ICTV залучає гравців до трансляцій Ліги Європи

ICTV залучає гравців до трансляцій Ліги Європи


На телеканалі ICTV у четвер відбудуться дві трансляції Ліги Європи за участі українських команд. О 20:00 на телеканалі показиватимуть матч "ПСЖ" - "Карпати", а о 22:00 відбудеться трансляція із Тирасполя гри "Шериф" - "Динамо". Після завершення якої о 23:50 в ефір вийде програма "Третій Тайм", в якій глядачі зможуть побачити всі голи всіх українських клубів у Лізі Чемпіонів та Лізі Європи, що відбуваються на цьому тижні. Як повідомив ведучий програми "Третій Тайм" Микола Васильков, допомогати коментувати гру "Карпат" у Франції коментатору Олександру Тингаєву буде гравець львівського клубу Андрій Ткачук, а у парі з коментатором матчу "Шериф" - "Динамо" Олексієм Маргієвим виступить воротар киян Макс Коваль. Обидва футболісти стануть гостями студії "Третього Тайму", і глядачі можуть поставити свої запитання Максимові Ковалю та Андрію Ткачуку на сторінках нашого інтернет-видання, а Микола Васильков озвучить ці питання у прямому ефірі.

Крім того в гості на ICTV чекають захисника "Динамо" Тараса Михалика.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Nyarly (Одесса)
citizen (Prolisky) 01.10.10 08:16 А мну ,наоборот, очень понравились жалостливые вздохи и стоны в исполнении Ткачука... кому нужны комментаторы с их Словом , чистой(или не очень) украинской мовой , да и вообще с человеческой речью… Даешь все богатое разнообразие междометий и ,эмоционально окрашенных ,но невнятных звуков…
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 31
Nyarly (Одесса)
citizen (Prolisky) 01.10.10 08:16 А мну ,наоборот, очень понравились жалостливые вздохи и стоны в исполнении Ткачука... кому нужны комментаторы с их Словом , чистой(или не очень) украинской мовой , да и вообще с человеческой речью… Даешь все богатое разнообразие междометий и ,эмоционально окрашенных ,но невнятных звуков…
Ответить
0
0
max_skif (Луганск (Харьков))
Что то это не на фарт получилось.
Ответить
0
0
futurama81 (Lviv)
залучати
Ответить
0
0
futurama81 (Lviv)
Ще Булгаков написав у Собачому серці, що кожен повинен займатися своєю справою, а \"если я начну петь хором, то у меня в квартире наступит разруха\". Припиніть зелучати до коментування діючих гравців і тренерів! Нічого об\'єктивного вони не скажуть і не можуть сказати. А слухати іхні бекання сил немає!
Ответить
0
0
citizen (Prolisky)
А також, мяко кажучи, непродумані запитання \"професійного\" кометатора до гравця.
Ответить
0
0
citizen (Prolisky)
ую роскошь украинские каналы себе уже давно не позволяют! Бездельник (Донецк) 30.09.10 08:15 ---------------------- Особливо, коли виїзний матч проходить в Молдавії. Ги-ги. Дуже неприємно було слухати коментарі гри Карпат. Малохольний голосок гравця з суржиком та його нескінченні \"нгхххх..., нм...., угу...\" Дуже дратувало.
Ответить
0
0
safikus (Киев)
Вопрос Максу Ковалю (и для проверки честности сайта, что этот вопрос будет задан Ковалю): итак, Макс скажи на всю страну честно какого года ты рождения 1991 или 1992? Учился в Школе с 1991 годом, с Кривцовым, Каськовым, выступал в ДЮФЛ за 1991 год, неужели у нас в школу стали принимать с 5 лет?
Ответить
0
0
odessa.ru (Одесса)
А ICTV не хочет показывать матч ЧУ? а то я уже и не помню когда приходилось видеть укр.клубы... Естественно кроме участников еврокубков.
Ответить
0
0
Денис Кораблёв (Харьков)
То один хрень нести будет, а то двое сразу... Сила. Не секрет, что наши футболисты не особо-то и говорить умеют. Зря они это \"залучання\" затеяли.
Ответить
0
0
Justas (Berlin)
ICTV-гадулянцы!!!Уже закодировались:((((((((((Ну ничё.Посмотрим в сети...
Ответить
0
0
basque (Донецк (Восточная Ук)
Одобрям! Многим болельщикам будет интересно видение действующих игроков, чем этих проффи!
Ответить
0
0
tartak-love (Львів)
Що за ДУРНЯ??? Кожен повинен займатися своєю справою, футболісти-грати у футбол, коментатори-коментувати. От згадую ЧС. По першому неможливо було дивитися, бо запросять у студію трьох йолопів, які далекі від футболу (маги, шустери та ін.) і всі в один голос починають сперичатися. А на ICTV коментував один коментатор (Джулай або Вацко, або Босянок-найкращі в Україні), який міг нормально сформолювати речення на відміну від тих оленів, які тільки заікалися. Після матчу хай збираються і в ролі експертів нехай обговорюють матчі, а саму гру повинен коментувати один нормальний коментатор. Отже ідея ЖАХЛИВА((((((((((
Ответить
0
0
Руслан (Хмельницький)
Вчора дивився Рубін-Барселону по рос. каналу. Так там йде реклама про набір НОВИХ коментаторів. Чому в нас коментують люди далекі від футболу (окрім Джулая, Босянка, Вацка, Моралеса можливо когось забув) ? Потрібні нові коментатори, які будуть об\'єктивно коментувати картинку без історії, передісторії клубів з античних часів до нашого часу.
Ответить
0
0
lex2009 (Львов)
Каждому свое, а то скоро комментаторы будут играть за украинские клубы )))
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Коваль якраз у тому віці, коли кар\"єру гравця слід завершувати і переходити в коментатори) Прям Володимир Маслаченко
Ответить
0
0
mister Юс (смт.Заболоття)
Якби ще не блокували сигнал на супутнику під час трансляцій - було б взагалі супер!!!
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Йооой :)
Ответить
0
0
norb (Львів)
У Коваля началось испытание медными трубами. Держись, пацан. Ал. (Купянск) 30.09.10 08:27 до речі, Ткачук теж порівняно недавно у основі грає, не Коваль за віком, звісно, бат стил.. ще не закріпився, але на ТБ вже кличуть. фактор мідних труб - він тут на обох гравцях опрацьовується.
Ответить
0
0
Tasha (Киев)
пусть лучше уж коментирует чем по ночным клубам шастать будет )))
Ответить
0
0
Mogar (Одесса)
Все- потеряли вратаря (
Ответить
0
0
Джиб (Севастополь)
Он ещё очень молод чтобы чтото коментировать,и тем более его дело играть.А коментировать должны профессионалы своего дела такие как Джулай,Вацко,Босянок,Циганик,Моралес.Идея не очень хорошая.
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
-Козак- (Донецьк ) 30.09.10 09:45 по теорії ймовірності в цій передачі мають таки взяти з сього сайту ;))
Ответить
0
0
-Козак- (Донецьк )
Ту-134 (Черкаси) 30.09.10 09:28 Не думаю, что вопросы надо задавать на уа-футболе)) Останутся без ответа!
Ответить
0
0
kittier (Чернобыль)
???? Мне кажется ему ответы сложно еще давать, а куда уж там комментировать.... Такая жизнь только может пойти в минус будущей карьере кипера... з.ы...не надо портить парня - дайте ему раскрыться....
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
Макс, хто в нашому чемпіонаті, після переходу Алієва, найсильніше б\"є пенальті та штрафні? можливо не найсильніше,а найбільш не зручно, хитро саме для тебе? дякую!
Ответить
0
0
LUC-gluk (Запорожье)
И зачем Ковалю это надо? Его дело - в футбол играть, а не комментировать. Каждый должен заниматься своим делом.
Ответить
0
0
Андрей625 (Киев)
Супер! Вечер удался!
Ответить
0
0
Ал. (Купянск)
У Коваля началось испытание медными трубами. Держись, пацан.
Ответить
0
0
Rankor (Киев)
О как. Ну ето будет интересно. На стаде должны коментировать. И что?
Ответить
0
0
Бездельник (Донецк)
Митяяя (Киев) 30.09.10 08:09 Такую роскошь украинские каналы себе уже давно не позволяют!
Ответить
0
0
Митяяя (Киев)
а наши комментаторы разве не на стадионе должны комментировать матч?!!!
Ответить