Олександр Єфремов: "Через 12-13 днів ми проведемо нові збори" (+Відео). 04-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости

Роман Мальчевский
04.01.2011
вторник
19:22
Олександр Єфремов: "Через 12-13 днів ми проведемо нові збори" (+Відео)
Рейтинг публикации

Наш сайт вже повідомляв про те, що сьогодні відбулися загальні збори учасників Прем’єр-ліги. Проте, через відсутність кворуму, жодне із запланованих питань не було розглянуто.

На зустрічі представників клубів був присутній генеральний директор Прем’єр-ліги Єфремов Олександр Андрійович, який після завершення засідання дав свій коментар

- Для мене стало несподіванкою відсутність представників львівських «Карпат» та запорізького «Металургу». Я гадаю, що з ними попрацювали, адже «Карпати» заявили, що вони не можуть так швидко приймати рішення. Вони хочуть відстоювати свої інтереси і не хочуть, щоб ними маніпулювали і таке інше. Це все красиві слова, красиві фрази.

- А хто це вам казав?

- Петро Петрович Димінський

- Ви йому вже дзвонили?

- Я йому сьогодні дзвонив. Навіть вчора, коли він мені почав говорити, що ми, напевно, поспішаємо зі зборами. А чого поспішаємо? Всі роблять і ми робимо. Ми потерпаємо від федерації більше всіх, нам потрібно відстоювати свою позицію. Димінський виклав свою позицію, вони так вирішили…

- Вони сказали, що просто не приїдуть?

- Запоріжжя прислало сюди свого представника, але він не доїхав до місця засідання. Я так гадаю, що ці люди, які сюди приїхали на чолі з Рабіновичем, подумали собі, що якщо буде 11 представників, то треба якимось іншим чином зривати збори, а якщо не буде, тоді просто збори визнають нелегітимними. Формально, ми могли би провести ці збори. Вони були присутні в залі, в нас немає реєстрації. Всі сіли за столи…

- Що ви робили, коли вони пішли?

- Ми сіли і поговорили, що можна проводити збори, а можна не проводити. Але якщо б ми провели ці збори, то ми б мали багато різного клопоту, адже було б багато позовів, що ми порахували «мертві душі», хоча можна було порахувати, що вони не голосували, десять голосів було б за, четверо не голосували, і два відсутні. Але вирішили, що краще збори перенести на більш пізніший термін, зберемося і проведемо повноцінні збори.

- Чому так швидко зібралися, 4 січня? І чому не було Данілова?

- Данілов запланував поїздку. Він опановує мову.

- Куди він поїхав, у яке відрядження?

- До англомовної країни. Це його справи, вони службові і його…

- Це особисті справи, так?

- Ні, йому потрібно було по роботі поїхати, тому що він багато спілкується з ПФЛ та УЄФА. Зараз він майже вільно спілкується англійською мовою. Так що він це робить для роботи, але за власні кошти .

- Тобто поїхав вчитися?

- Він давно вже вчиться і в нього там семінар. Це його справа, ми готові були відповісти на всі запитання. А чому так швидко? Всі так роблять, аби пошвидше.

- У Верховній Раді всі серйозні питання, які виносяться на розгляд, проходять усілякі погоджувальні ради.

- Ми погоджували ці питання. Хіба ми збори зібрали за один день? Збори у нас збираються мінімум за 10 днів до дати його оголошення. В нас було більше 20 днів, ми опрацювали порядок денний, який згодом був затверджений. Оскільки багато президентів клубів під час різдвяних канікул не були в Україні, то ми вирішили обмежитися тими питаннями, які у нас є на сьогодні. Для нас було дуже важливим визначити новий склад дирекції, позицію стосовно Григорія Михайловича Суркіса та його поведінки на останньому Конгресі, коли він його не закрив та просто «зґвалтував», починаючи з того, що вони нарахували там чи то 49, чи 51, чи 56, чи 62 голоси, а виявилося, що за включення у порядок денний питання «про недовіру Суркісу» проголосувало 85 чоловік. Вони цю цифру свідомо приховували і усвідомлювали, що на впливових осіб з ФІФА та УЄФА, ця цифра може дуже подіяти і вони будуть по іншому себе вести. А 45, 56 – це лише менше ніж пів зали.

Я вважаю, що сьогодні ми отримали урок, як себе вести. Проти нас діють грубо, потужно, а ми ведемо себе коректно.

Мені сподобалася заява Рабіновича, який розповідав про те, що Прем’єр-Ліга, устами Данілова, не буде брати гроші, але бере і вимагає від них. Щоб проводити чемпіонат гроші треба, чи не так? Потрібно оплатити роботу арбітрів, делегатів та інспекторів. Обслуговування одного матчу для команди обходиться в 64 тис. гривень. До того ж, Прем’єр-Ліга повинна функціонувати, для цього теж треба кошти. Ті клуби, які з нами підписали угоду, перераховують нам гроші , а пул Ігоря Валерійовича Коломойського захотів жити самостійно. Нехай собі живе самостійно, хоча це погано, але потрібно платити за участь у чемпіонаті. А так виходить, що на хребтах тих 11 клубів, інші 5 клубів жирують, не копійки за суддівство не платять, а в нас борги перед арбітрами зростають . Крім того, ми двічі на рік вивозимо арбітрів на досить коштовні збори . Зараз буде збір в Туреччині, який обійдеться в 1,2 млн. євро. З приходом Колліни значно почастішали тестування фізичного стану арбітрів, які проходять із залученням фахівців і апаратури. Одне таке тестування коштує 250 тис. гривень, а їх треба чотири рази за рік проводити. Тобто ми на суддівство, крім оплати за арбітраж матчів, витрачаємо ще близько 5 млн. гривень на підвищення кваліфікації арбітрів. А пан Рабінович говорить, що вони нам нічого не винні.

- Непорозуміння.

- Ні, це не непорозуміння. Це є жорстка конфронтація аби не існувала Прем’єр-Ліга. Сьогодні вони зробили перший крок для того, щоб ми не могли нормально функціонувати.

- Коли наступного разу можна буде скликати збори?

- Мінімальний термін складає 10 днів. Нам тягнути далі нікуди, тому за 12-13 днів ми проведемо нові збори.

- Який буде порядок денний на майбутніх зборах?

- Він буде ширший. Але і сьогоднішні питання на ньому обов’язково будуть. Треба викласти свою позицію по «питанню Григорія Суркіса». Чому викладають свою позицію обласні федерації, де взагалі немає футболу, а Прем’єр-Ліга, яка потерпає від свавільних дій ФФУ, повинна чекати, щоб за неї це зробили? Прем’єр-Ліга повинна бути активною у цьому протистоянні, у цій боротьбі. Ця боротьба справедлива і правильна. Ми не є заангажованими. Я працюю півтора роки у Прем’єр-Лізі, до цього працював у футбольному клубі, я знаю який є тиск ФФУ на організації, і як це можна робити. Практично, ми півтора роки весь час воюємо.

- На следующем собрании будут четко высловлены претензии к Григорию Михайловичу? В чем причина того, что Премьер-Лига хочет, чтобы он был снят?

- В том, что он сегодня есть тормоз развития футбола в Украине. Примеров? У меня таких лично есть пару папок, и это только за те полтора года, которые я работаю в Премьер-Лиге.

- А конкретнее?

- Это человек, который не дает нормально развиваться футболу в Украине.

- У Премьер-Лиги есть человек, который мог бы занять пост президента ФФУ?

- У Премьер-Лиги, как организация, нет таких кандидатов. А у Премьер-Лиги, как огромная, объединяющая много людей институция, конечно есть. В любом большом городе есть достойные люди. Григорий Михайлович начинал свой путь в футболе, будучи далеко не таким маститым, он просто стал таким маститым, но уже перезрел.


Вашій увазі відео версія розмови з Олександром Єфремовим


У вас не установлен Flash Player. Свежую версию Flash Player'a вы можете скачать на официальном сайте

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]