ФФУ провела семінар з питань атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
11.11.2010
четверг
21:56
ФФУ провела семінар з питань атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги
Рейтинг публикации

Федерація футболу України провела семінар-навчання з питань атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги щодо участі у наступному сезоні у внутрішніх та європейських змаганнях. У ньому взяли участь ті представники клубів ПЛ та провідних клубів першої ліги, що відповідальні за атестацію та фінансові питання, а також перший віце-президент, виконавчий директор ФФУ Олександр Бандурко, фінансовий директор ФФУ Людмила Міщенко, заступник директора Центру ліцензування ФФУ Сергій Задіран та фахівці Прем’єр-ліги.

Серед запрошених були керівник проекту ліцензування футбольних клубів УЄФА Андреа Траверсо та менеджер з фінансових питань Філіппе Расмуссен, котрі роз’яснили присутнім зміни та нововведення до Регламенту УЄФА з ліцензування футбольних клубів і фінансового «фейр-плей», надали характеристику критерію беззбитковості фінансової діяльності футбольних клубів, і ознайомили зі специфікою вимог та ведення фінансового обліку і звітності в футбольних клубах на національному рівні.

Представники клубів взяли до відома надану фахівцями УЄФА та ФФУ інформацію, і взяли активну участь в обговоренні питань, які висвітлювались у ході навчання.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен