единицу времени :)))
Ответить
0
0
Chupakabra (lviv)
не знаю, як на мене, то в Україні років десять немає рівних Босянку і Джулаю. Правда разом вони рідко коментують, але це вже тоді ідеальний коментар :) Розбираютсья в ФУтболі, практично не помиляються, коли матч нудний - не мовчать, а розповідають щось цікаве. Коли цікавий - відповідно і коментують, з емоціями, без перегинання палки) Ну Вацко і Циганок теж непогані, але на порядок слабкіші.
Ответить
0
0
Dan2907 (Запорожье)
FCDKyiv (Киев) 03.09.10 16:44 нет его уже давно( после тех злополучных последних минут, когда Шахтёр вёл 2:1 в ответном матче против Севильи...Палоп...
Ответить
0
0
Yankee (Кривой Рог)
ЗЕЛЕНЬ (Львів) 03.09.10 14:25 Это он просто \"капусту\" не срубил...)))
Ответить
0
0
EmiGrand (Алчевск)
Не понимаю зачем убрали Тынгаева, он прекрасно комментировал французский чемпионат, а Малиновский своим унылым однообразным комментарием делает из этого малоинтересного чемпионата еще менее интересный
Ответить
0
0
FCDKyiv (Киев)
КСТАТИ ДА, ВЕРНИТЕ ШАРАФУДИНОВАААААААААААААААААА.
Ответить
0
0
zaboy (Шахтёрск)
Условия для работы и роста, коллектив профессионалов стремящихся усовершенствоваться, плюс достоная з/плата. Удивляться нечему. Это нормально.
Ответить
0
0
fcmd (Donetsk)
плохо он комментирует. Босянок и Джулай значительно интереснее комментируют.
Ответить
0
0
Курортник (Алупкa)
Они с Цигaником друг другa дополняют. А нaсчeт бaрбовaлa - в сaмую дeсятку! :)
Ответить
0
0
Steel team (Днепродзержинск)
Моралесу без Цыганыка нельзя. У Цыганыка куча эмоций, у Моралеса же их вообще нет. Вдвоем же была гармония. Вообщем нанимайте еще Цыганыка в пару иначе будет очень скучно слушать только монотонный голос Моралеса.
Ответить
0
0
-piper- (Николаев)
Hunter_MX (Харьков) 03.09.10 15:23 Да,конечно Денисов.А Ахметов после Севильи так счастлив был комментарием Шурафутдинова,что простил его
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Denzel Washington (Shepetivka) 03.09.10 15:22 Его ж Дениска выгнал
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Kot_Metallist (Харьков) 03.09.10 15:16 Ничего, на Футболе ему будут выдавать по упаковке Ред Булла на каждый матч :)
Ответить
0
0
Denzel Washington (Shepetivka)
А де дiвся той шепелявий, що на ТРК Украiна ранiше коментував?
Ответить
0
0
Kot_Metallist (Харьков)
Да, матч Карпаты - Галатасарай в его исполнении это просто капец. Ноль эмоций.
Ответить
0
0
Катыковец (Донецк)
Долой тв футбол!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Shveps (Poltava)
Нормальный коментатор, Удачи ему! Кстати тут написали :На каналі також працюють Олександр Тингаєв, Сергій Панасюк, Андрій Малиновський і Кирило Круторогов. Постійними експертами каналу є Сергій Морозов, Йожеф Сабо та Вадим Євтушенко. Помойму с Тынгаевым они отказались продлевать контракт , или нет ?
Ответить
0
0
redandriy (Lviv)
21dima (kirovograd) 03.09.10 14:58 Ну так то він і є. Тангаєв якщо не помиляюсь уже не та ТРК Футбол, а взагалі як на мене кращий коментатор України Віктор Вацко.
Ответить
0
0
21dima (kirovograd)
Это он что ли?? :DDD Мега трансфер!)
Ответить
0
0
21dima (kirovograd)
Как зовут того неадеквата который на ИСТВ коментил Сарай Карпаты? \"а тим часом карпати забивають другий гол\"- таким голосом будто они плановую замену делали
Ответить
0
0
redandriy (Lviv)
Йомайо (Львів-Київ) 03.09.10 14:55 то точно))))))
Ответить
0
0
Йомайо (Львів-Київ)
Моралесу треба вести \"Вечірню казку\" щоб діти під його сонні речетативи лягали штабелями в ліжечка. Таке враження що він випиває баночку барбовалу перед іграми. Вже краще Дерепа з його гонєвом. ))
Ответить
0
0
redandriy (Lviv)
Жахливий коментатор, подивіться останній матч Карпати-Галатасарай, сплошні помилки, Мілошевіч в нього Тубіч, Гурулі - Худобяк, дирекція Карпат - турки(і це не одноразово), коли гол забивали (що Карпати, що Галатасарай) - реакції 0. Ганьба!!! Поважаю Денисова, радий що взяли Вацка, но Моралеса..... Краще Джулая з Босянком.
Ответить
0
0
anjkaanton (Місто Герой Київ)
Да жалко что Вацко и Моралес влезли в эту ахметовскую конюшню, но понять их тоже могу, где платят туда и уходят. FCDKyiv (Киев) 03.09.10 14:19 +1
Ответить
0
0
mantikora (Odessa)
Цыганыка взяли бы епттт, ну нафига Моралеса, походу ТК Футбол загнется пока его не выпрут:(
Ответить
0
0
FCDKyiv (Киев)
vazil (Северодонецк да я ж о том и говорю. Перешел бы конечно
Ответить
0
0
FCDKyiv (Киев)
Hunter_MX (Харьков Да в принципе все равно, но не хотелось бы чтобы эти коментаторы начали комментировать так же как к примеру малиновский.
Ответить
0
0
vazil (Северодонецк)
FCDKyiv (Киев) 03.09.10 14:19 А что если бы тебе предложили лучшее место по условиям ты бы не перешел?
Ответить
0
0
ЗЕЛЕНЬ (Львів)
НУ НАХЄРААААА!!!!!?????? Від цього трупа після \"Карпати-Галатасарай\" ригати тягне! Безхарактерна тряпка, ане коментатор!
Ответить
0
0
Fisa (Харьков)
остались Босянок,Джулай и Цыганык...кто следующий?
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
FCDKyiv (Киев) 03.09.10 14:19 ------------ А тебе не все равно, на каком канале смотреть футбол и кому он принадлежит? Главное, чтобы картинка была нормальная, комментаторы хорошие, ну и покрытие канала само собой побольше
Ответить
0
0
mantikora (Odessa)
Неееееееееееет только не он!!!!!!!!!! Он так комментирует матчи что я усыпаю...это пи....ц
Ответить
0
0
FCDKyiv (Киев)
Да жалко что Вацко и Моралес влезли в эту ахметовскую конюшню, но понять их тоже могу, где платят туда и уходят.
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Судя по тому, что все ведущие комментаторы перебегают на \"Футбол\", уже понятно, кто выиграет анонсированный Даниловым конкурс
Ответить