Рівненська обласна федерація футболу вимагає відставки Суркіса. 13-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
13.01.2011
четверг
09:53
Рівненська обласна федерація футболу вимагає відставки Суркіса
Рейтинг публикации

Рівненська обласна федерація футболу звернулася до Федерації футболу України з пропозицією скликати позачерговий конгрес, на якому підняти питання недовіри президенту ФФУ Григорію Суркісу. Рішення підтримали переважною більшістю голосів.

Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомив перший заступник голови обласної федерації футболу Юрій Веремчук.

«Було дуже багато обіцянок, але конкретна робота в регіонах не велася. Ми за десять років ні Суркіса не бачили, ні його заступників. Були почесні тільки члени на конференціях. Отака реальна допомога. Хоча надавались у свій час м`ячі, майданчики, але хотілось бачити набагато більше. Бо від цього залежить розвиток футболу в Україні»,- розповів Ю.Веремчук.

Варто зазначити, що наприкінці минулого року рівненськими футбольними функціонерами було прийняте кардинально інше звернення, в якому проведення позачергового конгресу було названо несвоєчасним і недоцільним. Чому прийняли таке рішення делегати, голова обласної федерації футболу Володимир Поліщук не знає. «На тій конференції всі члени виконкому проголосували так, а сьогодні навпаки. Висновки робіть самі. Але більшість делегатів проголосували за включення питання про недовіру Суркісу – значить це їхня думка. Я залишаюсь при своїй думці. Щоб висловлювати недовіру треба вказати конкретні факти. Я вважаю, що повторні збори були скликані під впливом влади»,- заявив В.Поліщук.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: axid.net
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]