УЄФА підтримує позицію ФІФА. 28-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

У разі призупинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини ЧЄ 2012 року в Україні було б нерозумним
Общие новости
28.01.2011
пятница
14:50
УЄФА підтримує позицію ФІФА
Рейтинг публикации
У разі призупинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини ЧЄ 2012 року в Україні було б нерозумним

Виконавчий комітет УЄФА під головуванням президента Мішеля Платіні завершив сьогодні своє прем'єрне засідання в новому році, розглянувши з-поміж інших питань і ситуацію в Україні, повідомляє офіційний сайт організації UEFA.com.

Першочерговим пунктом порядку денного п'ятниці стала зустріч глави Європейського футбольного союзу та Виконавчого комітету УЄФА з комісаром Євросоюзу з питань освіти, культури, мультилінгвальності та молоді Андруллою Вассіліу. Це був перший візит представника Єврокомісії в УЄФА, і президент та Виконком були щасливі вітати комісара у будинку європейського футболу та обговорити з нею деталі нещодавнього позитивного комюніке Єврокомісії щодо спорту.

Комюніке, оприлюднене 18 січня, підтримало чотири ключові поняття європейської моделі спорту: відкриті турніри, піраміда змагань за принципом підвищення та пониження в класі, організація спорту на національній базі та фінансова солідарність між аматорським та професіональним спортом.

Також було розглянуте питання стосовно листа ФІФА до Федерації футболу України від 24 січня, в якому йдеться про втручання представників державних органів влади у діяльність національної асоціації. Виконавчий комітет УЄФА підтримав позицію ФІФА, яка повністю відповідає положенням ст. 7 Статуту УЄФА.

Відтак, УЄФА направив листа до ФФУ з вимогою вжити "необхідних конкретних заходів та надати відповідне підтвердження, що ці процеси припинились". Поза всяким сумнівом, дискваліфікація Федерації футболу України призведе, з поміж-іншого, до того, що жодні клуби, які належать до ФФУ, не зможуть брати участь в змаганнях під егідою УЄФА, як і національні збірні України не матимуть права змагатися в турнірах УЄФА.

Більш того, у листі УЄФА до ФФУ говориться: "Виконавчий комітет УЄФА одностайно вирішив, що у разі призупинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним".

Як превентивний захід, УЄФА вирішив у жеребкуванні відбірного турніру молодіжного чемпіонату Європи-2013, що пройде у четвер, 3 лютого, заздалегідь відправити збірну України в групу із шести команд, а не із п'яти. Таким чином, у разі дискваліфікації ФФУ та автоматичного вилучення збірної України з цього турніру календар матчів зазнає мінімальних змін. Аналогічна процедура буде застосована до Боснії та Герцеговини, яка також ризикує припиненням членства у ФІФА .

Тим часом, Виконавчий комітет отримав перелік кандидатів, що візьмуть участь у виборах до Виконкому УЄФА на чотирирічний термін − з 2011 по 2015-й − під час наступного засідання Конгресу УЄФА в Парижі. Повний список кандидатів на сім місць у Виконкомі УЄФА та два місця у Виконкомі ФІФА оприлюднений у медіа-релізі УЄФА No008.

Також було назване місце проведення фіналу Кубку УЄФА з футзалу-2011. МФК "Кайрат" (Алмати) та Федерація футболу Казахстану обрані господарями фінального раунду, що пройде з 28 квітня по 1 травня. Уже вп’яте вирішальний турнір складатиметься з двох півфіналів, матчу за третє місце та фіналу.

Виконавчий комітет також затвердив приєднання семи нових країн до Тренерської конвенції УЄФА - а саме, Андорри, Англії, Грузії, Латвії, Румунії, Іспанії та України. Нарешті, виконкомівці затвердили порядок денний та програму наступного Конгресу УЄФА, що відбудеться в Парижі 22 березня. Наступне засідання Виконавчого комітету УЄФА пройде також у столиці Франції напередодні XXXV Чергового Конгресу, тобто 20 та 21 березня.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]