Мирон Маркевич спонсорує футбольний клуб

Мирон Маркевич спонсорує футбольний клуб


Завершили свій сезон у прем'єр-лізі чемпіонату Львівщини футболісти винниківського „Руху". Підбити його підсумки редакція "Винниківського вісника" попросила начальника команди Юрія Гданського.

- Як вдавалося вирішувати фінансові питання колективу?

- Ми маємо спонсорів, яким і висловлюємо щиру подяку за матеріальну підтримку „Руху". Це Мирон Маркевич, Григорій Козловський і Роман Нога.

- А які плани на наступний сезон?

- Досвіду ми вже трішки набралися, мали розмову зі спонсорами. З їхніх вуст пролунала пропозиція підсилити наш склад кількома кваліфікованими гравцями, щоб увійти в трійку призерів. Для цього вони готові збільшити фінансування. Коли ці плани стануть реальністю, то ми боротимемося за нагороди.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
каратаев (Львов)
Маркевича любят только в Харькове,там он левыми делами красиво занимается,видно сразу опыта во Львове набрал!немножко пальцы помасировали и все.он столько знает,почему?да сам этим же и занимался!все грешные и он в том числе,а в Винниках футбола нету и тем более школы!ОН НЕ МЕЦЕНАТ И НЕ НАДО ГОВОРИТЬ!Он деньги в себя влаживает и в свою семью,(жена,сыновья)
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 20
каратаев (Львов)
Маркевича любят только в Харькове,там он левыми делами красиво занимается,видно сразу опыта во Львове набрал!немножко пальцы помасировали и все.он столько знает,почему?да сам этим же и занимался!все грешные и он в том числе,а в Винниках футбола нету и тем более школы!ОН НЕ МЕЦЕНАТ И НЕ НАДО ГОВОРИТЬ!Он деньги в себя влаживает и в свою семью,(жена,сыновья)
Ответить
0
0
Mishanja (Николаев)
Так вот куда Девич перейдёт после окончания контракта ! :)
Ответить
0
0
Червонец (Харьков)
dima24 Konstant Хто на що хворий, той про те i пише. Маркевичу респект. Видимо помнит молодость, - как его футбол вывел в люди. Ведь как-то он говорил,что кто-то из друзей юности сидит, кто-то погиб, кто-то спился. Вот и другим помогает подняться.
Ответить
0
0
Konstant (Киев)
Спонсирует? это как, тоже матчи помогает покупать? :) просто позорище..реклама коррупции..
Ответить
0
0
dima24 (VInnytsya-Sumy)
с убогих нытиков грех не посмеятся...
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
Сам с острил,сам посмеялся.
Ответить
0
0
dima24 (VInnytsya-Sumy)
Акція! Мирон Маркевич спонсорує футбольний клуб, який грає наступний матч проти Металіста...)))))
Ответить
0
0
каратаев (Львов)
А ви бачили цю школу!і цю команду!Він такий меценат як з мого болта молтбой!Металіст проводить збори у Винниках!там що умови є?дає мирон заробити собі і своїм!ні чим не брезгують!як вони люблять гроші і себе!
Ответить
0
0
MadV@d (Острог)
респект
Ответить
0
0
@Император@ (Киев)
спонсорує ---------- а это че за слово такое?От кровосисей набрались?
Ответить
0
0
тюринка (харьков)
упс=интеллект
Ответить
0
0
тюринка (харьков)
lazik (Рівне) 01.01.11 23:00 интелект прет наружу!
Ответить
0
0
Ivan62 (Kyiv)
Звичайно, ні для кого не секрет, що у топ-тренерів та футболістів зарплатні чималенькі. Але витрачають по-різному! Хтось, не від великого розуму, одразу бере Lamborghini, Maserati, спускає бабло за кордон, на інші цяцьки. Коли хлопцеві 22 роки і вітер в голові, то ще можна зрозуміти. А коли дорослі футболісти, яким під 30, під кінець кар’єри залишаються без майна та заощаджень, це вже діагноз. Тому Маркевичу респект, що на свої ЗАСЛУЖЕНІ доходи ще й іншим людям добру справу робить. Якби кожен наш мільйонер-футболіст мінімально спонсорував футбольну команди у рідному селі, то й футбол був би іншим...
Ответить
0
0
Веселый Рыкун (Харьков)
lazik (Рівне) 01.01.11 23:00 Жжошь напалмом,кишки форумчан летают по сайту...
Ответить
0
0
Metalhead (Харьков)
Респект Богданычу.
Ответить
0
0
Драйвер (Симферополь)
lazik (Рівне) 01.01.11 23:00 ))))))
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
Kak Messi (Харьков) 01.01.11 21:53 Рядышком после Лозанны :)
Ответить
0
0
Kak Messi (Харьков)
Да ладно...Где Металлист,а где Рух...
Ответить
0
0
Анкрка (Харьков)
Главное чтоб на Металлист не забил болт...
Ответить