Оле Гунар Сульшер: "З нетерпінням чекаю матчу проти "Карпат". 27-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
27.01.2011
четверг
21:22
Оле Гунар Сульшер: "З нетерпінням чекаю матчу проти "Карпат"
Рейтинг публикации

Зірка «Манчестер Юнайтед», якого прозвали «убивця з обличчям немовляти», і справді не виглядає на свої 38 років. А ще, не зважаючи на безліч титулів та нагород, Оле Гунар Сульшер проста та приємна людина. У п’ятницю він дебютує на посту головного тренера. Його майже рідний «Мьольде» на турнірі Copa del Sol зіграє проти львівських «Карпат».

– Це буде ваша перша гра на посаді головного тренера?

– Можна й так сказати, якщо не брати до уваги період, коли я тренував молодіжний склад «Манчестер Юнайтед». Була ще одна гра, але її навіть товариською назвати важко. Минулого тижня «Мьольде» так просто побігав, ми дещо подивилися, перевірили і все. Тому матч проти «Карпат» буде для мене, як для головного тренера, першим в кар’єрі.

– Розкажіть про вашу команду.

– «Мьольде» це молода команда, зараз ми взяли кількох нових гравців. Минулого року ми посіли 11-е місце. Тепер сподіваємося на значно вищі місця. Команда у нас інтернаціональна – окрім скандинавських, є гравців з Сенегалу, Нігерії, США та інших країн. Взагалі-то я дуже щасливий, що в мене є можливість тренувати команду. Тим більше таку цікаву.

– Вам щось відомо про «Карпати»?

– Так, я знаю, що ваша команда минулого року грала в Лізі Європи. Результат не дуже втішний, але участь в таких турнірах приносить багато досвіду. Мені також відомо, що український чемпіонат доволі пристойного рівня. Про це мені розповідав мій друг Йорді Кройф, який пограв в Україні. Він казав, що є два лідери, до яких тягнуться ще кілька команд, зокрема і «Карпати». Також мені відомо, що зараз українські команди проявляють серйозну активність на трансферному ринку і купують хороших, технічних гравців.

– Чого ви чекаєте від гри проти «Карпат»?

– Та нічого особливого. Для мене важливо, насамперед, побачити в справі свою команду. Суперник у нас буде хороший і цікавий, тож ми перевіримо свої сили. До того ж треба переглянути багатьох футболістів, щоб як слід підготуватися до нового сезону.

– Що ви відчуваєте на посаді головного тренера?

– Це чудові відчуття. Для мене це щось нове і незвичне. Нова планка в житті, нові емоції. До того ж я дуже щасливий, що повернувся додому, у свою рідну країну, а також в команду, де, можна сказати, я став відомим. Адже «Манчестер Юнайтед» помітив мене саме тоді, коли я грав за «Мьольде». Тож зараз я з нетерпінням чекаю на матч проти «Карпат», до зустрічі в п’ятницю!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]