Виконком Федерації футболу визнав недоцільним надання професіональним клубам прямого членства в ФФУ. 12-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
12.01.2011
среда
22:46
Виконком Федерації футболу визнав недоцільним надання професіональним клубам прямого членства в ФФУ
Рейтинг публикации

15 грудня 2010 року в Будинку футболу відбувся Виконком ФФУ. Інформацію про засідання не оприлюднило жодне ЗМІ. До речі, згідно з рішенням цього ж Виконкому журналісти відтепер не будуть присутніми на засіданнях Комітету. Про його результати ПФЛ дізналася тільки через місяць, тобто 12 січня цього року отримано офіційне рішення. На засіданні розглянуто питання про звернення професіональних футбольних клубів щодо їх вступу до складу колективних членів ФФУ. Виконком визнав недоцільним надання клубам законного права набути колективного членства в ФФУ.

Привертає увагу те, що в пункті 1. рішення є посилання на європейську спортивну модель та усталену практику спортивних федерацій у Європі. Проте відсутні посилання на конкретні нормативні документи ФІФА та законодавство України. ФФУ керується у своїй діяльності документами ФІФА та УЄФА, що визначено пунктом 6 статті 1 Статуту ФФУ. Але згідно з пунктом 5 цієї ж статті правовою основою діяльності ФФУ є і чинне законодавство України, в межах якого і має діяти національна асоціація. Звідси виникає питання: чи враховував Виконком частину 4 статті 12 закону України «Про об’єднання громадян», коли приймав своє рішення? Питання – риторичне.

Витяг з Рішення Виконкому ФФУ:

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]