Василь Рац: "Повернення Сьоміна в "Динамо" вважаю помилкою". 01-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
01.01.2011
суббота
11:54
Василь Рац: "Повернення Сьоміна в "Динамо" вважаю помилкою"
Рейтинг публикации

Відомий у минулому футболіст Василь Рац найближчим часом може працевлаштуватися в Україні. Про це і не тільки фахівець розповів ексклюзивно в інтерв'ю для нашого сайту.

- Василь Карлович, ви давно вже хочете працевлаштуватися тренером. Як просувається справа?

- Кілька зустрічей було, але ще до конкретики справа не дійшла. Сподіваюся, в найближчі дні ситуація проясниться. Але наперед мені важко щось сказати.

- В Росії, Україні чи інших країнах проводити переговори?

- Є варіант в Україні.

- Можливо, йдеться про ужгородське "Закарпаття", в яке у вас уже сватали?

- (Сміється) Ні, йдеться не про "Закарпаття".

- А взагалі, це команда із Прем’єр ліги?

- Ні, не з елітного дивізіону. Взагалі, наперед, я так зрозумів, нічого говорити не можна. Не раз так було, що здавалося, що усе вже обумовлено, а в останній момент усе зривалося.

- Колишній "динамівець" Олег Саленко якось сказав, що в Україні тренерський цех закритий, працюють одні і ті ж тренери, а фахівцеві не з пулу важко знайти роботу. Погоджуєтеся з цією думкою?

- Мені важко судити, він постійно живе в Україні, а я тільки наїздами тут буваю. Але, думаю, є доля правди в цій думці. Олег Саленко, мабуть, з цим зіштовхнувся. Він ж живе у Києві, має більше інформації від мене. Що стосується мене, то роботу знайти мені важко через великий перерив у футбольній кар’єрі. Крім того, якби я жив в Києві, мені було б легше працевлаштуватися.

- Багато "динамівців" працевлаштувалися тренерами у своєму рідному клубі. У вас не склалися стосунки із братами Суркісами чи є інші причини?

- Ні, справа не в стосунках. Як уже говорив, справа в місці проживання. Хто працює в "Динамо" по завершенні кар’єри, постійно жив в Києві. А я ні. В цьому уся і справа.

- Ви якось сказали, що хочете свого сина влаштувати в якійсь українській команді. Ще не зробили цього?

- Ні, ще не встиг. А так, справді, хочу це зробити. Він повинен відчути різницю між угорським і українським футболом. Наразі мій син грає в другій лізі чемпіонату Угорщини.

- Як прокоментуєте повернення Юрія Сьоміна на тренерський місток "Динамо"? Двічі в одну річку можна увійти?

- Думаю, повернення Сьоміна в "Динамо" є помилкою. Говорю так не через якісь особистісні протиріччя із ним. Ми навіть не знайомі. Більше того, вважаю, Сьоміна хорошим фахівцем. Але він кинув "Динамо" через акції в "Локомотиві". Якби він любив цей клуб, то так би не зробив, а залишився б і щось би зробив в "Динамо". А так, в Сьоміна не вийшло в "Локомотиві", його звільнили, після чого він не маючи кращих пропозицій вертається в Києві. Сумніваюся, що в цій ситуації Сьомін для "Динамо" є найкращим варіантом. Це моя думка, як насправді, покаже час.

- Як гадаєте, в сучасних умовах доцільно ще говорити про патріотизм до клубу?

- Думаю, ні. Усе впирається в гроші. Можливо, є гравці які є патріотами своїх клубів. Але більшості це поняття не відомо. Тому, мені здається, про патріотизм можна забути. Зараз усе впирається в меркантильні стосунки, а усе інше – другорядне.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Андрій Захарчук, 24
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]