Іван Павлюх: "Лев Броварський був справжнім футбольним гурманом". 26-11-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
26.11.2010
пятница
14:57
Іван Павлюх: "Лев Броварський був справжнім футбольним гурманом"
Рейтинг публикации

У п`ятницю стартує І Меморіал пам’яті легендарного футболіста «Карпат» Лева Броварського. Напередодні турніру кореспондент Інформаційного центру ФК «Карпати» спілкувався з тренером команди U-16 Академії футболу «ФК «Карпати» Іваном Павлюхом (на фото), який свого часу тренувався у Лева Рудольфовича спочатку в львівському спортінтернаті (нині «зелено-блій» Академії), а згодом і в головній команді клубу.

«Моя команда готувалася до турніру пам’яті Лева Рудольфовича достатньо серйозно. По-перше, цікаво буде випробувати себе в іграх з старшими суперниками – наша команда серед команд-учасниць є наймолодшою. Тому особливо налаштовувати на матчі своїх підопічних у мене, напевне, потреби не буде. А, по-друге, хочеться в цих іграх не лише досягти позитивного результату (вигравати хочеться завжди), а й продемонструвати в першу чергу красивий і змістовний футбол, який сподобається глядачам і фахівцям, а також принесе задоволення самим гравцям. Адже турнір присвячений пам’яті Лева Броварського, людини, яка і як гравець, і як тренер, завжди була справжнім футбольним гурманом.

Мені не довелося спостерігати за грою Лева Броварського на футбольному полі на живо, я бачив лише відеокадри. Втім, коли він став тренером нашої команди у спортінтернаті, то я дуже добре пам’ятаю, перше, що мене вразило, це його вправна техніка роботи з м’ячем. Я був просто шокований, коли побачив, як він працює з м’ячем – це були майже циркові трюки! І нас він також вчив бути з м’ячем на «ти» і завжди наголошував, що саме висока технічна оснащеність лежить в основі індивідуальної майстерності футболіста. Також скажу, що Лев Рудольфович не лише добре володів методикою тренування, а й був справжнім Педагогом з великої літери. Він вмів і показати, і розказати, і навчити. На нього ми завжди дивилися з відкритим ротом, намагаючись засвоїти все, чому він нас вчив. А особливо хочу відзначити вміння нашого Вчителя знаходити індивідуальний підхід до кожного свого вихованця. Він безпомилково міг визначити, хто з нас і в який момент потребує лагідного слова, а з ким потрібно побалакати, як то кажуть, по-дорослому.

Поталанило мені тренуватися під його орудою і в професійному футболі. Саме Лев Рудольфович був головним тренером «Карпат», коли ми в Кубку УЄФА грали з шведським «Хельсінгборгом». Тоді у нас була сильна команда, в складі якої виступало багато відомих гравців. Керувати таким колективом було не просто, адже яскравих особистостей вистачало. А кожна з них мала свій характер з певними «мухами». Тим не менше Леву Рудольфовичу вдалося створити хороший мікроклімат в команді і ми показували якісний футбол, на який приходило подивитися чимало глядачів. Він нам весь час нагадував, що вболівальник хоче бачити не лише перемоги «Карпат», а й видовище», – пригадує Іван Павлюх.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]