Олег Саленко: Блохін запитував, чому я з такими знаннями ще нікого не треную ᐉ UA-Футбол

Общие новости

10.12.2010
пятница
14:14
Олег Саленко: "Блохін запитував, чому я з такими знаннями ще нікого не треную"
Рейтинг публикации

Повернення Олега Саленка у великий футбол відбувається дуже важко. Не так давно відомий у минулому футболіст зізнався, що вже домовився з представниками одного з футбольних клубів першої ліги про те, що займе посаду спортивного директора. Він довго не хотів зізнаватися, що це за клуб, але згадав про те, що команда змінила назву і базується в місті Ялта.

З цих слів можна зробити висновок, що Саленко буде спортивним тренером клубу "Фенікс-Іллічівець". Але процес працевлаштуванням Олега Саленка виявився не простим. Про це він розповів в інтерв’ю сайту Телеканалу новин "24".

- Олег, минулого тижня ви казали, що невдовзі залагодите усі переговорні питання і приступите до роботи спортивним директором в першій лізі. Ви вже при виконанні?

- Ні, наразі ні. Виникло купа проблем, взагалі наш футбол незрозумілий, так само як і ситуація в клубі, де я мав би працювати. Я дав згоду на роботу, але ще нічого не вирішено. В клубі працюють над технічними моментами.

- Якщо ви дали згоду працювати в клубі, чому вам тоді не залучають до вирішення цих "технічних питань"?

- Я теж думав, що приступлю до роботи, допомагатиму керівництву. Але все виявилося не так, як гадалося.

- Ви не раз говорили, що хочете тренером працювати, а погодилися на посаду спортивного директора?

- З чогось потрібно починати. В цьому клубі є свій тренер, тому мені запропонували іншу роботу. А в мене не має пропозицій попрацювати тренером, взагалі важко влізти в цей цех. Тому я погодився на спортивного директора. Ця робота теж цікава. Я мав би займатися організаційними питаннями, питаннями стосунків клубу і ПФЛ, переглядом футболістів.

- Ви якось сказали про те, що український "тренерський цех" закритий, туди важко пробитися новачку у цій справі. Що мали на увазі?

- Є команди, в яких тренери працюють багато років, їх не хочуть змінювати. Щоб отримати пропозицію, потрібно бути у хороших стосунках із керівництвом Федерації. Коли ж президенти клубів просять поради, їм вказують на одних і тих же тренерів, які міняють команди, але залишаються "в пулі".

- А у вас погані стосунки із керівництвом Федерації?

- В мене спокійні стосунки із керівництвом Федерації. Ми не ворогуємо, але і не товаришуємо й не підтримуємо особливих стосунків. А головне, я не працюю в Федерації. Свого часу колишніх "динамівців" працевлаштовували в Федерації, їм, мабуть, простіше знайти роботу тренера.

- Олег, про бажання працювати тренером ви уже давно говорити. Невже не було за цей час жодної пропозиції?

- Колись спілкувався із Олександром Слободяном, коли його "Оболонь" ще грала в першій лізі. На той час в "пивоварів" нічого не було. Але до конкретики справа так і не дійшла.

- Олег, одна справа забивати голи, бути футболістом, а зовсім інша визначати тактику, шукати слабкі сторони в суперників, думати, зрештою, за всю команду, її підготовку, плануванням піку форми. Ви впевнені, що впораєтеся із цією роботою?

- Усе справа в досвіді. Його в мене наразі не має. Але коли здобував ліцензію усі дивувалися моєму розумінню футболу, казали, що в мене є потрібні знання. А після того, як я почав коментувати матчі по телебаченню, тренери-професіонали хвалили мене за знання футболу. Той же Олег Блохін – видатний тренер, запитував мене, чому я з такими знаннями ще нікого не треную. Такі відгуки про щось свідчать.

- А про роботу футбольним агентом не думали?

- Це не моє. В Україні це ремесло специфічне, воно не передбачає легальної роботи. Треба займатися продажем-купівлею гравців середнього рівня для відмивання грошей. Не хочу в цьому брати участь.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Андрій Захарчук, 24
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (18)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Мурман (Севастополь)
Леопардов (Симферополь) 11.12.10 09:48 Если отсутствуют *слова паразиты*,то нужно работать воспитатетелем детского сада.Но все же его удел-это говорить *аки что*(аналоги-Грозный,Мунтян,Заяяев,Ловчев).По поводу Леоненко-...но он то в тренера не лезет!
Ответить
0
0
Hi-Tec (Днепр)
А потому, что п....ть - не мешки таскать.
Ответить
0
0
onikiy (Никополь)
Леопардов (Симферополь) 11.12.10 09:48 а тебя не задевает когда он за матч раз 20 говорит на сборную что это Динамо?
Ответить
0
0
Леопардов (Симферополь)
он же двух слов связать не может...пусть школу закончит сначала.. некоренной (Симферополь) Ложь. С точки зрения литературного языка Саленко один из лучших помощников комментаторов. Практически отсутствуют слова паразиты. Леоненко до него очень далеко как комментатору.
Ответить
0
0
srna (Херсон)
Саленко - пёс
Ответить
0
0
onikiy (Никополь)
Харьковчанин (Первая Столица) 10.12.10 18:37 Блохин добился со сборной результата, которого еще не кто не добивался, в том числе и ты! саленко - дерево забившее представителям африки много голов в одном матче на голом фарте.
Ответить
0
0
A.P. (Львів)
Схоже, що він ненадто і хоче бути тренером. Помічником до когось міг би, думаю, давно вже напроситись...
Ответить
0
0
Tiamat (Uruk)
Клоун.
Ответить
0
0
bombard (Харьков)
В футболе разбирается, но какой-то нерешительный человек. Тренер должен быть потвёрже. Приобретёт такое качество как жёсткость - станет тренером.
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Всё он может! Хуже Блохина точно не тренеровал бы!
Ответить
0
0
некоренной (Симферополь)
он же двух слов связать не может...пусть школу закончит сначала..
Ответить
0
0
Arktur (Киев)
У Саленко с его интеллектом есть знания? lol
Ответить
0
0
the_spock34 (Александрия)
ДАВАЙ САЛЕНКО В АЛЕКСАНДРИЮ К НАМ))) КАК ПОКАЗЫВАЕТ ПРАКТИКА ДИНАМО, ОДИН ИЗ ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ ГРАНДА УЖЕ НЕ ПЛОХО ЗАРЕКОМЕНДОВАЛ СЕБЯ В АЛЕКСАНДРИИ, СПАСИБО ВЛАДИМИР ШАРАН ЗА ХОРОШИЙ ПЕРВУЮ ПОЛОВИНУ СЕЗОНА))
Ответить
0
0
Unity_6 (Славутич)
один \"спец\" тренерского цеха хвалил второго \"спеца\" :))) И оба спеца без работы! Жги еще Олег!!!)))))))))
Ответить
0
0
basque (Донецк (Восточная Ук)
Да он тебя подкалывал, а ты купился :)
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
В Ялте обувью теперь торговать будет :)))
Ответить
0
0
ntalex (Оболонь)
Тому я погодився на спортивного директора. *** Буде за пивом бігати.
Ответить
0
0
Мурман (Севастополь)
Олежа!Занимайся своими саунами,у тебя это лучше выходит.Или тебе не дают покоя лавры Юрана?
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен