Самсон Ґодвін одружився із львів’янкою

Самсон Ґодвін одружився із львів’янкою


У «Карпатах» на одного холостяка стало менше. Учора на рушничок щастя ступив нігерійський опорник Самсон Ґодвін та його кохана – львів’янка Катерина (на фото).

«Я неймовірно задоволена і щаслива, - розповідає Катерина. – Весілля пройшло прекрасно. Були майже всі карпатівці та тренери. Зараз відпочиваємо від забави, а потім будемо збиратися в Нігерію, на другу частину свята. Особливості святкування африканського весілля мені не знайомі. Справа в тому, що ми поїдемо до батьків та друзів Самсона, відгуляємо у вузькому колі. А після Африки, очевидно, поїдемо ще кудись. Наразі у наших планах фігурує Мілан».

Також, за словами Катерини, вона вже побачила зміни у своєму чоловікові. «Самсон змінився у кращу сторону» - сміється щаслива дружина. Катерина також розповіла про те, що саме молодятам подарувала команда. «Я пам’ятаю, як наречена Ігоря Худоб’яка прийшла до нього просто на футбол і вийшла на поле. Тоді їм подарували машину, Самсон на неї відразу ж виліз і трохи подряпав бутсами. Але в Ігоря не було нагоди «віддячити» - нам подарували гроші» - сміється Катя.

ФК «Карпати» щиро вітає молодят з їхнім святом і від усього серця бажає Самсону та Катерині сімейного щастя, достатку, здоров’я та веселий дитячий сміх у домі. Нехай у вас все буде клас!

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Дядя Жора1980 (Харьков)
Да няхай выходит.Их дело.А насчет того,что некоторые пишут:низко писать что телка-подстилка,прокатит на красных коныках и как запоете?Женщина-тварина по природе своей ищет где лучше и с кем...Эгоизм....
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 103
Дядя Жора1980 (Харьков)
Да няхай выходит.Их дело.А насчет того,что некоторые пишут:низко писать что телка-подстилка,прокатит на красных коныках и как запоете?Женщина-тварина по природе своей ищет где лучше и с кем...Эгоизм....
Ответить
0
0
форекадо (Одесса)
ёпт...не всех война убила. Не думал, что столько безмозглых на форуме.У самого есть друзья \"не такие как мы\" (правда мулаты и квартеронцы, а не негры), и они часто бывают более порядочные, чем наши. А тут некоторые дибилы повбивали себе в голову что они белые значит оху**ные, а сами быдло ещё то. По теме - совет да любовь молодожёнам и удачи Самсону в клубе!
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
* нічим не краще
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Русь (АКА Хохол) 18.12.10 16:39 +1 каратаев (Львов) 18.12.10 11:55 І правильно, що не пускають. Не можна диких расистів пускати в пристойне товариство. От після цієї гілки я пересвідчився - ніяка ми не Європа, натуральний совок. Нічим не гірше від muzhiks з balalaika.
Ответить
0
0
pacificocean (Alchevsk)
молодая жена не станет главным блюдом на праздничном обеде \"второй половины свадьбы\"?
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
Русь (АКА Хохол)-бидло це зварич,багряк-і їм подібні,люди які є конкретними селюхами і дориваються до влади,грошей і їм зриває дах,катерина теж бо їй зірвало дах бо вона так любить гроші і їздити на Lexus?а так кто дасть цій селюшці машину,тільки міг такий як Самсон!а тепер вона ПРОШУ ПАНІ ГОДВІН!обалдіти можна,що витворяють рагулі!
Ответить
0
0
Ява Львів (Львів)
Бажаю молодятам ЩАСТЯ! Де-які тут на форумі, як базарні баби...Кому яке діло: кто і на кому одружується? Сем вже давно львів\"янин - тут його вболівальники, а тепер ще й родина.
Ответить
0
0
Русь (АКА Хохол)
Рівень расизму в країні прямо пов\'язаний з розвитком держави. Так от ця гілочка показує наш рівень. В країнах ЄС також багато расистів, але вони не показують цього на людях, щоб когось не образити. Мені, наприклад, не подобається, що змішується українська кров. Але це лише власна думка. Інші люди роблять по своєму і це треба поважати, а не перетворюватись в бидло.
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
Два САПОГА ПАРА!!!Они будут ломать зубы друг об друга!Это не сказка о красавице и чудовище,она чуть красивей Самсона!это сказка без названия и будущего,там даже не поймеш кто жертва!оба друг друга стоят!Такая свадьба только у девушек,каким нечего терять,а по ней видно,что утерено все и давно!(косу розплетали як хотіли і коли хотіли)Чому розплетана коса?!у девушки нету гордости,а своим такая не нужна!я уверен что все так думают о ней и даже те кто был на свадьбе!не обманывайте себя!а что будут говорить,будут соглашаться,лицемеры или им все равно,мне стыдно за таких наших девушек!
Ответить
0
0
poffi (Munich)
каратаев (Львов) 18.12.10 11:55 Я, конечно же, в Лемберге, да и в самой Украине давно не бывал, но неужели у Вас такое громадное количество межрасовых браков, вон в Карпатах из темнокожих, вроде, только Годин шпилит, и больше чем на одной украинке вряд ли женится? Ну, а у меня к Вам еще один вопрос, какая была бы Ваше реакция, если бы Катерина вышла замуж за, скажем-с, Милошевича, Тубича или темнокожего с более богатой страны, чем Украина как Бразилия, Южная Африка или Россия.)) П.С.: Немки материальное благо тоже ценят, но из-за материального самодостатка такой концентрации, исключительно, на материальные ценности пока не замечал.
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
Эксалчевец (Тель Авив) Огромный плюс. Подпишусь под каждым словом. Alterus (Киев)-якщо так то нехай живуть в Нігерії,але вони туди ніколи не переїдуть на постійне місце проживання!Чомусь нас в європу не пускають так легко а ми всіх !попробуйте в Англії получити дозвіл на проживання!беруть тих хто державі користь принесе,або грошовий достаток!Ви напевно родичі їхні або він вас ібе!Вже як пішла девка по рукам ,то хоть родословним,а не звозити на варшавську чорних!що гуртовня секенд-хенду!
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
Эксалчевец (Тель Авив)- а кому в добротній європейській державі потрібен самсон!а тут він царьок бо для нашої держави він багато заробляє і кого він там здивує 10000є!?італійку,німкеню,він ім не потрібен,тим більше він такий ГАРНИЙ?ось катька і взяла його за чорні яйця,бо білі вже приїлися!Самсон дуже високої думки про себе повірте!ви подивіться як він і с ким друже і як себе веде-коли зніме МАСКУ!Вони чого сюди рвуться,навчання,дівчата,життя,краще ніж в Нігерії,а Європа не дуже потребує таких!А чому не можна дати заробіток такий своєму!він що такий сильний!?а він уже 10років тут,посередній гравець!Чому так?яка віддача?ніякої,ліпше на дітей ці кошти витратили,роздягальню построїли,тому і дратує ця Катя(!!!)і Самсон,тут тема закрита і так все ЯСНО!дурак віре щирість обох тих людей!!!Я не вірю!!!
Ответить
0
0
Wrecker (Николаев)
Офигеть, сколько у нас еще ущербных, ударенных на голову людей в стране :) На этой ветке оно видно особо :)
Ответить
0
0
Hebb_777 (Черкассы)
Ну в принципе правильно - с одной стороны конечно, Самсон в состоянии прокормить , одеть , обуть , свозить в Милан , на Канары и т.д. свою семью. Даже если девица на это все повелась.. вопрос в другом .. ПОЧЕМУ в Украине, гражданин другой страны (он даже не лучше сотни украинских игроков сидящих в запасе) имеет то - чего не дают своим гражданам не менее талантливым. Я не знаю какая там любовь у них, но расскажу случай из своей жизни: Познакомились с другом на сквере с тремя девушками , с двумя из них нормально пообщались. Ну часа два послидели ,шутили и т.д. Тут нис того , ни с сего одна заявляет - так парни \"Геть Звидсы , счас наши хлопцы приедут\" - Ну я подумал мало ли , хотел уже прощаться.. а она продолжает: Это ничего что они черные.. Их никто не любит , но они хорошие. Говорит , один какой -то \"эфиоп\" (точно не помню:)) другой вообще кавказец (учаться с эфиопом вместе) .. Ну ладно, думаю - ну полюбили \"хороших черных парней\". Спрашиваю: так чего они так поздно за вами едут? И тут фраза меня убила: \" Они там сейчас в клубе тусят\" мол погуляют и приедут а потом \"в общагу\" к девушкам вместе поедут... Ладно их проблемы - тут подъехали \"хорошие ребята\" сразу стало понятно , что \"бедностью\" они явно не страдают - дамы заранее заявили \"Что нам лучше не светиться, а то прибьют нас эти хорошие друзья\"))) Правда одна девушка еще некоторое время продолжала с нами общаться, пока ее \"Эфиоп\" смотрел в нашу сторону волчьими глазами)) Но сдалась и ушла к нему - мне почему -то такая ситуация не понравилась)))
Ответить
0
0
67st (brooklyn)
\" Тут подошли два африканца ,достали синие джинсы из ранца . Все такие синие и красивые ,что ты невсилах была устоять ... На будущий год буду умней ,возьму пару джинс по-модней . Намажусь гуталином ,пройдусь павлином чтоб поймать твой ласковый взгляд....\" В.Кузьмин \"Динамик\"
Ответить
0
0
Antropofag (Msto Leva)
Эксалчевец (Тель Авив) Доля правди є в словах каратаев (Львов). Я в курсі подій і скажу, що дівчинка любить гроші і Самсона вибрала не просто за любові чи симпатії. Але таких жінок у нас половина Львова (якщо не більше), тому кидатись на з образами на Катерину немає змісту. Краще пройдіться по нічних клубах і подивіться, що там робиться. Молоді дівчатка віддаються жирним покидькам за пару гривень. Це вам більше по душі? Світ погряз в любові до грошей і думаю в позитивну сторону все змінюватись не буде. Продажна \"любов\" була, є і буде - і нічого ви тут не зробите. На рахунок міжрасових шлюбів аналогічна ситуація. Глобалізація на даний момент виглядає незворотнім процесом. Якщо не подобаються міжрасові шлюби - виходьте на мітинг і добивайтесь закритт кордонів або заборону в українцям вступати в шлюб з іноземцями.
Ответить
0
0
Эксалчевец (Тель Авив)
каратаев (Львов) 17.12.10 22:39 1. Откуда такая уверенность, что брак имеет корыстную подоплёку? 2. Даже если и так, тебе то какая разница? 3. На счет получения украинского гражданство - глупости. Если бы Самсон преследовал цель получения гражданства одной из Европейских стран, то без особого труда мог бы найти куда более развитое государство, нежели Украина. Почему тебя это все так сильно беспокоит? А кидаться оскорблениями да еще и абсолютно ничем не обоснованными - удел недалеких.
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
Відео з одруження http://fckarpaty.lviv.ua/ua/news/5574/page.html
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
VorteP (Харьков)-молоток,Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 12:26 nats (Житомир) 17.12.10 12:40 danikrom (Львов) 17.12.10 13:14 Slavonic-aryan (Domaha-Kyiv) 17.12.10 14:25 Саша Черный (Днепропетровск) 17.12.10 14:28 kitaioza (Львов) 17.12.10 14:30 kent 64 (Донецк) 17.12.10 14:35 Ласпи (Севастополь) 17.12.10 14:56 Leva2 (Харьков) 17.12.10 15:08 Манагер (Київ-Волинський) 17.12.10 15:20 Пан ВОВК (КиїВ) 17.12.10 16:07 шуша 17.12.10 18:06 Молотки -а решта почтальйони,клейщики марок и конвертів!
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
а я так думаю Катруся-вертихвостка,а самсон жертва!вона неможе найти собі кращого бо по ній видно,а самсон влюбився,або треба громадянство України,бо в Нігерії торба а не життя,вони всі сюди втікають!Ви бачили як вона носом крутить,точно за гроші,познайомились в НІЧНОМУ КЛУБІ!!!гарна дівчинка,мамина доця!точно!один одного використовують,вона його гроші і машину а він її бліде тіло!
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
я терпіти не можу чурбелів... арабів більше всього... до негрів нормально ставлюсь. що до конкретної ситуації - Самсон же не пожрахав її і не кинув як шматок лайна, а одружився... тобто як мінімум з його боку є почуття і до нього не може бути ніяких претензій. А про Катю... її хтось з вас знає? хтось з довбаних расистів знає її з поганого боку??? отож! не писдіть!
Ответить
0
0
Billy_Club (Kiev)
Ну че так на девушку некоторые накинулись. Ну кому что. Может она искренне полюбила энтого черного парня), хотя, думаю, ради денег конечно, но тоже имеет полное право. Меня например негритяночки тоже привлекают)) Ну так ради экзотики). Да и невеста мягко говоря...... разве что с пивком потянет, но то ихние дела. П.С. На видео Самсон такое несчастное создание аж жалко его, а у девки такой хищный взгляд и улыбка...так что еще не известно кто там на ком женился)
Ответить
0
0
moderator
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 12:26 nats (Житомир) 17.12.10 12:40 danikrom (Львов) 17.12.10 13:14 Slavonic-aryan (Domaha-Kyiv) 17.12.10 14:25 Саша Черный (Днепропетровск) 17.12.10 14:28 kitaioza (Львов) 17.12.10 14:30 kent 64 (Донецк) 17.12.10 14:35 Ласпи (Севастополь) 17.12.10 14:56 Leva2 (Харьков) 17.12.10 15:08 Манагер (Київ-Волинський) 17.12.10 15:20 Пан ВОВК (КиїВ) 17.12.10 16:07 шуша 17.12.10 18:06 Заблокированы. --- В случае возникновения каких-либо вопросов по поводу блокировки, обращаться на модераторскую почту (адрес - в разделе \"О проекте\")
Ответить
0
0
шуша
Дуже обыдно нэгри епуть патриеток зи львова...
Ответить
0
0
meffi (Ужгород)
Эксалчевец (Тель Авив),Alterus (Киев),Satyr (Odessa) В уьому підтримую. Людина має право вибору і до побачення. А питання про недопущення імміграції і т.д. мають вирішуватись і обмежуватись на державному рівні. Я за українців, але ПРОТИ расизму. Молодятам - прожити разом довго і щасливо!
Ответить
0
0
Чечет (Одесса)
дура....щастья вам :D
Ответить
0
0
Satyr (Odessa)
Сам не испытываю симпатии к арабам и неграм, сам могу съязвить про европейскую сборную Африки, но ..... еще больше я уважаю право каждого на выбор. Чтобы оскорблять кого-то, надо иметь весомые аргументы (например воровство, убийство, насилие и т.д.), а унижать человека за его выбор могут только безпозвоночные, обиженные на всех существа, которых жизнь или кто-то уже унизил.
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Эксалчевец (Тель Авив) Огромный плюс. Подпишусь под каждым словом.
Ответить
0
0
Эксалчевец (Тель Авив)
Насколько низко надо пасть, чтобы опускаться до таких расистских обсуждений молодоженов. Люди женились - пусть живут себе счастливо. Они убили кого-нибудь? Обидели? Живет себе пара - никого не трогает. Откуда столько ненависти? Борцы за чистоту нации...
Ответить
0
0
Эксалчевец (Тель Авив)
Я, конечно, знал, что среди стран постсоветского пространста, в том числе и в Украине, есть достаточно людей, которые живут средневековыми понятиями, но чтобы настолько... Какой Евросоюз???? Украину туда на пушечный выстрел нельзя подпускать. Вышла украинка замуж за нигерийца. Ну и что? Это сугубо личное дело каждого человека. Да, я пожалуй, не женился бы на негритянке, но это МОЁ мнение. Это вовсе не значит, что абсолютно все должны придерживаться моей точки зрения. Я уважаю мнение любого человека. Опять же, ради чего она вышла замуж, тоже не имеет для нас никакого значения. Ради денег, по любви - неизвестно. Но то их выбор, в котором я не вижу абсолютно ничего плохого. Как тут уверяет мини-фюррер из Одессы, что их детям будет плохо в Украине - соглашусь, но плохо им будет из за быдла, которое будет их угнетать, а не из за того, что они плод смешанного брака. В нормально развитых мировых государствах эти дети будут себя чувствовать ничуть не хуже, чем коренные. ------------------------------------------- \"Интересно, могут представить прыхыльныки подобных браков себя любимого с кучерявым внучиком-мулатиком на коленках? \" vickov (Днепр) 17.12.10 15:29 Лично мне, честно говоря, не хотелось бы, а вот им - хочется. Тебе какая разница? Это их личное дело. Не вижу ничего плохого.
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Pantay (Кировоград) 17.12.10 16:42 мушу розчарувати - це не мій \"імунітет\", це Djonny. а я ліберал :)
Ответить
0
0
Pantay (Кировоград)
Alterus (Киев) Чисто психологічно не сприймаю. правильно - знач ваш іммунітет в порядку.
Ответить
0
0
DK_VIKTOR (zhitomih)
Пан ВОВК (КиїВ) А я хочу щоб Україна стала б такоюж заможною , поважною у світі країною як і Франція , і байдуже якій колір шкіри буде у майбутніх украінців головне щоб воні любили та поважали свою країну.
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Пан ВОВК (КиїВ) 17.12.10 16:26 а чому я їм мушу допомагати? :) кожен має право вільно вибирати собі партнера. я зустрічаюся з українкою, це моє право, так само, як моє право було б зустрічатися з мулаткою чи китаянкою, якби я закохався в таку дівчину :) Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 16:26 Та ну не знаю... Ще якщо цілком чорношкірі, як смоль - можу зрозуміти, але мулатки чи латиноски теж не такі вже відмінні, ІМХО. Недарма, зрештою, так латиноамериканських моделей в світі люблять :)
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Alterus (Киев) 17.12.10 16:05 Тому-що не бачив таких. З вузькоокими ще може десь воно і є, зовнішні відмінності не такі великі, а от з темношкірі - просто як з іншої планети. Не маю до них якоїсь ненависті, але не сприймаю як істот мого виду. Чисто психологічно не сприймаю.
Ответить
0
0
Пан ВОВК (КиїВ)
Alterus (Киев) 17.12.10 16:11 DK_VIKTOR (zhitomih) 17.12.10 16:13 - а чому ж ви, такі захисникі \"полукровок\" не їдете у їхні країни допомагати генофондом???? а розводите тут демагогію. DK_VIKTOR а ти мій нік не трож, умніца неграм - негрів, білим - білих, а не розводити тут \"францію\" чи щось подібне до сша, де все змішано в кучу це не расизм, і не зрозуміло до чого тут націоналізм. я хочу що б років через 100 Україна була Україною, а не кольоровою, для того є інші країни з уже такими.
Ответить
0
0
Klementij Roze (Lviv)
kitaioza (Львов) 17.12.10 15:20 Re: НЕГРЫ ХИТРОЖОПЫЕ СОЗДАНИЯ ... ти подивись, який в тебе лінк на цьому сайті, KITAIOZA! аж смішно, як китаєць на негрів ображається:)
Ответить
0
0
Саша Черный (Днепропетровск)
А потом представители ВО Сволота будут возмущатся \"ну какие же мы фашисты?\" А главное переживательные какие- так переживают и за родителей девушки и за будущих детей... Какбудто сами родители жалуются или вам прийдется за этих детей отвечать. Особенно порадовал маразм про \"через поколение\". Это наверно нужно профессором медецины быть :) Т.е. у них родится абсолютно белая доч и бедный фашист, ой простите козак, по абсолютному невединью возьмет в жены совершенно белую барышню и умрет от разрыва серца когда у них родится негретенок. С учетом того что возможность рождения абсолютно белого ребенка если один из родителей черный равняется сотым долям процента и возможность того что потом у этого ребенка в браке с абсолютно белым супругом родится черный ребенок составляет тот же самый процент то на выходе имеем вероятность такого события тысячные доли процента. Ой какие заботливые уписяцца можно- так переживают за несчастного у которого вероятность рождения черного ребенка меньше чем вероятность погибнуть под колесами автомобиля. Вот он портрет неофашиста- радикальность, самоущемленность и полнейшая необразованность. Молодцы в таком случае с вами и делать ничего не нужно просто сами выздыхаете и все. А самое главное это как должен себя неуважать мужчина чтобы оскорблять женшину да еще и при этом таким образом что она никак не может ответить. Более чем уверен что у живую если бы рядом стоял Годвин то эти чучела никогда бы не осмелились сказать такое этой женшине. Так что к портрету неофашиста следует добавиьт еще и редкостную сцыкливость.
Ответить
0
0
DK_VIKTOR (zhitomih)
якщо комусь подобаються \"шоколадні\" - то \"велком ту\" африка, і не вилазьте звідти... Пан ВОВК (КиїВ) -- Ну , Вам , судя по нику лучше не вылезать из лесу. Не ожидал что расизм появится в Украине , думал эта ниша занята национализмом , ан нет поместились.)
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Пан ВОВК (КиїВ) 17.12.10 16:07 мда? якщо комусь НЕ подобаються шоколадні, жовті і т.д. - велкам ту Гренландія. чи Фарерські острови, наприклад. там їх точно немає)
Ответить
0
0
Д123 (Снежное)
Пан ВОВК (КиїВ) Судя по играм Карпат (до последней) пару коренных ЧерноВуйков им не помешает. Особенно в полузащите и нападении.
Ответить
0
0
Пан ВОВК (КиїВ)
Панове альтруїсти, а якщо у вашої білої жінки негреня народиться, як ви заспіваєте? тоді напевно і \"афро-українців\" буде тут 25% (а може й більше) ви такого хочете? я - ні. якщо комусь подобаються \"шоколадні\" - то \"велком ту\" африка, і не вилазьте звідти...
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
DK_VIKTOR (zhitomih) 17.12.10 16:05 +1
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 15:57 \"Не вірю я в міжрасове кохання\" І чому б це? Гени тіпа не пускають?) Дурню кажеш. В мене, наприклад, є одна знайома - наполовину кореянка. Так у них ідеальні просто стосунки з типовим українцем, дай Боже такого порозуміння чисто українським парам :)
Ответить
0
0
DK_VIKTOR (zhitomih)
Если бы у моей жены были бы чернокожие предки , я бы понял и любил бы ребенка также как и если бы он родился белым.
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Манагер (Київ-Волинський) 17.12.10 15:47 Звичайно, в кольорі шкіри. Впевнений, був би він звичайним мігрантом з Африки, Катька б на нього в житті не подивилася. Не вірю я в міжрасове кохання. В чому расизм так і не зрозумів. -------- Alterus (Киев) 17.12.10 15:49 ИМХО это не женщина, это продажная шалава -------- DK_VIKTOR (zhitomih) 17.12.10 15:51 Если твоя жена тебе чёрного родит, ты как, доволен будешь?
Ответить
0
0
Д123 (Снежное)
Согласен с Alterus (Киев). Может быть от этой искры - возгарится пламя.
Ответить
0
0
DK_VIKTOR (zhitomih)
И, кстати, гены иногда дают о себе знать через поколение. Представь дочку Самсона и Катерины, которая родит от белого мужа негринятку? Djonny1929 (Одеса -- И в чем проблема? Вот если китайца родит тогда проблема, а так это жизнь.
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
vickov (Днепр) 17.12.10 15:39 Господи, ну и что с того? Вы же, \"воины белой расы\", и виноваты в этом - сами размножайтесь лучше и будьте более привлекательными самцами. А так - у белых в семьях один-два ребёнка, вот и \"оккупировали\" Европу цветные. Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 15:41 Это не претензии, это хамство. Даже вне расистского контекста - писать хамские вещи о женщине - это просто низко.
Ответить
0
0
Манагер (Київ-Волинський)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 15:41 Так пишіть таке про дружин усіх футболістів! Більшість з них, як мінімум, не бідніші. Чи справа, все таки, в кольорі шкіри. Ну тоді під визначення расиста і ксенофоба підходите ідеально.
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Манагер (Київ-Волинський) 17.12.10 15:30 Ця подія стала публічною, потрапила в новини. Чому я маю промовчити чи толерантно висловлюватися на адресу людини, яку я не вважаю порядною? -------- Alterus (Киев) 17.12.10 15:33 Я разве про Годвина говорил? У меня претензии исключительно к г-же Катерине. \"Да, я тоже знаю, как таким детям живётся.\" Воооооооот. Остальное ты попробуй тем детям объясни. И, кстати, гены иногда дают о себе знать через поколение. Представь дочку Самсона и Катерины, которая родит от белого мужа негринятку?
Ответить
0
0
kitaioza (Львов)
Зачем писать,показывать их!!!как женились,как перепихались,как сосали!и еще родителей показуют ?Месси что ли женился, или Канаваро,нах.й они нужны!да еб..ь они в рот!Напишите какой у нее Самсон 155 или 345по счету!вот это интересно!
Ответить
0
0
vickov (Днепр)
Почему бы и нет? Что плохого-то? Мои дети будут свободными в своём выборе. Alterus (Киев) 17.12.10 15:33 --------------------------------- Та на здоровье, только ты посмотри во что Франция превратилась...
Ответить
0
0
viktornik (одесса)
для vickov согласен с тобой на все 100%
Ответить
0
0
kappa123 (Симферополь)
Ничего хорошего с этого не выйдет
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 15:21 Хм. Не оскорблял? Детей - может быть. А здесь? Тебя кто-то заставил \"нигерской подстилкой\" девушку называть? Да, я тоже знаю, как таким детям живётся. Мне хватило общения с несколькими очень хорошими людьми, которые имели несчастье родиться от смешанных браков в Украине... Это одна из причин, по которой я отказался от правой идеологии - ни к чему, кроме общества ненависти, она в наших условиях не ведёт. vickov (Днепр) 17.12.10 15:29 Почему бы и нет? Что плохого-то? Мои дети будут свободными в своём выборе.
Ответить
0
0
Манагер (Київ-Волинський)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 15:24 Але відношення до цього шлюбу така ж особиста справа. Теж згоден, але отримувати за СВОЮ ОСОБИСТУ справу коменти \"підстилка\" і т.д...
Ответить
0
0
футурама81 (Львів)
Люди добрі! Вам не все одно?? Навіть не міг подумати, що розведуть такий негросрач. Це не кінець світу і небо не впало на землю. Молодий хлопець приïхав у чужу краïну працювати, що ж йому - в монастирі жити? Заспокойтеся, попийте брому...
Ответить
0
0
vickov (Днепр)
Блин, и не банят никого, удивительно. Интересно, могут представить прыхыльныки подобных браков себя любимого с кучерявым внучиком-мулатиком на коленках? Все вы против расисма, пока эта тема лично вашей семьи не коснулась...
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Манагер (Київ-Волинський) 17.12.10 15:20 \"З ким одружуватись - справа особиста.\" Зоден. Але відношення до цього шлюбу така ж особиста справа. Ніхто не повинен розпливатися в усмішці, побачивши тут темношкірих \"українців\"
Ответить
0
0
Саша Черный (Днепропетровск)
Leva2 (Харьков) 17.12.10 15:08 нет меня просто бабы не обходят стороной как тех кто на негров жалуется. Мне негры никак не мешают. А вот тому кому негры мешают наверно нужно больше не на зеркало пинять. ЗЫ потом некоторые нацики еще обижаются когда к ним за границей как к ..овну припшему к каблуку отсосятся. А сами? Было бы еще чем гордится и от чего нос задирать а так сами засрали страну до уровня Зимбабве а потом им негры обезьнами кажутся.
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Alterus (Киев) 17.12.10 15:15 Костян, я никогда их первый не обижал, не оскорблял и т.д. Но я прекрасно видел, как у нас живётся детям от смешанных браков. Из-за таких как я или не из-за таких это другой вопрос. Может под них ещё всё общество поменять?
Ответить
0
0
kitaioza (Львов)
эй вы кто за этот брак!чтоб вас и вашех дочек негри танцевали!!!мне не мешают геи,наркоманы,это пока не коснется ваших родних или близких,знакомых вам людей,НЕГРЫ ХИТРОЖОПЫЕ СОЗДАНИЯ!он 10 лет в Украине а не говорит на РЫДНЫЙ МОВЫ,да кабила уже про Милан думает и как он там ее танцевать будет!их не было и не было спида и других болячек!Это не ДЕВЧЕНКИ это ДЕШЕВКИ!!!куда смотрели родители!кто они что их показывают по тв.-СХОВАЙТЕСЬ И НЕ ПОЗОРТЕСЬ!ПЕРЕМЕШАЛИСЬ КАК ПСЫ!
Ответить
0
0
Манагер (Київ-Волинський)
Соромно за коментарі дегенератів расистів. З ким одружуватись - справа особиста. Зрозуміти людей, які не змогли б зважитись на міжрасовий шлюб можна, а придурків, які кидають такі репліки в адресу незнайомих людей - ізолювати.
Ответить
0
0
BILL132 (Chicago)
Г-а-н-ь-б-а---------
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Ну и молодцы. Любовь не должна знать каких-то идиотских границ - нации, расы, всё фигня... А \"человекоподобными\" можно назвать разве что узколобых расистов. \"Спасибо, не надо. Ты подумал как тем детям у нас житься будет?\" Вот из-за таких, как ты и твои националистически настроенные товарищи, Костя, и будет ей плохо житься. Мне очень жаль, что, будучи умным парнем, ты опускаешься до фраз типа \"Катерина овца, нигерская подстилка\".
Ответить
0
0
Leva2 (Харьков)
Саша Черный (Днепропетровск) Ты гей?
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Kossak-dk (Київ) 17.12.10 13:06 И это ненормально --------- DK_VIKTOR (zhitomih) 17.12.10 13:10 \"Пусть живут счастливо и рожают маленьких чумазых украинцев)))\" Спасибо, не надо. Ты подумал как тем детям у нас житься будет? --------- danikrom (Львов) 17.12.10 13:14 Це якась велика звитяга?? Він приїхав сюди працевлаштуватися, звісно він має вчити державну мову. --------- vps30 (Київ) 17.12.10 13:50 Отож --------- Aaristos (Odessa) 17.12.10 14:07 переживу
Ответить
0
0
Leva2 (Харьков)
Який жах!
Ответить
0
0
VorteP (Харьков)
Катюха на фотке как-будто ей член вставили по самые яйца))) ну хоть не шлюхой в Германию или Польшу поехала...
Ответить
0
0
Ласпи (Севастополь)
danikrom (Львов) 17.12.10 13:14 У тебя абсорбация моска??? или как?Причем тут мова?Хлебни рассольчику,парубок.
Ответить
0
0
Algiz (Оросвег)
Панове расисти, \"патіроти\" України, які не вміють навіть слово рагулИха правильно написати, йдіть туди, самі знаєте куди. Молодим щастя і любові!
Ответить
0
0
kent 64 (Донецк)
До чего же наши бабы опустились - замуж за нигерийского еврея! Лишь бы были бабки... Это уже по другому называется, а не любовь!!! Если она сама не марамойка, конечно.
Ответить
0
0
Саша Черный (Днепропетровск)
Slavonic-aryan (Domaha-Kyiv) 17.12.10 14:25 \"Сором, мати стосунки з людиноподібними\" та лучше уж с \"людиноподібними\" чем с откровенными обезянами. И какие же тогда вы если они вместо вас предпочли как вы сами выразились \"людиноподібних\"? Пора бы уже задуматся на своим обликом.
Ответить
0
0
kitaioza (Львов)
Та яка вона красуня,ДЕШЕВКА!своім добротним хлопцям не потрібна!ВОНА РАГУЛІХА,самсон має гроші,взяв самсон ПОШМАТОВАНУ ДЕШЕВКУ!яка це любов,цеж треба так КОХАТИ ГРОШІ!!!після самсона,її ніхто не захоче!як представиш!?і плюватися хоче,хіба ПОРНО потім знімати будуть і продавати,коли завяже з футболом!бо грошей не стане!
Ответить
0
0
Саша Черный (Днепропетровск)
я смотрю что некоторые настолько уроды (как внешне так особенно и внутренне) что их единственная надежда это если вообще мужиков не останется. А тут такая подлива- гражданин другой страны приехал и разрушил все их чаянья. Теперь другие бабы на них не поведутся потому как знают что есть еще мужики хоть и за кордоном. Они долгие годы пытались убедить что в этой стране все остальные еще хуже... А тут такой облом... Фу противно за таких, нет не мужиков, а просто особей с мужским половым органом. Но самое главное что они сами понимают кто они есть и только давятся от безсилия.
Ответить
0
0
Slavonic-aryan (Domaha-Kyiv)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 12:26 nats (Житомир) 17.12.10 12:40 Адекватні коментарі на цю ганебну подію. Дякую вам! Стосовно теми. Зрадники (а особливо зрадниці) свого Роду повинні або виїхати з країни, або.. Сором, мати стосунки з людиноподібними.
Ответить
0
0
Aaristos (Odessa)
Djonny1929 (Одеса) cтыдно за такого земляка
Ответить
0
0
vps30 (Київ)
danikrom (Львов) 17.12.10 13:14 Так говорити тоже не можна...
Ответить
0
0
vps30 (Київ)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 13:01 Якщо чесно, то ні...Враховуючи нашу ментальність ...
Ответить
0
0
Noelbaran (Lviv)
danikrom (Львов) 17.12.10 13:14 А цього вже не треба, ми і так усі пересварені:(
Ответить
0
0
danikrom (Львов)
Djonny1929 (Одеса) Ласпи (Севастополь) Ви деградовані де...ли!!! Самсон вже багато років живе на Україні,і з Катериною теж немало.... і доречі на українській мові(думаю)краще розмовляє,ніж ви Севастопольо-Одесити так звані!!!!!
Ответить
0
0
DK_VIKTOR (zhitomih)
Ви вірете в те \"кохання\"?? Djonny1929 (Одеса) -- В жизни всякое бывает.Лишь бы человек был хороший, это материнская фраза не на пустом месте появилась. Пусть живут счастливо и рожают маленьких чумазых украинцев)))
Ответить
0
0
Kossak-dk (Київ)
Ви вірете в те \"кохання\"?? Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 13:01 Дак а причём тут цвет кожи? Таких, что за бабки выходят или на бабках женятся - море. Мужиков тоже.
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
vps30 (Київ) 17.12.10 12:32 dovguj (lviv) 17.12.10 12:57 Ви вірете в те \"кохання\"??
Ответить
0
0
nats (Житомир)
art.am (Los Angeles) от якраз після практики спілкування із \"чорношкірими громадянами США\" у громадян України і формується така думка, а московські події тут ні до чого
Ответить
0
0
pilipok (Харьков)
Сколько какашек накидали :-)Да пусть живут и размонжаются, лишь бы по любви, а не за бабло.
Ответить
0
0
dovguj (lviv)
Djonny1929 (Одеса) ти мав якісь плани до Катерини, шо так висловлюєшся?
Ответить
0
0
art.am (Los Angeles)
А если серьёзно,то видно,что московские события дурно влияют и на жителей Украины(((
Ответить
0
0
art.am (Los Angeles)
academynow (харьков) 17.12.10 12:45 Может некоторые на этой ветке просто расчитывали,что Самсон их возьмёт в жёны?))))
Ответить
0
0
academynow (харьков)
Блин, как расисты отвратительны! Ну хорошо Самсону и Кате вместе, пожелайте счастья, так нет - на желчь исходят. Тьфу на вас!
Ответить
0
0
academynow (харьков)
Блин, как расисты отвратительны! Ну хорошо Самсону и Кате вместе, пожелайте счастья, так нет - на желчь исходят. Тьфу на вас!
Ответить
0
0
nats (Житомир)
michailo (Донецк) от від цього і сумно що він і такі як він тут намагаються залишитися назавжди
Ответить
0
0
michailo (Донецк)
nats (Житомир) 17.12.10 12:40 А я слышал обратное: Самсон хочет остаться со своей женой в Украине и жить именно здесь, а не в Нигерии...
Ответить
0
0
Ласпи (Севастополь)
Теперь и натурализоваться не надо,може пора Самсону и в СБУ....
Ответить
0
0
nats (Житомир)
Катерина - повна дурепа, нехай тепер валить у Нігерію і ніколи не повертається звідти із своїм нігером!!! От власне я про це і говорив про це раніше на відповідних гілках, сумно і гидко :(((
Ответить
0
0
patriot_ (Харків)
я конечно не рассист,но...
Ответить
0
0
alexkc (Харьков)
пусть живут и размножаются, и побольше Самсонят рожает Катерина ...
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
Показывали кадры со свадьбы по телеку. Невеста красавица, ну а Семен... А Семен недурно зарабатывает, многим девушкам этого достаточно.
Ответить
0
0
vps30 (Київ)
Djonny1929 (Одеса) 17.12.10 12:26 ти потрохи деградуєш...так???
Ответить
0
0
torezzz (Чернівці)
\"будемо збиратися в Нігерію, на другу частину свята.\" не зїли б її там :)))
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Катерина овца, нигерская подстилка
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
Совет да любовь.
Ответить