Офіційний календар ФФУ: гравці збірної в дещо незвичному ракурсі. 31-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
31.01.2011
понедельник
14:14
Офіційний календар ФФУ: гравці збірної в дещо незвичному ракурсі
Рейтинг публикации

У продаж надійшов офіційний календар ФФУ. Ви маєте можливість побачити своїх улюбленців − гравців національної збірної − в дещо незвичному ракурсі. Задля цього була влаштована спеціальна фотосесія, результатом якої її учасники залишилися задоволеними. Сподіваємося, отримаєте задоволення й ви, шановні вболівальники.

«Для нас, футболістів, головна справа − це саме гра і підготовка до неї, але було дуже приємно відчути себе в іншій іпостасі, − каже один із героїв фотосесії Артем Федецький. − Довелося побувати в ролі актора, зіграти емоції − так, щоби було правдиво. Мені сподобався контраст чорно-білого фото і яскравих синьо-жовтих барв національного стяга на наших обличчях. Як на мене, вийшло й оригінально, й патріотично».

«Календар сподобався, − підтримує партнера по збірній Дмитро Чигринський. − Оригінальним видається рішення надрукувати фото у чорно-білому кольорі. Це підсилює характер персонажів. Зйомки під час збору запам’яталися, хоча для багатьох це була не перша фотосесія. Позувати з оголеним торсом особисто мені поки не доводилося. Фотографи зробили все професійно: хлопці жартували, просили виявити себе у різних настроях, що лише підсилювало задоволення від незвичної роботи. Її підсумком і став календар, що, сподіваюся, сподобається вболівальникам».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]