Завершено досудове слідство проти Владислава Піскуна

Завершено досудове слідство проти Владислава Піскуна


У Севастополі завершено досудове слідство у резонансній кримінальній справі проти футболіста Владислава Піскуна, який збив на смерть 26-річну жінку і двох її дочок.

Як повідомили кореспондентові УНІАН в прес-службі прокуратури міста, відповідно до статті 218 Кримінально-процесуального кодексу України, обвинувачений і постраждалий (чоловік і батько загиблих) ознайомлені з матеріалами кримінальної справи в повному об`ємі.

В.Піскун звинувачується за ст. 286 ч.3 Кримінального кодексу України (ДТП, що призвело до загибелі кількох осіб).

За інформацією прес-служби, найближчим часом справа надійде до прокуратури міста для затвердження обвинувального висновку і напрямлення до суду.

Як повідомляв УНІАН, 21 листопада футболіст клубу "Севастополь" В.Піскун, що знаходився за кермом автомобіля "БМВ", збив на смерть 26-річну жінку з двома дітьми (2 і 5 років). Крім того, в результаті цього ДТП в лікарні від отриманих травм померла пасажирка "БМВ".

Оцените этот материал:
Источник:
УНІАН
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
moderator
БАРСА (Луцк) 23.12.10 11:40 Заблокирован. По всем вопросам прошу писать на модераторскую почту (Раздел \"О проекте\").
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 35
moderator
БАРСА (Луцк) 23.12.10 11:40 Заблокирован. По всем вопросам прошу писать на модераторскую почту (Раздел \"О проекте\").
Ответить
0
0
game (rivne)
viktorianz (Киев) 23.12.10 12:43 5+
Ответить
0
0
БАРСА (Луцк)
lyubkolviv (Львів) У чому простежується особиста образа? І яке відношення має адекватність,до розгляду справи по-суті?
Ответить
0
0
viktorianz (Киев)
Генетический урод!!! Админы, закрывайте комменты, ну его в баню...
Ответить
0
0
aa_konoplya (Харьков)
Дадут не дадут! Какая уже разница! Людей то не вернуть. .. Я бы вообще права давал только с 25 лет. По себе знаю, даже в 20-25 за рулем детство в одном месте иногда проскакивает. А тем более на такой машине и с телочкой на соседнем сиденье.
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
БАРСА (Луцк) 23.12.10 12:25 Я не юрист. А тобі, як освідченій людині, негоже опускатись до особистих образ і це немає жодного відношення до твого фаху.
Ответить
0
0
game (rivne)
домовились!!!!!! якщо виграю я,то ти їдеш в Рівне,а якщо ти, то я їду Луцьк.ХАРЕ?
Ответить
0
0
БАРСА (Луцк)
lyubkolviv (Львів) Ти не дав відповідь,що ти юрист за фахом,а я юрист,і даю оцінку згідно,як кваліфікований спеціаліст.
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
БАРСА (Луцк) 23.12.10 12:18 Не опускатись до особистих образ - це адекватна поведінка.
Ответить
0
0
michailo (Донецк)
Тут защита наверняка будет тянуть, чтобы утихли страсти, притупилась боль потери... Потом придумают что-то типа легкого сдвига по фазе на фоне глубоких моральных страданий, а втихаря будет идти торг, ну а потом дадут какой-то срок (не дать не могут), если не сконает в больничку, а там в зависимости от статьи будет ждать очередной амнистии...
Ответить
0
0
БАРСА (Луцк)
lyubkolviv (Львів) А ти взагалі за фахом юрист? Якщо так,то що в твоєму розумінні АДЕКВАТНО?
Ответить
0
0
Суддя (Київ)
lexa29 (Nova Kahovka) 23.12.10 12:12 Не потрібно нікого дивувати, вимагається лише вчинити по Закону! А в Законі все чітко розписано... Давайте без бла-бла-бла!
Ответить
0
0
Суддя (Київ)
і на останок, Динамо К. Чемпіон!-)
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
деньги есть... не сомневаюсь, что судья многих удивит своим решением....
Ответить
0
0
Суддя (Київ)
lyubkolviv (Львів) 23.12.10 11:59 Я висловив думку щодо мінімального покарання, але можливо згідно ст. застосувати п/п керування і на два роки, менше не буде! А щодо того, що санкція ч.3 ст. 286 КК Укр. передбачає позбавлення волі від 7 років, то тут можливо, на основі викладених мною у попередньому пості обставинах, якщо їх суд знайде та врахує, на підставі ст.69 КК України призначити покарання у вигляді позбавлення волі нижче від найнижчої межі, передбаченої в санкції ч.3 ст.286 КК України. О таке то! Читайте законодавство і не сперечайтесь!
Ответить
0
0
БАРСА (Луцк)
game (rivne) ДАВАЙ НА СПІР-ЯКЩО \"ПОСАДЯТЬ\",ТО ТИ - СТАВИШ,ЯКЩО НІ-ТО Я СТАВЛЮ(КОНІНУ-3 БУТ.),ХАРЕ?
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
БАРСА (Луцк) game (rivne) Волиняки, спиніть коні. Ви обоє не праві. game (rivne) пише маячню, а БАРСА (Луцк) неадекватно реагує на це.
Ответить
0
0
game (rivne)
БАРСА (Луцк) 23.12.10 11:40 я особисто в нього нічого небуду конфісковувати. а ти йди лікуйся, якщо невмієш адекватно висловлювати свою думку!
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
Суддя (Київ) 23.12.10 11:49 3 Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони спричинили загибель кількох осіб,- караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. P.S. Прошу вибачення за помилку в попередньому повідомленні. Не 5, а 7 років.
Ответить
0
0
Суддя (Київ)
Якщо цей горе-футболіст визнає себе повністю винним, щиро покаїться, виплатить відшкодування потерпілим і т.д., то є можливим звільнити його від відбування реального покарання з іспитовим строком на 2р. та позбавленням права керувати авто на 3 роки! Це по мінімуму! Але в кожному випадку потрібно дивитись на обставини справи, експертизи і таке інше!
Ответить
0
0
Tavriya in my heart (Симферополь-Харьков)
Да не умерла пассажирка БМВ,журналюги дибилы, а вы редакторы и посмотреть не можете!
Ответить
0
0
БАРСА (Луцк)
game (rivne) ______________ Ти,я бачу ПРОФАН повний,якщо НЕЗНАЄШ то не...ди,за що \"умовно з конфіскацією\",\"за вбивство\"ст. 286 ч.3 Кримінального кодексу України (ДТП, що призвело до загибелі кількох осіб.(ЩО ТИ ХОЧЕШ В НЬОГО КОНФІСКУВАТИ,ПРИДУРОК,І ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ МАЄ ЙОГО МАЙНО ДО ЦІЄЇ СПРАВИ.
Ответить
0
0
Дантес (Киев)
Горчичник (Кировоград) 23.12.10 11:28 Под Киевом есть спецзона для ДТПешников,так там сидят,в основном,водители маршруток,хлебовозов и прочие...Врядли порешат
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
Горчичник (Кировоград) 23.12.10 11:28 Та не будет этого.Будет сидеть в коммерческом блоке и PS в ФИФА шпилпть.
Ответить
0
0
Дантес (Киев)
Пассажирку недавно по телеку показывали,лежит в обычной палате,а не в реанимации,вроде гипс на ноге только или руке,непомню...Журик что-то попутал....
Ответить
0
0
Горчичник (Кировоград)
Не надо зря бла-бла парень обречен. Интересно, понимает это? Даже 5 не протянет. Порешат его в тюряге за детишек то. Если не сокамерники, так родственники погибших коким-то кружняковым методом. Адназначна. P.S. Кстати - тема не футбольная.
Ответить
0
0
game (rivne)
БАРСА (Луцк) 23.12.10 11:06 думай ти ! прокуратура,суд-понти для прїзджих! вирішувались і не такі справи,дадуть умовно з кнфіскацією і допобачення,а ні-то зроблять шоу \"все чесно\"-для тупих... і нєфіг тут пі..ти!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Agent_J_Rico (Севастополь)
\"Крім того, в результаті цього ДТП в лікарні від отриманих травм померла пасажирка \"БМВ\".\" _________________ Бредятина!!! Журнялюгу поймать и немедленно ОТМИЛОВАТЬ за брехню!!!
Ответить
0
0
Andre1 (Рівне)
Точно виродок, як би він не грав в футбол, пожиттєвий строк бувби справедливий!!!!
Ответить
0
0
slavok (Київ-Рівне)
Инсульт привет (Харьков) 23.12.10 11:11 да такая туповатая... вадика жалко говорит....
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
Так вроде же живую пассажирку показывали или уже и она того?
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
БАРСА (Луцк) 23.12.10 11:06 game (rivne) діло каже. По тій статті передбачено позбавлення волі від 5 до 12 років. Як ти думаєш? Якщо дадуть 5 років, то це не буде рівноцінно \"замнуть\"? Я думаю, що рівноцінно. Такому виродку і 12 замало.
Ответить
0
0
БАРСА (Луцк)
game (rivne) _____________ Ти хоча б думаєш,що пишеш.Для початку УВАЖНО ПРОЧИТАЙ,а потім пиши,якщо НЕ ЗНАЄШ, що таке \"замнуть\".
Ответить
0
0
game (rivne)
\"замнуть\" всю цю спаву можна несумніватись,в нас все можливо. просто піде футболу що би несвітитись...
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
Що тут скажеш? Виродок!
Ответить