Міжнародні призначення українських арбітрів. 25-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
25.01.2011
вторник
13:12
Міжнародні призначення українських арбітрів
Рейтинг публикации

Комітет арбітрів Федерації футболу України отримав від УЄФА повідомлення щодо призначень вітчизняних рефері на міжнародні поєдинки.

Швецов із збірною − на Кіпр

Зокрема, одесит Віктор Швецов разом із асистентами Олександром Войтюком та Миколою Левком вирушать на Кіпр, де вони з 7 по 10 лютого працюватимуть на міжнародному турнірі, в котрому візьмуть участь місцева збірна, а також національні команди України, Румунії та Швеції. Ще одна бригада вітчизняних рефері 9 лютого розсудить товариську зустріч між збірними Туреччини та Кореї. Колективи виведуть на поле Сергій Бойко та його асистенти помічники Олег Плужник і Сергій Беккер.

Кубок Альгарве під наглядом Монзуль

У Португалію вирушить Катерина Монзуль, яка з 23 лютого по 10 березня другий рік поспіль проводитиме поєдинки Кубку Альгарве, котрий розіграють національні жіночі команди. Міні-турнір елітного раунду чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років пройде у Греції з 22 по 29 березня під наглядом Олександра Дерда й Сергія Беккера (асистент). А ось на подібному турнірі в Бельгії, котрий відбудеться з 25 березня по 1 квітня, працюватимуть Юрій Можаровський і Семен Шлончак (асистент).

Еліт раунд юнацького ЧЄ-2011

Окрім того, Бойко та Шлончак відвідають Хорватію, де з 23 по 30 травня судитимуть поєдинки міні-турніру елітного раунду чемпіонату Європи серед юнаків до 19 років. Двобої в іншому квартеті цієї вікової групи, які відбудуться з 30 травня по 6 червня у Швейцарії, проводитимуть Євген Арановський та Беккер.

Курси УЄФА для дебютантів

Треба зазначити, що Арановський, Бойко, Дердо та Можаровський, котрі вперше потрапили до списку міжнародних арбітрів ФІФА на 2011 рік, з 30 січня по 4 лютого відвідають на Кіпрі Вступні курси УЄФА для рефері.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]